Nogomet
Europa

Europa Conference League

Odaberi tim
8 Srp
25 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: Mura - Tottenham (2-1) | Europa Conference League
26 Stu | Tottenham Hotspur
Highlights: CFR Cluj - AZ Alkmaar (0-1) | Europa Conference League
22 Lis | AZ Alkmaar
Highlights: AZ Alkmaar - Jablonec (1-0) | Europa Conference League
3 Lis | AZ Alkmaar
Highlights: Tottenham - Mura (5-1) | Europa Conference League
1 Lis | Tottenham Hotspur
Highlights: Rennes - Tottenham (2-2) | Europa Conference League
17 Ruj | Tottenham Hotspur
Highlights: Vitesse - Anderlecht (2-1) | Europa Conference League
27 Kol | RSC Anderlecht
Highlights: Elfsborg - Feyenoord (3-1) | Europa Conference League
26 Kol | Feyenoord
Highlights: Anderlecht - Vitesse (3-3) | Europa Conference League
20 Kol | RSC Anderlecht
Highlights: Feyenoord - Elfsborg (5-0) | Europa Conference League
19 Kol | Feyenoord
Highlights: Osijek - CSKA Sofia (1-1) | Europa Conference League
12 Kol | Hrvatska Nogometna Televizija
Highlights: Anderlecht - Laci (2-1) | Europa Conference League
12 Kol | RSC Anderlecht
Highlights: Feyenoord - Luzern (3-0) | Europa Conference League
12 Kol | Feyenoord
Highlights: Rijeka - Hibernian (4-1) | Europa Conference League
12 Kol | Hrvatska Nogometna Televizija
Highlights: Dundalk - Vitesse (1-2) | Europa Conference League
12 Kol | VitesseTV
Highlights: Rosenborg - Domzale (6-1) | Europa Conference League
6 Kol | NK Domžale
Pokaži još ostale (+12)
Info - Europa Conference League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Europa Conference League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
9 Pro
Četvrtak
Alashkert
Alashkert
12:45
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
CSKA Sofia
CSKA Sofia
12:45
AS Roma
AS Roma
LASK Linz
LASK Linz
12:45
HJK
HJK
CFR Cluj
CFR Cluj
12:45
Jablonec
Jablonec
Gent
Gent
12:45
Flora
Flora
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk
12:45
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Partizan
Partizan
12:45
Anorthosis
Anorthosis
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
12:45
Randers FC
Randers FC
PAOK
PAOK
15:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Vitesse
Vitesse
15:00
Mura
Mura
FC Copenhagen
FC Copenhagen
15:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Omonia
Omonia
15:00
Kairat Almaty
Kairat Almaty
Union Berlin
Union Berlin
15:00
Slavia Prague
Slavia Prague
Tottenham
Tottenham
15:00
Rennes
Rennes
Basel
Basel
15:00
Qarabag
Qarabag
Feyenoord
Feyenoord
15:00
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa
Grupa A O P N I Golovi Bod
1 LASK Linz 5 4 1 0 9:1 13
2 Maccabi Tel Aviv 5 3 1 1 13:3 10
3 HJK 5 2 0 3 5:12 6
4 Alashkert 5 0 0 5 3:14 0
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 Gent 5 3 1 1 5:2 10
2 Partizan 5 2 1 2 5:3 7
3 Flora 5 1 2 2 5:7 5
4 Anorthosis 5 1 2 2 5:8 5
Grupa C O P N I Golovi Bod
1 Bodo/Glimt 5 3 2 0 13:4 11
2 AS Roma 5 3 1 1 15:9 10
3 FK Zorya Luhansk 5 2 0 3 4:10 6
4 CSKA Sofia 5 0 1 4 1:10 1
Grupa D O P N I Golovi Bod
1 AZ Alkmaar 5 3 2 0 7:3 11
2 Randers FC 5 1 4 0 9:8 7
3 Jablonec 5 1 3 1 6:6 6
4 CFR Cluj 5 0 1 4 2:7 1
Grupa E O P N I Golovi Bod
1 Feyenoord 5 3 2 0 9:5 11
2 Slavia Prague 5 2 1 2 7:6 7
3 Union Berlin 5 2 0 3 7:8 6
4 Maccabi Haifa 5 1 1 3 1:5 4
Grupa F O P N I Golovi Bod
1 FC Copenhagen 5 4 0 1 13:5 12
2 Slovan Bratislava 5 2 2 1 8:5 8
3 PAOK 5 2 2 1 6:4 8
4 Lincoln Red Imps 5 0 0 5 2:15 0
Grupa G O P N I Golovi Bod
1 Rennes 5 3 2 0 10:7 11
2 Tottenham 5 2 1 2 11:8 7
3 Vitesse 5 2 1 2 9:8 7
4 Mura 5 1 0 4 4:11 3
Grupa H O P N I Golovi Bod
1 Basel 5 3 2 0 11:6 11
2 Qarabag 5 3 2 0 10:5 11
3 Omonia 5 0 3 2 5:10 3
4 Kairat Almaty 5 0 1 4 6:11 1
# Igrač Tim G A
1. . Gaetan Laborde Rennes 5 0
2. . Erik Botheim Bodo/Glimt 4 4
3. . Andre Green Slovan Bratislava 4 1
3. . Harry Kane Tottenham 4 1
3. . Solbakken O. Bodo/Glimt 4 1
6. . Tammy Abraham AS Roma 4 0
7. . Gilad G. Maccabi Tel Aviv 3 1
7. . Stephan El Shaarawy AS Roma 3 1
9. . Arthur Basel 3 0
9. . Tomas Cvancara Jablonec 3 0
9. . Cyriel Dessers Feyenoord 3 0
9. . Kante Kairat Almaty 3 0
9. . Jan Kuchta Slavia Prague 3 0
9. . Rauno Sappinen Flora 3 0
9. . Wind J. FC Copenhagen 3 0
16. . Biel P. FC Copenhagen 2 3
16. . Wittek M. Vitesse 2 3
18. . Brian Linssen Feyenoord 2 2
18. . Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt 2 2
20. . Stipe Perica Maccabi Tel Aviv 2 1
9 Pro
Četvrtak
Alashkert
Alashkert
12:45
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
CSKA Sofia
CSKA Sofia
12:45
AS Roma
AS Roma
LASK Linz
LASK Linz
12:45
HJK
HJK
CFR Cluj
CFR Cluj
12:45
Jablonec
Jablonec
Gent
Gent
12:45
Flora
Flora
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk
12:45
Bodo/Glimt
Bodo/Glimt
Partizan
Partizan
12:45
Anorthosis
Anorthosis
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
12:45
Randers FC
Randers FC
PAOK
PAOK
15:00
Lincoln Red Imps
Lincoln Red Imps
Vitesse
Vitesse
15:00
Mura
Mura
FC Copenhagen
FC Copenhagen
15:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
Omonia
Omonia
15:00
Kairat Almaty
Kairat Almaty
Union Berlin
Union Berlin
15:00
Slavia Prague
Slavia Prague
Tottenham
Tottenham
15:00
Rennes
Rennes
Basel
Basel
15:00
Qarabag
Qarabag
Feyenoord
Feyenoord
15:00
Maccabi Haifa
Maccabi Haifa