Nogomet
Austrija

OFB Cup

| | |
16 Srp
2 Svi
Info - OFB Cup
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
OFB Cup - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
Nema rezultata
# Igrač Tim G A
1. . Johannes Eggestein LASK Linz 6 0
1. . Schubert F. Blau-Weiß Linz 6 0
3. . Patson Daka Salzburg 5 0
3. . Hernaus M. Kapfenberg 5 0
3. . Enock Mwepu Salzburg 5 0
6. . Markus Rusek A. Klagenfurt 4 0
6. . Obasi C. Altach 4 0
6. . Michael Liendl Wolfsberger AC 4 0
6. . Taxiarchis Fountas Rapid Vienna 4 0
6. . Bekim Balaj Sturm Graz 4 0
11. . Husein Balic LASK Linz 3 0
11. . Mergim Berisha Salzburg 3 0
11. . Duzgun V. First Vienna 3 0
11. . Manfred Fischer Altach 3 0
11. . Florian Jamnig Wacker Innsbruck 3 0
11. . Koita S. Salzburg 3 0
11. . Manprit Sarkaria Austria Vienna 3 0
18. . Florian Jaritz A. Klagenfurt 2 0
18. . Jakob Jantscher Sturm Graz 2 0
18. . Andreas Gruber LASK Linz 2 0
16 Srp
Petak
WSC Wels
WSC Wels
1 : 4
Salzburg
Salzburg
Reichenau
Reichenau
0 : 8
Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck
Lauterach
Lauterach
0 : 5
St. Polten
St. Polten
Hohenems
Hohenems
7 : 0
Fugen
Fugen
Schwaz
Schwaz
1 : 0
Horn
Horn
ASK-BSC Bruck Leitha
ASK-BSC Bruck Leitha
0 : 1
Stripfing
Stripfing
Neusiedl
Neusiedl
0 : 4
Admira
Admira
Bad Gleichenberg
Bad Gleichenberg
0 : 3
Hartberg
Hartberg
Lafnitz
Lafnitz
3 : 0
Traiskirchen
Traiskirchen
Kitzbuhel
Kitzbuhel
0 : 2
Vorwarts Steyr
Vorwarts Steyr
Seekirchen
Seekirchen
0 : 1
FAC Wien
FAC Wien
Wiener Sportklub
Wiener Sportklub
0 : 3
AC Wolfsberger
AC Wolfsberger
Treibach
Treibach
1 : 0
Drassburg
Drassburg
Grodig
Grodig
0 : 7
Ried
Ried
Dellach/Gail
Dellach/Gail
1 : 3
SC Weiz
SC Weiz
Rapid Vienna
Rapid Vienna
6 : 0
Wiener Viktoria
Wiener Viktoria
17 Srp
Subota
SV Spittal
SV Spittal
0 : 4
Austria Vienna
Austria Vienna
Stadl Paura
Stadl Paura
0 : 9
Sturm Graz
Sturm Graz
Wels
Wels
1 : 3
Austria Lustenau
Austria Lustenau
Deutschkreutz
Deutschkreutz
0 : 3
Amstetten
Amstetten
Bregenz
Bregenz
5 : 1
Vocklamarkt
Vocklamarkt
Leobendorf
Leobendorf
0 : 3
WSG Swarovski Tirol
WSG Swarovski Tirol
Wiener Linien
Wiener Linien
3 : 1
Gleisdorf
Gleisdorf
Kalsdorf
Kalsdorf
2 : 1
Altach
Altach
Union Gurten
Union Gurten
4 : 0
FC Lustenau
FC Lustenau
Neustadt
Neustadt
1 : 5
A. Klagenfurt
A. Klagenfurt
Weindorf
Weindorf
1 : 2
Grazer
Grazer
LASK Linz
LASK Linz
6 : 0
Mannsdorf
Mannsdorf
18 Srp
Nedjelja
First Vienna
First Vienna
3 : 5
Kapfenberg
Kapfenberg
27 Srp
Utorak
Johann
Johann
1 : 0
Dornbirn
Dornbirn
ASV Siegendorf
ASV Siegendorf
5 : 0
St. Jakob/Ros
St. Jakob/Ros
28 Srp
Srijeda
Kuchl
Kuchl
0 : 3
BW Linz
BW Linz