Nogomet
Europa

Europska liga

Odaberi tim
| | |
5 Kol
12 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: FK Crvena zvezda - Ludogorets (1-0) | Europa League
27 Stu | Crvena zvezda
Highlights: Midtjylland - FK Crvena zvezda (1-1) | Europa League
23 Lis | Crvena zvezda
Highlights: FK Crvena zvezda - Braga (2-1) | Europa League
18 Ruj | Crvena zvezda
Highlights: PSV - Real Sociedad (2-2) | Europa League
17 Ruj | PSV
Highlights: AZ Alkmaar - Celtic (2-1) | Europa League
27 Kol | AZ Alkmaar
Highlights: Celtic - AZ Alkmaar (2-0) | Europa League
20 Kol | AZ Alkmaar
Highlights: FK Crvena zvezda - CFR Cluj (4-0) | Europa League
17 Kol | Crvena zvezda
Highlights: St Johnstone - Galatasaray (2-4) | Europa League
12 Kol | Galatasaray
Pokaži još ostale (+5)
Info - Europska liga
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Europska liga - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
9 Pro
Četvrtak
Lyon
Lyon
12:45
Rangers
Rangers
Fenerbahce
Fenerbahce
12:45
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
Sparta Prague
Sparta Prague
12:45
Brondby
Brondby
Legia
Legia
12:45
Spartak Moscow
Spartak Moscow
Sturm Graz
Sturm Graz
12:45
Monako
Monako
Real Sociedad
Real Sociedad
12:45
PSV
PSV
Napoli
Napoli
12:45
Leicester
Leicester
Antwerp
Antwerp
12:45
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Ludogorets
Ludogorets
15:00
Midtjylland
Midtjylland
West Ham United
West Ham United
15:00
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
Celtic
Celtic
15:00
Real Betis
Real Betis
Braga
Braga
15:00
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda
Lazio
Lazio
15:00
Galatasaray
Galatasaray
Genk
Genk
15:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna
Marseille
Marseille
15:00
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
Ferencvaros
Ferencvaros
15:00
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
Grupa A O P N I Golovi Bod
1 Lyon 5 5 0 0 15:4 15
2 Rangers 5 2 1 2 5:4 7
3 Sparta Prague 5 1 1 3 4:9 4
4 Brondby 5 0 2 3 2:9 2
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 Monako 5 3 2 0 6:3 11
2 PSV 5 2 2 1 9:5 8
3 Real Sociedad 5 1 3 1 6:6 6
4 Sturm Graz 5 0 1 4 2:9 1
Grupa C O P N I Golovi Bod
1 Leicester 5 2 2 1 10:8 8
2 Spartak Moscow 5 2 1 2 9:9 7
3 Napoli 5 2 1 2 12:8 7
4 Legia 5 2 0 3 4:10 6
Grupa D O P N I Golovi Bod
1 Eintracht Frankfurt 5 3 2 0 9:5 11
2 Olympiakos Piraeus 5 3 0 2 8:6 9
3 Fenerbahce 5 1 2 2 6:7 5
4 Antwerp 5 0 2 3 5:10 2
Grupa E O P N I Golovi Bod
1 Galatasaray 5 3 2 0 7:3 11
2 Lazio 5 2 2 1 7:3 8
3 Marseille 5 0 4 1 5:7 4
4 Lokomotiv Moscow 5 0 2 3 2:8 2
Grupa F O P N I Golovi Bod
1 FK Crvena zvezda 5 3 1 1 5:3 10
2 Braga 5 3 0 2 11:8 9
3 Midtjylland 5 2 2 1 7:7 8
4 Ludogorets 5 0 1 4 3:8 1
Grupa G O P N I Golovi Bod
1 Bayer Leverkusen 5 4 1 0 14:4 13
2 Real Betis 5 3 1 1 10:9 10
3 Celtic 5 2 0 3 10:13 6
4 Ferencvaros 5 0 0 5 4:12 0
Grupa H O P N I Golovi Bod
1 West Ham United 5 4 1 0 11:2 13
2 Dinamo Zagreb 5 2 1 2 8:6 7
3 Genk 5 1 2 2 4:9 5
4 Rapid Vienna 5 1 0 4 3:9 3
# Igrač Tim G A
1. . Karl Toko Ekambi Lyon 6 2
2. . Patson Daka Leicester 5 0
2. . Wenderson Galeno Braga 5 0
4. . Alexander Sobolev Spartak Moscow 4 1
5. . Osimhen V. Napoli 4 0
6. . Ricardo Horta Braga 3 3
6. . Wirtz F. Bayer Leverkusen 3 3
8. . Moussa Diaby Bayer Leverkusen 3 2
9. . Andrich R. Bayer Leverkusen 3 0
9. . Benrahma S. West Ham United 3 0
9. . El Arabi Y. Olympiakos Piraeus 3 0
9. . Ciro Immobile Lazio 3 0
9. . Alexander Isak Real Sociedad 3 0
9. . Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 3 0
9. . Arkadiusz Milik Marseille 3 0
9. . Bruno Petkovic Dinamo Zagreb 3 0
9. . Mbwana Samata Antwerp 3 0
9. . Islam Slimani Lyon 3 0
19. . Kyogo Furuhashi Celtic 2 2
19. . Jota Celtic 2 2
9 Pro
Četvrtak
Lyon
Lyon
12:45
Rangers
Rangers
Fenerbahce
Fenerbahce
12:45
Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt
Sparta Prague
Sparta Prague
12:45
Brondby
Brondby
Legia
Legia
12:45
Spartak Moscow
Spartak Moscow
Sturm Graz
Sturm Graz
12:45
Monako
Monako
Real Sociedad
Real Sociedad
12:45
PSV
PSV
Napoli
Napoli
12:45
Leicester
Leicester
Antwerp
Antwerp
12:45
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Ludogorets
Ludogorets
15:00
Midtjylland
Midtjylland
West Ham United
West Ham United
15:00
Dinamo Zagreb
Dinamo Zagreb
Celtic
Celtic
15:00
Real Betis
Real Betis
Braga
Braga
15:00
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda
Lazio
Lazio
15:00
Galatasaray
Galatasaray
Genk
Genk
15:00
Rapid Vienna
Rapid Vienna
Marseille
Marseille
15:00
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
Ferencvaros
Ferencvaros
15:00
Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen