Košarka
Rusija

Super League

Odaberi tim
| | |
4 Lis
1 Svi
Info - Super League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Super League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
7 Vel
Sutra
Irkutsk
Irkutsk
06:10
Dynamo Vladivostok
Dynamo Vladivostok
8 Vel
Srijeda
CSKA Moscow 2
CSKA Moscow 2
11:00
Zenit Petersburg 2
Zenit Petersburg 2
10 Vel
Petak
Rodniki Izhevsk
Rodniki Izhevsk
10:00
Dynamo Vladivostok
Dynamo Vladivostok
13 Vel
Ponedjeljak
Rodniki Izhevsk
Rodniki Izhevsk
10:00
Irkutsk
Irkutsk
15 Vel
Srijeda
Altajbasket Barnau
Altajbasket Barnau
07:00
Temp Sumz Revda
Temp Sumz Revda
Novosibirsk
Novosibirsk
07:30
Uralmash Ekaterinburg
Uralmash Ekaterinburg
Lokomotiv Kuban 2
Lokomotiv Kuban 2
09:00
Tambov
Tambov
University-Ugra
University-Ugra
09:00
CSKA Moscow 2
CSKA Moscow 2
Khimki M.
Khimki M.
10:00
Zenit Petersburg 2
Zenit Petersburg 2
Runa Moscow
Runa Moscow
11:00
Rusichi Kursk
Rusichi Kursk
18 Vel
Subota
Novosibirsk
Novosibirsk
05:00
Temp Sumz Revda
Temp Sumz Revda
Altajbasket Barnau
Altajbasket Barnau
06:00
Uralmash Ekaterinburg
Uralmash Ekaterinburg
University-Ugra
University-Ugra
07:00
Zenit Petersburg 2
Zenit Petersburg 2
Lokomotiv Kuban 2
Lokomotiv Kuban 2
09:00
Rusichi Kursk
Rusichi Kursk
Runa Moscow
Runa Moscow
11:00
Tambov
Tambov
Khimki M.
Khimki M.
11:00
CSKA Moscow 2
CSKA Moscow 2
23 Vel
Četvrtak
University-Ugra
University-Ugra
07:00
Khimki M.
Khimki M.
24 Vel
Petak
Irkutsk
Irkutsk
03:10
Altajbasket Barnau
Altajbasket Barnau
Runa Moscow
Runa Moscow
11:00
Temp Sumz Revda
Temp Sumz Revda
27 Vel
Ponedjeljak
Dynamo Vladivostok
Dynamo Vladivostok
04:30
Altajbasket Barnau
Altajbasket Barnau
O P I Bod
1 Uralmash Ekaterinburg 20 19 1 0.950
2 Runa Moscow 19 18 1 0.947
3 Temp Sumz Revda 19 15 4 0.789
4 Khimki M. 20 13 7 0.650
5 Novosibirsk 20 12 8 0.600
6 Irkutsk 20 11 9 0.550
7 Dynamo Vladivostok 20 11 9 0.550
8 University-Ugra 20 10 10 0.500
9 Tambov 21 10 11 0.476
10 Rodniki Izhevsk 20 7 13 0.350
11 Altajbasket Barnau 20 7 13 0.350
12 Zenit Petersburg 2 20 6 14 0.300
13 CSKA Moscow 2 20 5 15 0.250
14 Rusichi Kursk 21 4 17 0.190
15 Lokomotiv Kuban 2 20 2 18 0.100
15 Pro
Četvrtak
Dynamo Vladivostok
Dynamo Vladivostok
75 : 85
Tambov
Tambov
Irkutsk
Irkutsk
109 : 80
Rusichi Kursk
Rusichi Kursk
Altajbasket Barnau
Altajbasket Barnau
84 : 79
Zenit Petersburg 2
Zenit Petersburg 2
Novosibirsk
Novosibirsk
86 : 64
CSKA Moscow 2
CSKA Moscow 2
18 Pro
Nedjelja
Rodniki Izhevsk
Rodniki Izhevsk
87 : 84
University-Ugra
University-Ugra
24 Vel
Petak
Runa Moscow
Runa Moscow
11:00
Temp Sumz Revda
Temp Sumz Revda