Nogomet
Europa

Liga nacija D

Odaberi tim
21 Ruj
5 Stu
Info - Liga nacija D
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Liga nacija D - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
22 Ruj
Četvrtak
Letonija
Letonija
12:00
Moldavija
Moldavija
Lihtenštajn
Lihtenštajn
14:45
Andora
Andora
23 Ruj
Petak
Estonija
Estonija
12:00
Malta
Malta
25 Ruj
Nedjelja
Andora
Andora
09:00
Letonija
Letonija
Moldavija
Moldavija
09:00
Lihtenštajn
Lihtenštajn
26 Ruj
Ponedjeljak
San Marino
San Marino
14:45
Estonija
Estonija
Grupa 1 O P N I Golovi Bod
1 Danska 4 3 0 1 6:3 9
2 Hrvatska 4 2 1 1 3:4 7
3 Austrija 4 1 1 2 5:5 4
4 Francuska 4 0 2 2 3:5 2
Grupa 2 O P N I Golovi Bod
1 Španjolska 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugal 4 2 1 1 7:2 7
3 Češka 4 1 1 2 4:7 4
4 Švicarska 4 1 0 3 2:7 3
Grupa 2 O P N I Golovi Bod
1 Španjolska 4 2 2 0 6:3 8
2 Portugal 4 2 1 1 7:2 7
3 Češka 4 1 1 2 4:7 4
4 Švicarska 4 1 0 3 2:7 3
Grupa 3 O P N I Golovi Bod
1 Mađarska 4 2 1 1 7:3 7
2 Njemačka 4 1 3 0 8:5 6
3 Italija 4 1 2 1 5:7 5
4 Engleska 4 0 2 2 1:6 2
Grupa 3 O P N I Golovi Bod
1 Mađarska 4 2 1 1 7:3 7
2 Njemačka 4 1 3 0 8:5 6
3 Italija 4 1 2 1 5:7 5
4 Engleska 4 0 2 2 1:6 2
Grupa 4 O P N I Golovi Bod
1 Nizozemska 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgija 4 2 1 1 9:6 7
3 Poljska 4 1 1 2 5:10 4
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
Grupa 4 O P N I Golovi Bod
1 Nizozemska 4 3 1 0 11:6 10
2 Belgija 4 2 1 1 9:6 7
3 Poljska 4 1 1 2 5:10 4
4 Wales 4 0 1 3 5:8 1
# Igrač Tim G A
1. . Vladislavs Gutkovskis Latvia 4 1
2. . Janis Ikaunieks Latvia 3 0
2. . Nicolaescu I. Moldova 3 0
4. . Roberts Uldrikis Latvia 2 2
5. . Guillaumier M. Malta 1 1
6. . Motpan N. Moldova 1 0
6. . Henri Anier Estonia 1 0
6. . Meier L. Liechtenstein 1 0
6. . Robert Kirss Estonia 1 0
6. . Caimacov M. Moldova 1 0
6. . Muscat Z. Malta 1 0
6. . Busuttil J. Malta 1 0
6. . Rubio J. Andorra 1 0
6. . Joonas Tamm Estonia 1 0
6. . Vassiljev K. Estonia 1 0
6. . Vieira M. Andorra 1 0
6. . Zjuzins A. Latvia 1 0
6. . Alaez J. Andorra 1 0
6. . Vadim Bolohan Moldova 1 0
20. . Roberts Savalnieks Latvia 0 2
2 Lip
Četvrtak
Estonija
Estonija
2 : 0
San Marino
San Marino
3 Lip
Petak
Letonija
Letonija
3 : 0
Andora
Andora
Lihtenštajn
Lihtenštajn
0 : 2
Moldavija
Moldavija