Nogomet
Europa

Champions League (Ž)

Odaberi tim
| |
18 Kol
16 Svi
Info - Champions League (Ž)
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Champions League (Ž) - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
18 Kol
Četvrtak
PAOK (Ž)
PAOK (Ž)
11:00
Swansea (Ž)
Swansea (Ž)
Breznica (Ž)
Breznica (Ž)
11:00
Myjava (Ž)
Myjava (Ž)
Gintra (Ž)
Gintra (Ž)
11:00
KuPS (Ž)
KuPS (Ž)
Sarajevo (Ž)
Sarajevo (Ž)
11:00
Birkirkara (Ž)
Birkirkara (Ž)
Valur (Ž)
Valur (Ž)
11:00
Hayasa (Ž)
Hayasa (Ž)
Breidablik (Ž)
Breidablik (Ž)
11:00
Rosenborg (Ž)
Rosenborg (Ž)
Ol. Cluj (Ž)
Ol. Cluj (Ž)
11:00
Glentoran (Ž)
Glentoran (Ž)
Fortuna Hjorring (Ž)
Fortuna Hjorring (Ž)
11:00
Eintracht Frankfurt (Ž)
Eintracht Frankfurt (Ž)
RSC Anderlecht (Ž)
RSC Anderlecht (Ž)
11:00
UKS SMS Lodz (Ž)
UKS SMS Lodz (Ž)
Twente (Ž)
Twente (Ž)
11:00
Agarista-SS Anenii Noi (Ž)
Agarista-SS Anenii Noi (Ž)
Minsk FK (Ž)
Minsk FK (Ž)
11:00
Slovacko (Ž)
Slovacko (Ž)
Brann (Ž)
Brann (Ž)
11:00
ALG Spor (Ž)
ALG Spor (Ž)
Real Madrid (Ž)
Real Madrid (Ž)
11:00
Sturm Graz (Ž)
Sturm Graz (Ž)
Flora (Ž)
Flora (Ž)
11:00
Kiryat Gat (Ž)
Kiryat Gat (Ž)
St. Polten (Ž)
St. Polten (Ž)
11:00
Ljuboten (Ž)
Ljuboten (Ž)
Manchester City (Ž)
Manchester City (Ž)
11:00
Tomiris-Turan (Ž)
Tomiris-Turan (Ž)
Apollon Limassol (Ž)
Apollon Limassol (Ž)
11:00
SFK Riga (Ž)
SFK Riga (Ž)
Pomurje (Ž)
Pomurje (Ž)
11:00
Shelbourne (Ž)
Shelbourne (Ž)
Ferencvaros (Ž)
Ferencvaros (Ž)
11:00
Rangers (Ž)
Rangers (Ž)
Benfica (Ž)
Benfica (Ž)
11:00
Hajvalia (Ž)
Hajvalia (Ž)
# Igrač Tim G A
1. . Putellas A. Barcelona W 11 2
2. . Wassmuth T. Wolfsburg W 10 2
3. . Macario C. Lyon W 8 2
4. . Katoto M-A. Paris SG W 7 0
5. . Hegerberg A. Lyon W 6 2
5. . Huitema J. Paris SG W 6 2
7. . Hermoso J. Barcelona W 5 1
7. . Roord J. Wolfsburg W 5 1
7. . Girelli C. Juventus W 5 1
10. . Bachmann R. Paris SG W 4 3
11. . Samantha Kerr Chelsea W 4 2
12. . Schuller L. Bayern Munich W 4 1
13. . Bonmati A. Barcelona W 4 0
14. . Rolfo F. Barcelona W 3 6
15. . Baltimore S. Paris SG W 3 3
15. . Malard M. Lyon W 3 3
17. . Huth S. Wolfsburg W 3 1
17. . Moller C. Real Madrid W 3 1
19. . Billa N. Hoffenheim W 3 0
19. . Olga Real Madrid W 3 0
18 Kol
Četvrtak
PAOK (Ž)
PAOK (Ž)
11:00
Swansea (Ž)
Swansea (Ž)
Breznica (Ž)
Breznica (Ž)
11:00
Myjava (Ž)
Myjava (Ž)
Gintra (Ž)
Gintra (Ž)
11:00
KuPS (Ž)
KuPS (Ž)
Sarajevo (Ž)
Sarajevo (Ž)
11:00
Birkirkara (Ž)
Birkirkara (Ž)
Valur (Ž)
Valur (Ž)
11:00
Hayasa (Ž)
Hayasa (Ž)
Breidablik (Ž)
Breidablik (Ž)
11:00
Rosenborg (Ž)
Rosenborg (Ž)
Ol. Cluj (Ž)
Ol. Cluj (Ž)
11:00
Glentoran (Ž)
Glentoran (Ž)
Fortuna Hjorring (Ž)
Fortuna Hjorring (Ž)
11:00
Eintracht Frankfurt (Ž)
Eintracht Frankfurt (Ž)
RSC Anderlecht (Ž)
RSC Anderlecht (Ž)
11:00
UKS SMS Lodz (Ž)
UKS SMS Lodz (Ž)
Twente (Ž)
Twente (Ž)
11:00
Agarista-SS Anenii Noi (Ž)
Agarista-SS Anenii Noi (Ž)
Minsk FK (Ž)
Minsk FK (Ž)
11:00
Slovacko (Ž)
Slovacko (Ž)
Brann (Ž)
Brann (Ž)
11:00
ALG Spor (Ž)
ALG Spor (Ž)
Real Madrid (Ž)
Real Madrid (Ž)
11:00
Sturm Graz (Ž)
Sturm Graz (Ž)
Flora (Ž)
Flora (Ž)
11:00
Kiryat Gat (Ž)
Kiryat Gat (Ž)
St. Polten (Ž)
St. Polten (Ž)
11:00
Ljuboten (Ž)
Ljuboten (Ž)
Manchester City (Ž)
Manchester City (Ž)
11:00
Tomiris-Turan (Ž)
Tomiris-Turan (Ž)
Apollon Limassol (Ž)
Apollon Limassol (Ž)
11:00
SFK Riga (Ž)
SFK Riga (Ž)
Pomurje (Ž)
Pomurje (Ž)
11:00
Shelbourne (Ž)
Shelbourne (Ž)
Ferencvaros (Ž)
Ferencvaros (Ž)
11:00
Rangers (Ž)
Rangers (Ž)
Benfica (Ž)
Benfica (Ž)
11:00
Hajvalia (Ž)
Hajvalia (Ž)
Juventus (Ž)
Juventus (Ž)
11:00
Racing Luxembourg (Ž)
Racing Luxembourg (Ž)
Ajax (Ž)
Ajax (Ž)
11:00
Kristianstads (Ž)
Kristianstads (Ž)
Zurich (Ž)
Zurich (Ž)
11:00
Klaksvik (Ž)
Klaksvik (Ž)
Paris FC (Ž)
Paris FC (Ž)
11:00
Servette Geneve FC (Ž)
Servette Geneve FC (Ž)
Din. Minsk (Ž)
Din. Minsk (Ž)
11:00
Lok. St. Zagora (Ž)
Lok. St. Zagora (Ž)
Glasgow City (Ž)
Glasgow City (Ž)
11:00
AS Roma (Ž)
AS Roma (Ž)
Shymkent (Ž)
Shymkent (Ž)
11:00
ZNK Split (Ž)
ZNK Split (Ž)
Zhilstroy-2 2 (Ž)
Zhilstroy-2 2 (Ž)
11:00
Guria L. (Ž)
Guria L. (Ž)