Nogomet
Francuska

National 1

Odaberi tim
|
12 Kol
1 Lip
Info - National 1
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
National 1 - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
15 Kol
Sutra
Nancy
Nancy
12:30
Bourg Peronnas
Bourg Peronnas
19 Kol
Petak
Dunkerque
Dunkerque
13:30
Concarneau
Concarneau
Paris 13 Atl.
Paris 13 Atl.
13:30
Stade Briochin
Stade Briochin
Bourg Peronnas
Bourg Peronnas
13:30
CA Bastia
CA Bastia
Orleans
Orleans
13:30
Nancy
Nancy
Red Star
Red Star
13:30
Villefranche
Villefranche
Martigues
Martigues
13:30
Cholet
Cholet
Avranches
Avranches
13:30
Chateauroux
Chateauroux
Le Puy
Le Puy
13:30
Versailles
Versailles
22 Kol
Ponedjeljak
Le Mans
Le Mans
12:30
Sedan
Sedan
26 Kol
Petak
Stade Briochin
Stade Briochin
13:30
Avranches
Avranches
CA Bastia
CA Bastia
13:30
Orleans
Orleans
Villefranche
Villefranche
13:30
Paris 13 Atl.
Paris 13 Atl.
Cholet
Cholet
13:30
Le Puy
Le Puy
Chateauroux
Chateauroux
13:30
Martigues
Martigues
Concarneau
Concarneau
13:30
Le Mans
Le Mans
Versailles
Versailles
13:30
Bourg Peronnas
Bourg Peronnas
Nancy
Nancy
13:30
Dunkerque
Dunkerque
29 Kol
Ponedjeljak
Sedan
Sedan
15:00
Red Star
Red Star
2 Ruj
Petak
Concarneau
Concarneau
13:30
Nancy
Nancy
O P N I Golovi Bod
1 Dunkerque 1 1 0 0 3:0 3
2 Avranches 1 1 0 0 3:1 3
3 Versailles 1 1 0 0 2:1 3
4 CA Bastia 1 1 0 0 1:0 3
5 Stade Briochin 1 0 1 0 2:2 1
6 Red Star 1 0 1 0 2:2 1
7 Sedan 1 0 1 0 1:1 1
8 Villefranche 1 0 1 0 1:1 1
9 Concarneau 1 0 1 0 1:1 1
10 Orleans 1 0 1 0 1:1 1
11 Chateauroux 1 0 1 0 0:0 1
12 Paris 13 Atl. 1 0 1 0 0:0 1
13 Nancy 0 0 0 0 0:0 0
14 Bourg Peronnas 0 0 0 0 0:0 0
15 Martigues 1 0 0 1 1:2 0
16 Le Puy 1 0 0 1 0:1 0
17 Cholet 1 0 0 1 1:3 0
18 Le Mans 1 0 0 1 0:3 0
# Igrač Tim G A
1. . Tokpa D. Stade Briochin 1 0
1. . Maxime Blanc Villefranche 1 0
1. . Boutrah A. Concarneau 1 0
1. . Adrian Dabasse Orleans 1 0
1. . Dembi J. Red Star 1 0
1. . Durand D. Red Star 1 0
1. . Gambor H. Dunkerque 1 0
1. . Guirassy F. Stade Briochin 1 0
1. . Ipiele A. Dunkerque 1 0
1. . Jaques T. Versailles 1 0
1. . Jarju Y. Cholet 1 0
1. . Kadir F. Martigues 1 0
1. . Kerouedan A. Avranches 1 0
1. . Lakhamy S. CA Bastia 1 0
1. . Maes O. Sedan 1 0
1. . David Pollet Avranches 1 0
1. . Prunier M. Versailles 1 0
1. . Bardeli E. Dunkerque 1 0
12 Kol
Petak
Villefranche
Villefranche
1 : 1
Sedan
Sedan
Concarneau
Concarneau
1 : 1
Orleans
Orleans
Versailles
Versailles
2 : 1
Martigues
Martigues
Chateauroux
Chateauroux
0 : 0
Paris 13 Atl.
Paris 13 Atl.
Stade Briochin
Stade Briochin
2 : 2
Red Star
Red Star
CA Bastia
CA Bastia
1 : 0
Le Puy
Le Puy
Cholet
Cholet
1 : 3
Avranches
Avranches
Dunkerque
Dunkerque
3 : 0
Le Mans
Le Mans
15 Kol
Sutra
Nancy
Nancy
12:30
Bourg Peronnas
Bourg Peronnas