Nogomet
Njemačka

Regionalliga West

Odaberi tim
22 Srp
25 Svi
Info - Regionalliga West
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Regionalliga West - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
19 Kol
Petak
Wuppertaler
Wuppertaler
13:00
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
Wattenscheid
Wattenscheid
13:30
Wiedenbruck
Wiedenbruck
20 Kol
Subota
Oberhausen
Oberhausen
08:00
Lippstadt
Lippstadt
Kaan-Marienborn
Kaan-Marienborn
08:00
Rodinghausen
Rodinghausen
Fortuna Koln
Fortuna Koln
08:00
Schalke II
Schalke II
Dusseldorf II
Dusseldorf II
08:00
Straelen
Straelen
Ahlen
Ahlen
08:00
Bocholt
Bocholt
Preussen Munster
Preussen Munster
08:00
B. Monchengladbach II
B. Monchengladbach II
21 Kol
Nedjelja
Duren
Duren
08:00
Koln II
Koln II
26 Kol
Petak
Koln II
Koln II
13:00
Dusseldorf II
Dusseldorf II
Alemannia Aachen
Alemannia Aachen
13:30
Ahlen
Ahlen
27 Kol
Subota
Bocholt
Bocholt
08:00
Wattenscheid
Wattenscheid
B. Monchengladbach II
B. Monchengladbach II
08:00
Wuppertaler
Wuppertaler
Wiedenbruck
Wiedenbruck
08:00
Fortuna Koln
Fortuna Koln
Straelen
Straelen
08:00
Preussen Munster
Preussen Munster
Rodinghausen
Rodinghausen
08:00
Oberhausen
Oberhausen
Lippstadt
Lippstadt
08:00
Duren
Duren
28 Kol
Nedjelja
Schalke II
Schalke II
08:00
Kaan-Marienborn
Kaan-Marienborn
2 Ruj
Petak
Fortuna Koln
Fortuna Koln
13:30
Kaan-Marienborn
Kaan-Marienborn
3 Ruj
Subota
Wuppertaler
Wuppertaler
08:00
Straelen
Straelen
O P N I Golovi Bod
1 Kaan-Marienborn 4 3 1 0 8:3 10
2 Duren 4 3 1 0 7:3 10
3 Preussen Munster 3 3 0 0 10:1 9
4 Rodinghausen 4 3 0 1 9:2 9
5 Lippstadt 4 3 0 1 7:5 9
6 Wiedenbruck 4 2 1 1 9:4 7
7 Ahlen 4 2 1 1 11:7 7
8 Oberhausen 3 2 1 0 7:5 7
9 Schalke II 4 2 0 2 5:6 6
10 Wuppertaler 4 1 2 1 9:7 5
11 B. Monchengladbach II 4 1 1 2 7:6 4
12 Dusseldorf II 4 1 1 2 4:7 4
13 Wattenscheid 4 1 0 3 5:16 3
14 Alemannia Aachen 3 0 2 1 4:5 2
15 Fortuna Koln 4 0 1 3 1:7 1
16 Koln II 3 0 1 2 2:9 1
17 Bocholt 4 0 1 3 4:12 1
18 Straelen 4 0 0 4 1:5 0
# Igrač Tim G A
1. . Anton Heinz Oberhausen 4 0
2. . Wooten A. Preussen Munster 3 0
2. . Telalovic S. B. Monchengladbach II 3 0
2. . Ozkara C. Ahlen 3 0
2. . Henri Matter Lippstadt 3 0
2. . Viktor Maier Lippstadt 3 0
2. . Denis Huseinbasic Koln II 3 0
2. . Daniel Hammel Kaan-Marienborn 3 0
9. . Marceta D. Rodinghausen 2 0
9. . Jan Holldack Ahlen 2 0
9. . Stanislav Fehler Wiedenbruck 2 0
9. . Andre Dej Ahlen 2 0
9. . Rufat Dadashov Schalke II 2 0
9. . Marc Brasnic Duren 2 0
9. . Steffan Meuer B. Monchengladbach II 2 0
9. . Moritz Montag Wuppertaler 2 0
9. . Marcel Platzek Bocholt 2 0
9. . Nicolai Remberg Preussen Munster 2 0
9. . Ruzgis M. Wiedenbruck 2 0
9. . Vincent Schaub Rodinghausen 2 0
12 Kol
Petak
Wiedenbruck
Wiedenbruck
5 : 0
Ahlen
Ahlen
Koln II
Koln II
4 : 1
Oberhausen
Oberhausen
13 Kol
Subota
Straelen
Straelen
0 : 1
Duren
Duren
Bocholt
Bocholt
2 : 2
Wuppertaler
Wuppertaler
Wattenscheid
Wattenscheid
3 : 0
Fortuna Koln
Fortuna Koln
Rodinghausen
Rodinghausen
2 : 0
Schalke II
Schalke II
Lippstadt
Lippstadt
1 : 4
Kaan-Marienborn
Kaan-Marienborn
14 Kol
Danas
B. Monchengladbach II
B. Monchengladbach II
3 : 0
Dusseldorf II
Dusseldorf II