Futsal
Španjolska

Liga Nacional

Odaberi tim
| | |
9 Ruj
22 Lip
Info - Liga Nacional
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Liga Nacional - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
2 Pro
Danas
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
14:00
Manzanares FS
Manzanares FS
Levante
Levante
14:45
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
3 Pro
Sutra
Noia
Noia
07:00
Osasuna Magna
Osasuna Magna
Antequera
Antequera
11:00
Cordoba CF
Cordoba CF
Ribera Navarra
Ribera Navarra
12:00
Movistar Inter
Movistar Inter
FS Valdepenas
FS Valdepenas
12:15
Cartagena
Cartagena
Jaen
Jaen
13:00
Palma Futsal
Palma Futsal
Barcelona
Barcelona
14:00
Real Betis
Real Betis
6 Pro
Utorak
Real Betis
Real Betis
06:00
Jaen
Jaen
Palma Futsal
Palma Futsal
06:00
Antequera
Antequera
Cordoba CF
Cordoba CF
07:00
Levante
Levante
Cartagena
Cartagena
12:00
Noia
Noia
Osasuna Magna
Osasuna Magna
12:00
Barcelona
Barcelona
Manzanares FS
Manzanares FS
12:15
FS Valdepenas
FS Valdepenas
Movistar Inter
Movistar Inter
13:00
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
7 Pro
Srijeda
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
14:30
Ribera Navarra
Ribera Navarra
10 Pro
Subota
Noia
Noia
12:30
Manzanares FS
Manzanares FS
Jaen
Jaen
12:30
Osasuna Magna
Osasuna Magna
FS Valdepenas
FS Valdepenas
12:30
Movistar Inter
Movistar Inter
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
12:30
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
O P N I Golovi Bod
1 Barcelona 10 7 1 2 38:24 22
2 Cartagena 10 7 1 2 38:24 22
3 Palma Futsal 10 6 2 2 45:33 20
4 Jaen 10 5 2 3 28:26 17
5 ElPozo Murcia 10 4 2 4 33:28 14
6 Movistar Inter 10 4 1 5 37:36 13
7 Noia 10 3 4 3 29:30 13
8 FS Valdepenas 10 4 1 5 30:32 13
9 Antequera 10 3 3 4 32:33 12
10 Manzanares FS 10 3 3 4 31:33 12
11 Real Betis 10 3 3 4 30:33 12
12 Catgas Santa Coloma 10 3 3 4 36:40 12
13 Cordoba CF 10 3 3 4 31:37 12
14 Levante 10 4 0 6 26:34 12
15 Osasuna Magna 10 2 3 5 22:30 9
16 Ribera Navarra 10 2 2 6 24:37 8
2 Pro
Danas
ElPozo Murcia
ElPozo Murcia
14:00
Manzanares FS
Manzanares FS
Levante
Levante
14:45
Catgas Santa Coloma
Catgas Santa Coloma
3 Pro
Sutra
Noia
Noia
07:00
Osasuna Magna
Osasuna Magna
Antequera
Antequera
11:00
Cordoba CF
Cordoba CF
Ribera Navarra
Ribera Navarra
12:00
Movistar Inter
Movistar Inter
FS Valdepenas
FS Valdepenas
12:15
Cartagena
Cartagena
Jaen
Jaen
13:00
Palma Futsal
Palma Futsal
Barcelona
Barcelona
14:00
Real Betis
Real Betis