12 Stu
24 Svi
Info - Coupe de France
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Coupe de France - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
Nema rezultata
12 Stu
Petak
Chambly
Chambly
3 : 2
Rouen
Rouen
AC Ajaccio
AC Ajaccio
0(0) : 1(0)
Orleans
Orleans
13 Stu
Subota
SAG Cestas
SAG Cestas
0 : 2
Cholet
Cholet
Saint-Cyr Collonges
Saint-Cyr Collonges
1 : 2
Grenoble
Grenoble
FCCLA
FCCLA
0 : 3
Nimes
Nimes
Bresse Jura
Bresse Jura
1 : 3
Sochaux
Sochaux
Pledran
Pledran
1 : 5
Zouasia
Zouasia
Langlade
Langlade
1 : 2
Agde
Agde
Saint-Philbert
Saint-Philbert
0 : 2
Vannes
Vannes
Liffre
Liffre
0 : 8
Guingamp
Guingamp
Neuville
Neuville
1 : 2
Moulins-Yzeure
Moulins-Yzeure
Calonne Ricouart
Calonne Ricouart
1(0) : 0(0)
Oissel
Oissel
Libourne
Libourne
0(0) : 1(0)
Toulouse
Toulouse
Blavozy
Blavozy
1 : 2
Rodez
Rodez
Vierzon Foot
Vierzon Foot
0 : 2
Le Havre
Le Havre
Ouest Tourangeau
Ouest Tourangeau
0 : 1
Chauvigny
Chauvigny
Koetzingue
Koetzingue
0 : 4
Lyon Duchere
Lyon Duchere
ESOF La Roche
ESOF La Roche
1 : 4
Le Mans
Le Mans
Cannet Rocheville
Cannet Rocheville
3 : 2
Istres
Istres
Linas-Montlhery
Linas-Montlhery
1 : 0
Dunkerque
Dunkerque
Vichy
Vichy
1 : 2
Andrezieux
Andrezieux
Dinan
Dinan
2(1) : 1(1)
Caen
Caen
Aubagne
Aubagne
3(2) : 2(2)
Martigues
Martigues
Sarrebourg
Sarrebourg
2(1) : 1(1)
Aulnay
Aulnay
Venissieux Minguette
Venissieux Minguette
2 : 2
Cosne
Cosne
Limonest
Limonest
2 : 4
Auxerre
Auxerre
Chateaubriant
Chateaubriant
0 : 2
La Roche
La Roche
Toulouse Metropole
Toulouse Metropole
1 : 0
Brive
Brive
Les Herbiers
Les Herbiers
2(1) : 1(1)
Saumur Olympique
Saumur Olympique
Plabennec
Plabennec
0(0) : 1(0)
Saint-Malo
Saint-Malo
Chambery
Chambery
2 : 1
Villefranche
Villefranche
Cannes
Cannes
2(1) : 1(1)
Le Puy
Le Puy
Thionville
Thionville
0 : 5
Biesheim
Biesheim
Jura Dolois
Jura Dolois
0 : 4
Bourg Peronnas
Bourg Peronnas
Montlucon
Montlucon
0 : 1
Bergerac
Bergerac
Carquefou
Carquefou
0(0) : 1(0)
US Tregunc
US Tregunc
Caennaise
Caennaise
2 : 3
Vitre
Vitre
Illzach Modenheim
Illzach Modenheim
0 : 2
Mulhouse
Mulhouse
Saint Louis University (Ž)
Saint Louis University (Ž)
1 : 2
Stade Briochin
Stade Briochin
St Apollinaire
St Apollinaire
0 : 3
Dijon
Dijon
Lons
Lons
2 : 4
Jura Sud
Jura Sud
Esquelbecq
Esquelbecq
1 : 3
Red Star
Red Star
Bourgoin Jallieu
Bourgoin Jallieu
1(0) : 0(0)
Ain Sud Foot
