Nogomet
Engleska Engleska

FA Trophy

|
10 Ruj
22 Svi
Info - FA Trophy
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
FA Trophy - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
Nema rezultata
12 Ruj
Ponedjeljak
Grantham
Grantham
1 : 2
Sutton Coldfield
Sutton Coldfield
Merstham
Merstham
3 : 0
Hythe
Hythe
Brighouse Town
Brighouse Town
0 : 2
Worksop
Worksop
13 Ruj
Utorak
Willand
Willand
0 : 3
Bideford
Bideford
Bashley
Bashley
4 : 1
Frome
Frome
Shepshed
Shepshed
1 : 0
Biggleswade Town
Biggleswade Town
Daventry
Daventry
2 : 3
Lincoln Utd.
Lincoln Utd.
Northwood
Northwood
0 : 3
Hanworth
Hanworth
Wroxham
Wroxham
4 : 1
East Grinstead
East Grinstead
Chipstead
Chipstead
4 : 2
Waltham Abbey
Waltham Abbey
Marlow
Marlow
0 : 4
Binfield
Binfield
Bury Town
Bury Town
1 : 2
Stowmarket Town
Stowmarket Town
Littlehampton
Littlehampton
1 : 0
Ramsgate
Ramsgate
VCD Athletic
VCD Athletic
0 : 3
Grays
Grays
Berkhamsted
Berkhamsted
5 : 0
Exmouth Town
Exmouth Town
Kempston
Kempston
0 : 1
Dereham
Dereham
Thame
Thame
2 : 0
Westbury United
Westbury United
Basildon
Basildon
0 : 2
Lowestoft
Lowestoft
Great Wakering
Great Wakering
1 : 2
Harlow
Harlow
Shildon
Shildon
1 : 2
Consett
Consett
Cinderford
Cinderford
0 : 1
Thatcham
Thatcham
Wimborne
Wimborne
2 : 3
Bristol MF
Bristol MF
AFC Totton
AFC Totton
2(1) : 1(1)
Slimbridge
Slimbridge
Didcot
Didcot
2(1) : 1(1)
Hamworthy
Hamworthy
Prescot
Prescot
2(1) : 1(1)
Cleethorpes
Cleethorpes
Long Eaton
Long Eaton
2 : 0
Gresley
Gresley
Walthamstow
Walthamstow
1 : 3
Ashford Town
Ashford Town
Bishops
Bishops
2 : 3
Dunstable
Dunstable
Kidlington
Kidlington
0(0) : 1(0)
Tavistock
Tavistock
Three Bridges
Three Bridges
3 : 2
Hullbridge
Hullbridge
Basingstoke
Basingstoke
3 : 5
Cirencester
Cirencester
Sholing
Sholing
0 : 1
Lymington
Lymington
Ramsbottom
Ramsbottom
2 : 1
Glossop
Glossop
Mossley
Mossley
1 : 2
Dunston
Dunston
Witham
Witham
1 : 0
Brentwood
Brentwood
Ashford U.
Ashford U.
4(3) : 3(3)
Sudbury
Sudbury
East Thurrock
East Thurrock
3 : 1
Sutton Common Rovers
Sutton Common Rovers
Carlton Town
Carlton Town
2 : 0
Hanley Town
Hanley Town
Loughborough Dyn.
Loughborough Dyn.
3 : 1
Corby
Corby
Walton & Hersham
Walton & Hersham
3 : 1
Leatherhead
Leatherhead
Boldmere
Boldmere
4 : 3
Sporting Khalsa
Sporting Khalsa
Kidsgrove Athletic
Kidsgrove Athletic
3 : 4
Hinckley
Hinckley
Tilbury
Tilbury
1 : 2
Whitehawk
Whitehawk
Beckenham
Beckenham
1(1) : 2(1)
Heybridge
Heybridge
Halesowen
Halesowen
5 : 2
Biggleswade FC
Biggleswade FC
Felixstowe & Walton
Felixstowe & Walton
2(2) : 3(2)
Burgess Hill
Burgess Hill
Romania
Romania
2(1) : 1(1)
Westfield
Westfield
Clitheroe
Clitheroe
2 : 1
1874 Northwich
1874 Northwich
Newcastle Town
Newcastle Town
0 : 2
Spalding United
Spalding United
Witton
Witton
3 : 4
Stockton
Stockton
Chertsey
Chertsey
1 : 3
Uxbridge
Uxbridge
Macclesfield
Macclesfield
7 : 0
Tadcaster
Tadcaster
Welwyn Garden
Welwyn Garden
1 : 2
New Salamis
New Salamis
Haywards
Haywards
0(0) : 1(0)
Southall FC
Southall FC
Stamford
Stamford
1 : 2
Chasetown
Chasetown
Bridlington
Bridlington
1 : 2
Colne
Colne
Lancing
Lancing
1 : 4
Cray Valley Paper Mills
Cray Valley Paper Mills
Tooting & Mitcham
Tooting & Mitcham
0(0) : 1(0)
Corinthian
Corinthian
Bedfont Sports
Bedfont Sports
3(2) : 2(2)
Hashtag
Hashtag
Barton
Barton
0 : 1
Chatham
Chatham
Sheppey United
Sheppey United
3(3) : 4(3)
Hertford
Hertford
Coleshill
Coleshill
3 : 2
St. Neots
St. Neots
North Shields
North Shields
3 : 1
Pontefract
Pontefract
Workington
Workington
1 : 2
Runcorn Linnets
Runcorn Linnets
Chichester
Chichester
0 : 1
Faversham
Faversham
Maldon & Tiptree
Maldon & Tiptree
0 : 3
Ware
Ware
Bedworth
Bedworth
0 : 1
Harborough
Harborough
Highworth
Highworth
1 : 2
Paulton Rovers
Paulton Rovers
Stocksbridge
Stocksbridge
2(2) : 3(2)
Ossett United
Ossett United
Trafford
Trafford
1 : 2
Hebburn Town
Hebburn Town
14 Ruj
Srijeda
Cambridge City
Cambridge City
4 : 1
Yaxley
Yaxley
Hadley
Hadley
1 : 2
Sevenoaks
Sevenoaks
South Park
South Park
1 : 2
Sittingbourne
Sittingbourne
Aylesbury Utd
Aylesbury Utd
0 : 3
Evesham
Evesham
Widnes
Widnes
2(1) : 1(1)
Skelmersdale
Skelmersdale
Larkhall
Larkhall
0 : 2
Melksham
Melksham
City Of Liverpool
City Of Liverpool
0(0) : 1(0)
Sheffield FC
Sheffield FC
20 Ruj
Utorak
Gorleston
Gorleston
1(1) : 2(1)
Coggeshall Town
Coggeshall Town