Nogomet
Rusija

Premier League

Odaberi tim
| | |
15 Srp
22 Svi
Info - Premier League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Premier League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
15 Srp
Petak
Khimki
Khimki
13:00
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
16 Srp
Subota
CSKA Moscow
CSKA Moscow
08:00
Ural
Ural
Orenburg
Orenburg
10:30
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
13:00
Spartak Moscow
Spartak Moscow
17 Srp
Nedjelja
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
08:00
Sochi
Sochi
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
10:30
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
Krasnodar
Krasnodar
13:00
Fakel
Fakel
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
13:00
FK Rostov
FK Rostov
22 Srp
Petak
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
13:00
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
23 Srp
Subota
CSKA Moscow
CSKA Moscow
08:00
Sochi
Sochi
Orenburg
Orenburg
10:30
Ural
Ural
Krasnodar
Krasnodar
13:00
Spartak Moscow
Spartak Moscow
24 Srp
Nedjelja
Khimki
Khimki
08:00
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
10:30
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
13:00
FK Rostov
FK Rostov
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
13:00
Fakel
Fakel
29 Srp
Petak
Ural
Ural
11:00
Krasnodar
Krasnodar
30 Srp
Subota
Fakel
Fakel
08:00
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
10:30
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
Sochi
Sochi
13:00
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
O P N I Golovi Bod
1 Torpedo Moscow 0 0 0 0 0:0 0
2 FK Rostov 0 0 0 0 0:0 0
3 Ural 0 0 0 0 0:0 0
4 Orenburg 0 0 0 0 0:0 0
5 Zenit Petersburg 0 0 0 0 0:0 0
6 Spartak Moscow 0 0 0 0 0:0 0
7 CSKA Moscow 0 0 0 0 0:0 0
8 Lokomotiv Moscow 0 0 0 0 0:0 0
9 Dynamo Moscow 0 0 0 0 0:0 0
10 Khimki 0 0 0 0 0:0 0
11 FK Krylya Sovetov Samara 0 0 0 0 0:0 0
12 Akhmat Grozny 0 0 0 0 0:0 0
13 Krasnodar 0 0 0 0 0:0 0
14 Fakel 0 0 0 0 0:0 0
15 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0:0 0
16 Sochi 0 0 0 0 0:0 0
# Igrač Tim G A
1. . Agalarov H. Ufa 19 0
2. . Zander Mateo Cassierra Cabezas Sochi 14 4
3. . Dmitri Poloz FK Rostov 14 3
4. . Fedor Smolov Dynamo Moscow 12 0
5. . Artem Dzyuba Zenit Petersburg 11 6
6. . Sergeev I. Zenit Petersburg 10 6
7. . Daniil Fomin Dynamo Moscow 10 3
8. . Eric Bicfalvi Ural 10 2
8. . Denis Glushakov Khimki 10 2
10. . Rifat Zhemaletdinov Lokomotiv Moscow 9 6
11. . Alexander Sobolev Spartak Moscow 9 4
12. . Vladislav Sarveli FK Krylya Sovetov Samara 9 3
13. . Daniil Utkin Akhmat Grozny 9 2
14. . Malcom Zenit Petersburg 8 6
15. . Nikolai Kalinski Nizhny Novgorod 8 4
16. . Claudinho Zenit Petersburg 8 3
16. . Nikolay Komlichenko FK Rostov 8 3
18. . Spertsyan E. Krasnodar 8 2
18. . Artur Yusupov Sochi 8 2
20. . Mohamed Konate Akhmat Grozny 8 1
15 Srp
Petak
Khimki
Khimki
13:00
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
16 Srp
Subota
CSKA Moscow
CSKA Moscow
08:00
Ural
Ural
Orenburg
Orenburg
10:30
FK Krylya Sovetov Samara
FK Krylya Sovetov Samara
Akhmat Grozny
Akhmat Grozny
13:00
Spartak Moscow
Spartak Moscow
17 Srp
Nedjelja
Torpedo Moscow
Torpedo Moscow
08:00
Sochi
Sochi
Lokomotiv Moscow
Lokomotiv Moscow
10:30
Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod
Krasnodar
Krasnodar
13:00
Fakel
Fakel
Dynamo Moscow
Dynamo Moscow
13:00
FK Rostov
FK Rostov