Nogomet
Njemačka

Regionalliga Nord

Odaberi tim
5 Kol
22 Svi
Info - Regionalliga Nord
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Regionalliga Nord - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
16 Kol
Utorak
Norderstedt
Norderstedt
12:30
Hamburger SV II
Hamburger SV II
17 Kol
Srijeda
Lubeck
Lubeck
12:00
Hannover II
Hannover II
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
12:30
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
BSV Rehden
BSV Rehden
12:30
Holstein Kiel II
Holstein Kiel II
TSV Havelse
TSV Havelse
12:30
Bremer
Bremer
St. Pauli II
St. Pauli II
12:30
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
SC Weiche-08
SC Weiche-08
12:30
Hildesheim
Hildesheim
Lohne
Lohne
13:00
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
Jeddeloh
Jeddeloh
13:30
Emden
Emden
20 Kol
Subota
Hannover II
Hannover II
07:00
TSV Havelse
TSV Havelse
21 Kol
Nedjelja
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
08:00
Delmenhorst
Delmenhorst
Holstein Kiel II
Holstein Kiel II
08:00
SC Weiche-08
SC Weiche-08
St. Pauli II
St. Pauli II
08:00
Lohne
Lohne
Emden
Emden
08:00
Norderstedt
Norderstedt
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
08:00
BSV Rehden
BSV Rehden
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
09:00
Hamburger SV II
Hamburger SV II
Hildesheim
Hildesheim
09:00
Lubeck
Lubeck
Bremer
Bremer
09:00
Jeddeloh
Jeddeloh
24 Kol
Srijeda
Bremer
Bremer
12:00
BSV Rehden
BSV Rehden
26 Kol
Petak
Delmenhorst
Delmenhorst
12:30
St. Pauli II
St. Pauli II
O P N I Golovi Bod
1 SC Weiche-08 3 3 0 0 7:1 9
2 Hamburger SV II 3 2 1 0 8:3 7
3 Hildesheim 3 2 1 0 7:3 7
4 Delmenhorst 3 2 1 0 5:2 7
5 Lubeck 2 2 0 0 6:1 6
6 Drochtersen/Assel 3 2 0 1 9:6 6
7 Jeddeloh 3 1 2 0 8:7 5
8 TSV Havelse 3 1 1 1 4:3 4
9 SV Werder Bremen II 2 1 0 1 4:4 3
10 St. Pauli II 2 1 0 1 3:3 3
11 BSV Rehden 2 1 0 1 2:3 3
12 Phonix Lubeck 3 1 0 2 4:7 3
13 Hannover II 3 1 0 2 2:5 3
14 Norderstedt 3 0 2 1 4:6 2
15 Teutonia Ottensen 3 0 1 2 4:7 1
16 Holstein Kiel II 3 0 1 2 3:8 1
17 Lohne 1 0 0 1 2:3 0
18 Bremer 2 0 0 2 2:5 0
19 Emden 3 0 0 3 1:8 0
# Igrač Tim G A
1. . Moritz Gottel Hildesheim 4 0
1. . Alexander Neumann Drochtersen/Assel 4 0
3. . Dimitrios Ferfelis Delmenhorst 3 0
3. . Christopher Kramer SC Weiche-08 3 0
5. . Lukowicz M. Teutonia Ottensen 2 0
5. . Yannik Jaeschke TSV Havelse 2 0
5. . Michel Leon Hahn Jeddeloh 2 0
5. . Jonah Fabisch Hamburger SV II 2 0
5. . Felix Drinkuth Lubeck 2 0
5. . Marcel Cornils SC Weiche-08 2 0
5. . Daouda Beleme Hamburger SV II 2 0
5. . Robin Muller St. Pauli II 2 0
13. . Eren Dinkci SV Werder Bremen II 1 0
13. . Lamine Diop Bremer 1 0
13. . Philipp Bargfrede SV Werder Bremen II 1 0
13. . Marcel Andrijanic Jeddeloh 1 0
13. . Kasra Ghawilu Jeddeloh 1 0
13. . Maximilian Geissen Drochtersen/Assel 1 0
13. . Dejan Galjen SV Werder Bremen II 1 0
13. . Robin Friedrich Hannover II 1 0
12 Kol
Petak
Hannover II
Hannover II
0 : 3
SC Weiche-08
SC Weiche-08
13 Kol
Subota
Hamburger SV II
Hamburger SV II
2 : 2
Jeddeloh
Jeddeloh
Holstein Kiel II
Holstein Kiel II
2 : 2
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Emden
Emden
1 : 3
TSV Havelse
TSV Havelse
Drochtersen/Assel
Drochtersen/Assel
3 : 1
Norderstedt
Norderstedt
14 Kol
Danas
SV Werder Bremen II
SV Werder Bremen II
2 : 0
St. Pauli II
St. Pauli II
Phonix Lubeck
Phonix Lubeck
0 : 2
Delmenhorst
Delmenhorst
Hildesheim
Hildesheim
3 : 0
BSV Rehden
BSV Rehden
Bremer
Bremer
1 : 3
Lubeck
Lubeck