Nogomet
Europa

Liga nacija B

Odaberi tim
21 Ruj
5 Stu
Posljednji video sažeci
Highlights: Ireland - Scotland (3-0) | UEFA Nations League B
12 Lip | FAI TV
Info - Liga nacija B
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Liga nacija B - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
21 Ruj
Srijeda
Škotska
Škotska
14:45
Ukrajina
Ukrajina
23 Ruj
Petak
Finska
Finska
14:45
Rumunjska
Rumunjska
BiH
BiH
14:45
Crna gora
Crna gora
24 Ruj
Subota
Armenia
Armenia
09:00
Ukrajina
Ukrajina
Slovenija
Slovenija
12:00
Norveška
Norveška
Srbija
Srbija
14:45
Švedska
Švedska
Škotska
Škotska
14:45
Irska
Irska
Izrael
Izrael
14:45
Albanija
Albanija
26 Ruj
Ponedjeljak
Rumunjska
Rumunjska
14:45
BiH
BiH
Crna gora
Crna gora
14:45
Finska
Finska
27 Ruj
Utorak
Ukrajina
Ukrajina
14:45
Škotska
Škotska
Švedska
Švedska
14:45
Slovenija
Slovenija
Norveška
Norveška
14:45
Srbija
Srbija
Irska
Irska
14:45
Armenia
Armenia
Albanija
Albanija
14:45
Island
Island
Grupa 1 O P N I Golovi Bod
1 Danska 4 3 0 1 6:3 9
2 Hrvatska 4 2 1 1 3:4 7
3 Austrija 4 1 1 2 5:5 4
4 Francuska 4 0 2 2 3:5 2
Grupa 2 O P N I Golovi Bod
1 Španjolska 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugal 4 2 1 1 7:2 7
3 Češka 4 1 1 2 4:7 4
4 Švicarska 4 1 0 3 2:7 3
Grupa 2 O P N I Golovi Bod
1 Španjolska 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugal 4 2 1 1 7:2 7
3 Češka 4 1 1 2 4:7 4
4 Švicarska 4 1 0 3 2:7 3
Grupa 3 O P N I Golovi Bod
1 Mađarska 4 2 1 1 7:3 7
2 Njemačka 4 1 3 0 8:5 6
3 Italija 4 1 2 1 5:7 5
4 Engleska 4 0 2 2 1:6 2
Grupa 3 O P N I Golovi Bod
1 Mađarska 4 2 1 1 7:3 7
2 Njemačka 4 1 3 0 8:5 6
3 Italija 4 1 2 1 5:7 5
4 Engleska 4 0 2 2 1:6 2
Grupa 4 O P N I Golovi Bod
1 Nizozemska 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgija 4 2 1 1 9:6 7
3 Poljska 4 1 1 2 5:10 4
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
Grupa 4 O P N I Golovi Bod
1 Nizozemska 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgija 4 2 1 1 9:6 7
3 Poljska 4 1 1 2 5:10 4
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
# Igrač Tim G A
1. . Erling Haland Norway 5 1
2. . Stefan Mugosa Montenegro 4 1
3. . Armstrong S. Scotland 2 2
3. . Teemu Pukki Finland 2 2
5. . Edin Dzeko Bosnia & Herzegovina 2 1
5. . Solomon M. Israel 2 1
7. . Thorsteinsson J. D. Iceland 2 0
7. . Smail Prevljak Bosnia & Herzegovina 2 0
7. . Pohjanpalo J. Finland 2 0
7. . Aleksandar Mitrovic Serbia 2 0
7. . Luka Jovic Serbia 2 0
7. . Helgason T. Iceland 2 0
7. . Emil Forsberg Sweden 2 0
14. . Kulusevski D. Sweden 1 2
14. . John McGinn Scotland 1 2
16. . Abada L. Israel 1 1
16. . Che Adams Scotland 1 1
16. . Andrija Zivkovic Serbia 1 1
16. . Benjamin Sesko Slovenia 1 1
16. . Alexander Sorloth Norway 1 1
2 Lip
Četvrtak
Slovenija
Slovenija
0 : 2
Švedska
Švedska
Srbija
Srbija
0 : 1
Norveška
Norveška
Izrael
Izrael
2 : 2
Island
Island
4 Lip
Subota
Finska
Finska
1 : 1
BiH
BiH
Crna gora
Crna gora
2 : 0
Rumunjska
Rumunjska