Nogomet
Njemačka

Regionalliga Sudwest

Odaberi tim
6 Kol
12 Svi
Info - Regionalliga Sudwest
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Regionalliga Sudwest - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
19 Kol
Petak
Hoffenheim II
Hoffenheim II
13:00
Walldorf
Walldorf
Aalen
Aalen
13:00
Balingen
Balingen
20 Kol
Subota
Worms
Worms
08:00
Stuttgart II
Stuttgart II
Freiberg
Freiberg
08:00
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
Lehnerz
Lehnerz
08:00
Mainz II
Mainz II
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
08:00
Kassel
Kassel
Eintracht Trier
Eintracht Trier
08:00
Ulm
Ulm
Bahlinger
Bahlinger
08:00
TSV Steinbach
TSV Steinbach
21 Kol
Nedjelja
TuS RW Koblenz
TuS RW Koblenz
08:00
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
26 Kol
Petak
Walldorf
Walldorf
13:00
TuS RW Koblenz
TuS RW Koblenz
Kassel
Kassel
13:00
Freiberg
Freiberg
27 Kol
Subota
TSV Steinbach
TSV Steinbach
08:00
Eintracht Trier
Eintracht Trier
Stuttgart II
Stuttgart II
08:00
Hoffenheim II
Hoffenheim II
Balingen
Balingen
08:00
Lehnerz
Lehnerz
28 Kol
Nedjelja
Mainz II
Mainz II
08:00
Bahlinger
Bahlinger
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
08:00
Aalen
Aalen
Ulm
Ulm
08:00
Worms
Worms
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
08:00
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
2 Ruj
Petak
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
13:00
Walldorf
Walldorf
Balingen
Balingen
13:00
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
O P N I Golovi Bod
1 FC 08 Homburg 2 2 0 0 10:1 6
2 Ulm 2 2 0 0 5:0 6
3 Aalen 2 2 0 0 5:1 6
4 Kickers Offenbach 2 1 0 1 5:3 3
5 Stuttgart II 2 1 0 1 6:5 3
6 Eintracht Trier 2 1 0 1 5:4 3
7 Balingen 2 1 0 1 3:3 3
8 Bahlinger 2 1 0 1 3:3 3
9 Worms 2 1 0 1 1:1 3
10 Hoffenheim II 2 1 0 1 4:5 3
11 Walldorf 2 1 0 1 1:3 3
12 Lehnerz 2 1 0 1 1:3 3
13 Mainz II 2 1 0 1 1:4 3
14 FSV Frankfurt 2 1 0 1 1:7 3
15 TuS RW Koblenz 2 0 1 1 3:5 1
16 Kassel 2 0 1 1 2:4 1
17 Freiberg 2 0 0 2 3:5 0
18 TSV Steinbach 2 0 0 2 0:2 0
# Igrač Tim G A
1. . Fabian Eisele FC 08 Homburg 4 0
1. . Marco Wolf Stuttgart II 4 0
3. . Gosweiner T. FC 08 Homburg 3 0
3. . Yannick Haringer Bahlinger 3 0
5. . Fanol Perdedaj FC 08 Homburg 2 0
5. . Sven Konig Eintracht Trier 2 0
5. . Jan Ferdinand Balingen 2 0
5. . Dennis Chessa Ulm 2 0
5. . Ouadie Barini Freiberg 2 0
10. . Alessandro Abruscia Aalen 1 0
10. . Robin Afamefuna TuS RW Koblenz 1 0
10. . Jonas Arcalean Aalen 1 0
10. . Asllani F. Hoffenheim II 1 0
10. . Dejan Bozic Kickers Offenbach 1 0
10. . Jan Brandscheid Eintracht Trier 1 0
10. . Yannik Debrah Eintracht Trier 1 0
10. . Derflinger C. Kickers Offenbach 1 0
10. . Mizuta K. Mainz II 1 0
10. . Paolo Maiella Aalen 1 0
10. . Jakob Lemmer Kickers Offenbach 1 0
12 Kol
Petak
Kickers Offenbach
Kickers Offenbach
5 : 2
Hoffenheim II
Hoffenheim II
13 Kol
Subota
Aalen
Aalen
3 : 0
Lehnerz
Lehnerz
TSV Steinbach
TSV Steinbach
0 : 1
Mainz II
Mainz II
Walldorf
Walldorf
1 : 0
Worms
Worms
Balingen
Balingen
3 : 2
Freiberg
Freiberg
Ulm
Ulm
1 : 0
Bahlinger
Bahlinger
14 Kol
Danas
FC 08 Homburg
FC 08 Homburg
7 : 0
FSV Frankfurt
FSV Frankfurt
Stuttgart II
Stuttgart II
4 : 2
Eintracht Trier
Eintracht Trier
Kassel
Kassel
2 : 2
TuS RW Koblenz
TuS RW Koblenz