Nogomet
Europa

Europa Conference League

Odaberi tim
8 Ruj
24 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: AZ Alkmaar - Vaduz (4-1) | Europa Conference League
16 Ruj | AZ Alkmaar
Highlights: Dnipro-1 - AZ Alkmaar (0-1) | Europa Conference League
9 Ruj | AZ Alkmaar
Highlights: Anderlecht - Young Boys (1-1) | Europa Conference League
26 Kol | RSC Anderlecht
Highlights: Twente - Fiorentina (0-0) | Europa Conference League
25 Kol | FCTwenteTV
Highlights: Gil Vicente - AZ Alkmaar (1-2) | Europa Conference League
25 Kol | AZ Alkmaar
Highlights: Fiorentina - Twente (2-1) | Europa Conference League
19 Kol | FCTwenteTV
Highlights: CFR Cluj - Maribor | Europa Conference League
19 Kol | NK Maribor
Highlights: Villarreal - Hajduk Split (4-2) | Europa Conference League
19 Kol | HNK Hajduk Split
Highlights: Young Boys - Anderlecht (0-1) | Europa Conference League
19 Kol | RSC Anderlecht
Highlights: AZ Alkmaar - Gil Vicente (4-0) | Europa Conference League
18 Kol | AZ Alkmaar
Highlights: Cukaricki - Twente (4-1) | Europa Conference League
11 Kol | FCTwenteTV
Highlights: AZ Alkmaar - Dundee Utd (7-0) | Europa Conference League
11 Kol | AZ Alkmaar
Highlights: Guimaraes - Hajduk Split (1-0) | Europa Conference League
10 Kol | HNK Hajduk Split
Highlights: Twente - Cukaricki (1-3) | Europa Conference League
5 Kol | FCTwenteTV
Highlights: Dundee Utd - AZ Alkmaar (1-0) | Europa Conference League
4 Kol | AZ Alkmaar
Pokaži još ostale (+12)
Info - Europa Conference League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Europa Conference League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
6 Lis
Četvrtak
Anderlecht
Anderlecht
12:45
West Ham United
West Ham United
Sivasspor
Sivasspor
12:45
KF Ballkani
KF Ballkani
Molde
Molde
12:45
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Silkeborg
Silkeborg
12:45
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
Lech Poznan
Lech Poznan
12:45
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Dnipro-1
Dnipro-1
12:45
Vaduz
Vaduz
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
12:45
Žalgiris
Žalgiris
Slovacko
Slovacko
12:45
Nice
Nice
Slavia Prague
Slavia Prague
15:00
CFR Cluj
CFR Cluj
1. FC Köln
1. FC Köln
15:00
Partizan
Partizan
Hearts
Hearts
15:00
Fiorentina
Fiorentina
Rigas
Rigas
15:00
Basaksehir
Basaksehir
Villarreal
Villarreal
15:00
Austria Vienna
Austria Vienna
Gent
Gent
15:00
Djurgarden
Djurgarden
Basel
Basel
15:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
15:00
Apollon
Apollon
13 Lis
Četvrtak
Apollon
Apollon
12:45
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Fiorentina
Fiorentina
12:45
Hearts
Hearts
Partizan
Partizan
12:45
1. FC Köln
1. FC Köln
Djurgarden
Djurgarden
12:45
Gent
Gent
Grupa A O P N I Golovi Bod
1 Basaksehir 2 2 0 0 7:0 6
2 Hearts 2 1 0 1 2:4 3
3 Rigas 2 0 1 1 1:3 1
4 Fiorentina 2 0 1 1 1:4 1
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 West Ham United 2 2 0 0 6:3 6
2 Anderlecht 2 1 1 0 1:0 4
3 FC Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
4 Silkeborg 2 0 0 2 2:4 0
Grupa C O P N I Golovi Bod
1 Villarreal 2 2 0 0 6:4 6
2 Lech Poznan 2 1 0 1 7:5 3
3 Hapoel Beer Sheva 2 0 1 1 1:2 1
4 Austria Vienna 2 0 1 1 1:4 1
Grupa D O P N I Golovi Bod
1 1. FC Köln 2 1 1 0 5:3 4
2 Nice 2 0 2 0 2:2 2
3 Partizan 2 0 2 0 4:4 2
4 Slovacko 2 0 1 1 5:7 1
Grupa E O P N I Golovi Bod
1 AZ Alkmaar 2 2 0 0 5:1 6
2 Dnipro-1 2 1 0 1 3:2 3
3 Apollon 2 0 1 1 1:3 1
4 Vaduz 2 0 1 1 1:4 1
Grupa F O P N I Golovi Bod
1 Gent 2 1 1 0 3:0 4
2 Djurgarden 2 1 1 0 3:2 4
3 Molde 2 0 1 1 2:3 1
4 Shamrock Rovers 2 0 1 1 0:3 1
Grupa G O P N I Golovi Bod
1 Slavia Prague 2 1 1 0 4:3 4
2 Sivasspor 2 1 1 0 2:1 4
3 CFR Cluj 2 0 1 1 1:2 1
4 KF Ballkani 2 0 1 1 3:4 1
Grupa H O P N I Golovi Bod
1 Basel 2 2 0 0 4:1 6
2 Pyunik Yerevan 2 1 0 1 3:3 3
3 Žalgiris 2 0 1 1 0:1 1
4 Slovan Bratislava 2 0 1 1 0:2 1
# Igrač Tim G A
1. . Mikael Ishak Lech Poznan 3 2
2. . Baena A. Villarreal 3 0
2. . Diabate F. Partizan 3 0
2. . Jan Kalabiska Slovacko 3 0
5. . Dani de Wit AZ Alkmaar 2 1
5. . Michal Skoras Lech Poznan 2 1
5. . Peter Olayinka Slavia Prague 2 1
5. . Artem Dovbyk Dnipro-1 2 1
9. . Artak Dashyan Pyunik Yerevan 2 0
9. . Wouter Burger Basel 2 0
9. . Dejan Ljubicic FC Koln 2 0
9. . Vadis Odjidja-Ofoe Gent 2 0
9. . Kristoffer Velde Lech Poznan 2 0
9. . Gurler S. Basaksehir 2 0
15. . Armend Thaci KF Ballkani 1 1
15. . Sugawara Y. AZ Alkmaar 1 1
15. . Rubchynskyi V. Dnipro-1 1 1
15. . Ndayishimiye Y. Basaksehir 1 1
15. . Jose Morales Villarreal 1 1
15. . Lukas Masopust Slavia Prague 1 1
6 Lis
Četvrtak
Anderlecht
Anderlecht
12:45
West Ham United
West Ham United
Sivasspor
Sivasspor
12:45
KF Ballkani
KF Ballkani
Molde
Molde
12:45
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Silkeborg
Silkeborg
12:45
FC Steaua Bucuresti
FC Steaua Bucuresti
Lech Poznan
Lech Poznan
12:45
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Dnipro-1
Dnipro-1
12:45
Vaduz
Vaduz
Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan
12:45
Žalgiris
Žalgiris
Slovacko
Slovacko
12:45
Nice
Nice
Slavia Prague
Slavia Prague
15:00
CFR Cluj
CFR Cluj
1. FC Köln
1. FC Köln
15:00
Partizan
Partizan
Hearts
Hearts
15:00
Fiorentina
Fiorentina
Rigas
Rigas
15:00
Basaksehir
Basaksehir
Villarreal
Villarreal
15:00
Austria Vienna
Austria Vienna
Gent
Gent
15:00
Djurgarden
Djurgarden
Basel
Basel
15:00
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
15:00
Apollon
Apollon