Košarka
Europa

Eurocup

Odaberi tim
| | |
19 Lis
19 Tra
Posljednji video sažeci
Highlights: Levallois - Turk Telekom (99-82) | Eurocup
19 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Cedevita Olimpija - Gran Canaria (60-75) | Eurocup
19 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: MoraBanc Andorra - Lokomotiv Kuban (76-86) | Eurocup
19 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Buducnost - Ulm (68-89) | Eurocup
19 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Prometheus - Valencia (68-71) | Eurocup
19 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Joventut Badalona - Trento (82-65) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Partizan - Hamburg (102-77) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Venezia - JL Bourg (78-81) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Lietkabelis - Slask Wroclaw (88-65) | Eurocup
18 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Joventut Badalona - Lokomotiv Kuban (100-77) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Virtus Bologna - JL Bourg (83-82) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Partizan - Trento (97-65) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Ulm - Valencia (70-76) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Buducnost - Bursaspor (83-82) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Highlights: Lietkabelis - Levallois (96-89) | Eurocup
12 Sij | EUROLEAGUE BASKETBALL
Pokaži još ostale (+12)
Info - Eurocup
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Eurocup - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
11 Sij
Utorak
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
14:00
Prometheus
Prometheus
Venezia
Venezia
14:30
Gran Canaria
Gran Canaria
19 Sij
Srijeda
Virtus Bologna
Virtus Bologna
14:30
Bursaspor
Bursaspor
26 Sij
Sutra
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
11:30
Lietkabelis
Lietkabelis
Bursaspor
Bursaspor
12:00
Venezia
Venezia
Hamburg
Hamburg
13:30
Joventut Badalona
Joventut Badalona
Trento
Trento
14:00
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
JL Bourg
JL Bourg
14:00
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
Gran Canaria
Gran Canaria
15:00
Prometheus
Prometheus
1 Vel
Utorak
Venezia
Venezia
14:00
Ulm
Ulm
Virtus Bologna
Virtus Bologna
14:30
Buducnost
Buducnost
Gran Canaria
Gran Canaria
15:00
Valencia
Valencia
2 Vel
Srijeda
Lietkabelis
Lietkabelis
12:00
Trento
Trento
Prometheus
Prometheus
12:30
JL Bourg
JL Bourg
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
13:15
Bursaspor
Bursaspor
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw
14:00
Turk Telekom
Turk Telekom
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
14:00
Hamburg
Hamburg
Levallois
Levallois
14:30
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
Joventut Badalona
Joventut Badalona
15:00
Partizan
Partizan
8 Vel
Utorak
Bursaspor
Bursaspor
12:00
Prometheus
Prometheus
Group A O P I Bod
1 Joventut Badalona 10 8 2
2 Partizan 11 8 3
3 Lokomotiv Kuban 10 7 3
4 Levallois 11 6 5
5 Turk Telekom 11 6 5
6 MoraBanc Andorra 9 5 4
7 Lietkabelis 10 5 5
8 Hamburg 10 4 6
9 Slask Wroclaw 10 1 9
10 Trento 10 1 9
Group B O P I Bod
1 Valencia 11 8 3
2 Gran Canaria 9 7 2
3 Buducnost 11 7 4
4 Virtus Bologna 10 6 4
5 Ulm 11 6 5
6 Venezia 9 4 5
7 Cedevita Olimpija 9 3 6
8 Bursaspor 9 3 6
9 JL Bourg 10 3 7
10 Prometheus 9 2 7
11 Sij
Utorak
Hamburg
Hamburg
94 : 74
Turk Telekom
Turk Telekom
Cedevita Olimpija
Cedevita Olimpija
14:00
Prometheus
Prometheus
Venezia
Venezia
14:30
Gran Canaria
Gran Canaria
12 Sij
Srijeda
Lietkabelis
Lietkabelis
96 : 89
Levallois
Levallois
Buducnost
Buducnost
83 : 82
Bursaspor
Bursaspor
Ulm
Ulm
70 : 76
Valencia
Valencia
Virtus Bologna
Virtus Bologna
83 : 82
JL Bourg
JL Bourg
Partizan
Partizan
97 : 65
Trento
Trento
Joventut Badalona
Joventut Badalona
100 : 77
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
15 Vel
Utorak
MoraBanc Andorra
MoraBanc Andorra
14:00
Slask Wroclaw
Slask Wroclaw