Nogomet
Engleska

League One

Odaberi tim
| |
30 Srp
2 Lip
Posljednji video sažeci
Highlights: Fleetwood Town - Barnsley (0-1) | League One
2 Lis | Barnsley FC
Highlights: Cambridge Utd - Derby County (0-2) | League One
2 Lis | Derby County Football Club
Highlights: Cambridge Utd - Barnsley (0-3) | League One
18 Ruj | Barnsley FC
Highlights: Derby County - Wycombe (2-1) | League One
18 Ruj | Derby County Football Club
Highlights: Forest Green - Accrington (2-1) | League One
7 Ruj | EFL
Highlights: Sheffield Wednesday - Barnsley (0-2) | League One
4 Ruj | Barnsley FC
Highlights: Derby County - Plymouth (2-3) | League One
4 Ruj | Derby County Football Club
Highlights: Ipswich - Barnsley (2-2) | League One
28 Kol | Ipswich Town FC
Highlights: Port Vale - Portsmouth (0-1) | League One
28 Kol | Portsmouth FC
Highlights: Morecambe - Milton Keynes Dons (0-4) | League One
28 Kol | Morecambe Football Club
Highlights: Wycombe - Charlton (1-1) | League One
28 Kol | Wycombe Wanderers
Highlights: Derby County - Peterborough (2-1) | League One
28 Kol | Derby County Football Club
Highlights: Ipswich - Barnsley (2-2) | League One
28 Kol | Barnsley FC
Highlights: Cambridge Utd - Burton (4-3) | League One
28 Kol | Cambridge United Football Club
Highlights: Sheffield Wednesday - Forest Green (5-0) | League One
28 Kol | officialswfc
Pokaži još ostale (+12)
Info - League One
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
League One - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
10 Ruj
Subota
Barnsley
Barnsley
10:00
Portsmouth
Portsmouth
24 Ruj
Subota
Portsmouth
Portsmouth
10:00
Bolton
Bolton
Lincoln City
Lincoln City
10:00
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons
Derby
Derby
10:00
Cheltenham
Cheltenham
4 Lis
Sutra
Burton
Burton
14:45
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Plymouth
Plymouth
14:45
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
Ipswich
Ipswich
14:45
Cambridge Utd
Cambridge Utd
Cheltenham
Cheltenham
14:45
Bolton
Bolton
8 Lis
Subota
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
10:00
Cheltenham
Cheltenham
Lincoln City
Lincoln City
10:00
Charlton
Charlton
Portsmouth
Portsmouth
10:00
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Forest Green
Forest Green
10:00
Bolton
Bolton
Plymouth
Plymouth
10:00
Accrington
Accrington
Derby
Derby
10:00
Port Vale
Port Vale
Peterborough
Peterborough
10:00
Burton
Burton
Bristol Rovers
Bristol Rovers
10:00
Cambridge Utd
Cambridge Utd
Oxford Utd
Oxford Utd
10:00
Wycombe
Wycombe
Shrewsbury
Shrewsbury
10:00
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons
Barnsley
Barnsley
10:00
Exeter
Exeter
Morecambe
Morecambe
10:00
Ipswich
Ipswich
O P N I Golovi Bod
1 Plymouth 11 8 1 2 19:12 25
2 Ipswich 11 7 3 1 22:10 24
3 Sheffield Wednesday 11 7 2 2 21:10 23
4 Portsmouth 10 6 3 1 21:11 21
5 Barnsley 11 6 2 3 17:10 20
6 Bolton 10 6 2 2 13:6 20
7 Peterborough 11 6 0 5 20:12 18
8 Derby 10 5 2 3 11:9 17
9 Accrington 11 4 4 3 14:13 16
10 Cambridge Utd 11 5 1 5 14:18 16
11 Exeter 11 4 3 4 18:12 15
12 Shrewsbury 11 4 3 4 11:13 15
13 Lincoln City 10 3 4 3 14:16 13
14 Charlton 11 2 6 3 15:15 12
15 Fleetwood Town 10 2 6 2 9:9 12
16 Port Vale 11 3 3 5 10:16 12
17 Cheltenham 10 3 2 5 10:12 11
18 Oxford Utd 10 3 2 5 9:11 11
19 Wycombe 11 3 2 6 13:16 11
20 Milton Keynes Dons 10 3 1 6 11:14 10
21 Bristol Rovers 11 2 3 6 15:22 9
22 Forest Green 11 2 2 7 10:25 8
23 Burton 11 2 1 8 14:26 7
24 Morecambe 11 1 4 6 8:21 7
# Igrač Tim G A
1. . Jonson Clarke-Harris Peterborough 8 1
2. . Brown J. Exeter 7 4
3. . Bishop C. Portsmouth 7 1
4. . Collins A. Bristol Rovers 6 3
5. . Conor Chaplin Ipswich 6 2
6. . Victor Adeboyejo Burton 5 1
6. . Mehmeti A. Wycombe 5 1
8. . Ellis Harrison Port Vale 5 0
9. . Jack Marriott Peterborough 4 2
9. . Sean McConville Accrington 4 2
9. . Sam Nombe Exeter 4 2
9. . Whittaker M. Plymouth 4 2
13. . Cole D. Barnsley 4 1
13. . Sam Smith Cambridge Utd 4 1
15. . Brannagan C. Oxford Utd 4 0
15. . Diamond J. Lincoln City 4 0
15. . Harness M. Ipswich 4 0
15. . Davis Keillor-Dunn Burton 4 0
15. . Loft R. Bristol Rovers 4 0
15. . Wickham C. Forest Green 4 0
10 Ruj
Subota
Barnsley
Barnsley
10:00
Portsmouth
Portsmouth
4 Lis
Sutra
Burton
Burton
14:45
Fleetwood Town
Fleetwood Town
Plymouth
Plymouth
14:45
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
Ipswich
Ipswich
14:45
Cambridge Utd
Cambridge Utd
Cheltenham
Cheltenham
14:45
Bolton
Bolton
11 Lis
Utorak
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons
14:45
Bristol Rovers
Bristol Rovers
Peterborough
Peterborough
14:45
Forest Green
Forest Green
Charlton
Charlton
14:45
Exeter
Exeter
1 Stu
Utorak
Lincoln City
Lincoln City
15:45
Accrington
Accrington
Wycombe
Wycombe
15:45
Port Vale
Port Vale
Morecambe
Morecambe
15:45
Derby
Derby
8 Stu
Utorak
Shrewsbury
Shrewsbury
14:45
Oxford Utd
Oxford Utd