Ain Sud Foot
Schiltigheim
Schiltigheim
1(1) : 2(1)
Sarre Union
Sarre Union
ES Anzin
ES Anzin
0 : 5
Amiens
Amiens
Etaples
Etaples
1 : 3
Quevilly Rouen
Quevilly Rouen
Stade Bordelais
Stade Bordelais
2 : 1
Murette
Murette
Club Colonial
Club Colonial
0 : 1
Franciscain
Franciscain
Mainvilliers
Mainvilliers
1 : 3
Angouleme CFC
Angouleme CFC
Canet Roussillon
Canet Roussillon
3(2) : 2(2)
Pau
Pau
Lucon
Lucon
0 : 2
Laval
Laval
Gueretoise
Gueretoise
1(1) : 2(1)
Chartres
Chartres
Fougeres
Fougeres
0 : 2
Bastia
Bastia
Trelissac
Trelissac
2 : 0
Venus
Venus
ASC Ouest
ASC Ouest
0 : 2
Cayenne
Cayenne
Solidarite Scolaire
Solidarite Scolaire
2 : 1
AS Le Gosier
AS Le Gosier
14 Stu
Nedjelja
Olympique Lumbrois
Olympique Lumbrois
2 : 3
Versailles
Versailles
Hamel
Hamel
1 : 3
Salouel
Salouel
Cambrai
Cambrai
3 : 0
Raismes
Raismes
St-Etienne Cote Chaude
St-Etienne Cote Chaude
0 : 3
Hauts Lyonnais
Hauts Lyonnais
Morhange
Morhange
0 : 4
Thaon
Thaon
Bully-les-Mines
Bully-les-Mines
0 : 6
Feignies-Aulnoye
Feignies-Aulnoye
Morteau Montlebon
Morteau Montlebon
4 : 0
Nogent-sur-Seine
Nogent-sur-Seine
Reims Ste Anne
Reims Ste Anne
2(1) : 1(1)
Bobigny
Bobigny
Feytiat
Feytiat
0 : 2
Poitiers
Poitiers
Montchat Lyon
Montchat Lyon
1 : 0
FR Saint Marcel
FR Saint Marcel
ES Wasquehal
ES Wasquehal
4 : 0
Bethune
Bethune
Bas d'Avignon
Bas d'Avignon
1(0) : 0(0)
Frontignan
Frontignan
Plantieres Metz
Plantieres Metz
1 : 3
Nancy
Nancy
FC Saint-Julien
FC Saint-Julien
1 : 2
Poissy
Poissy
Dutemple
Dutemple
1 : 2
Amiens AC
Amiens AC
Mineurs de Waziers
Mineurs de Waziers
0 : 1
Beauvais
Beauvais
Ales
Ales
0 : 2
CA Bastia
CA Bastia
Perros-Louannec
Perros-Louannec
2(1) : 1(1)
Lannion
Lannion
Val de Reuil
Val de Reuil
0 : 3
GFC Ajaccio
GFC Ajaccio
Magny
Magny
2(1) : 1(1)
Eloyes
Eloyes
Chatou
Chatou
3 : 2
Nanterre
Nanterre
Panazol
Panazol
2 : 1
Senart-Moissy
Senart-Moissy
Loon Plage
Loon Plage
3(3) : 4(3)
Evreux
Evreux
Champigneulles
Champigneulles
1(1) : 2(1)
Bischheim Soleil
Bischheim Soleil
Trouville Deauville
Trouville Deauville
1(1) : 2(1)
Plancoet-Arguenon
Plancoet-Arguenon
Tourcoing
Tourcoing
0 : 2
Valenciennes
Valenciennes
J3S Amilly
J3S Amilly
3 : 1
Cergy Pontoise
Cergy Pontoise
Limens JSA
Limens JSA
1(1) : 2(1)
Montauban
Montauban
Sedan
Sedan
2(2) : 3(2)
Paris FC
Paris FC
Molsheim Ernolsheim
Molsheim Ernolsheim
1(1) : 2(1)
Creteil
Creteil