Nogomet
Španjolska

Primera RFEF 1

Odaberi tim
3 Ruj
27 Svi
Info - Primera RFEF 1
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Primera RFEF 1 - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
3 Ruj
Subota
Internacional
Internacional
15:30
Merida AD
Merida AD
11 Ruj
Nedjelja
Pontevedra
Pontevedra
13:00
Internacional
Internacional
18 Ruj
Nedjelja
Internacional
Internacional
06:00
Linares
Linares
25 Ruj
Nedjelja
Fuenlabrada
Fuenlabrada
12:00
Internacional
Internacional
2 Lis
Nedjelja
Internacional
Internacional
12:00
Leonesa
Leonesa
8 Lis
Subota
San Fernando
San Fernando
11:00
Linense
Linense
Ferrol
Ferrol
13:00
CF Talavera
CF Talavera
San Sebastian Reyes
San Sebastian Reyes
13:00
Alcorcon
Alcorcon
9 Lis
Nedjelja
Linares
Linares
06:00
Pontevedra
Pontevedra
CD Badajoz
CD Badajoz
06:00
Ceuta
Ceuta
Algeciras
Algeciras
06:00
Unionistas de Salamanca
Unionistas de Salamanca
Real Madrid B
Real Madrid B
10:00
Cordoba
Cordoba
Celta Vigo B
Celta Vigo B
11:00
Merida AD
Merida AD
Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda
12:00
Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna
Leonesa
Leonesa
12:00
Fuenlabrada
Fuenlabrada
Ferrol
Ferrol
12:00
Internacional
Internacional
15 Lis
Subota
Cordoba
Cordoba
11:00
Algeciras
Algeciras
Pontevedra
Pontevedra
13:00
Celta Vigo B
Celta Vigo B
16 Lis
Nedjelja
Merida AD
Merida AD
06:00
Real Madrid B
Real Madrid B
Ceuta
Ceuta
06:00
Ferrol
Ferrol
O P N I Golovi Bod
1 Ferrol 6 5 1 0 11:4 16
2 Linares 6 5 1 0 11:5 16
3 Cordoba 6 5 0 1 14:3 15
4 Alcorcon 6 3 2 1 10:6 11
5 Deportivo La Coruna 6 3 2 1 8:6 11
6 Real Madrid B 6 3 1 2 13:10 10
7 Algeciras 6 3 1 2 7:6 10
8 Fuenlabrada 6 3 1 2 8:8 10
9 San Sebastian Reyes 6 3 1 2 8:9 10
10 Leonesa 6 3 0 3 8:9 9
11 San Fernando 6 2 2 2 5:5 8
12 Celta Vigo B 6 1 3 2 8:8 6
13 Pontevedra 6 1 3 2 5:6 6
14 Unionistas de Salamanca 6 1 3 2 6:9 6
15 Merida AD 5 1 2 2 3:4 5
16 CD Badajoz 6 1 2 3 5:10 5
17 Internacional 0 0 0 0 0:0 0
17 Linense 6 0 4 2 5:7 4
18 Ceuta 6 1 0 5 5:12 3
19 Rayo Majadahonda 6 0 1 5 5:11 1
20 CF Talavera 5 0 0 5 7:14 0
# Igrač Tim G A
1. . Sergio Arribas Real Madrid B 4 0
1. . Manu Justo Ferrol 4 0
3. . Mario Soriano Deportivo La Coruna 3 0
3. . Alvaro Romero Morillo Algeciras 3 0
3. . Kike Cordoba 3 0
3. . Luis Ledesma Cordoba 3 0
3. . Rodri CF Talavera 3 0
3. . Lauti Celta Vigo B 3 0
3. . Adrian Dalmau Alcorcon 3 0
3. . Jorge Casado Rayo Majadahonda 3 0
3. . Diouri M. Cordoba 3 0
12. . Brais Abelenda Pontevedra 2 0
12. . Alvaro Barbosa Leon Fuenlabrada 2 0
12. . Beneit R. Unionistas 2 0
12. . Benito P. A. P. San Sebastian Reyes 2 0
12. . Chiqui Alcorcon 2 0
12. . De La Torre A. J. CF Talavera 2 0
12. . Del Campo R. San Fernando 2 0
12. . Jose Luis Garcia Perez CD Badajoz 2 0
12. . Diego Villares Deportivo La Coruna 2 0
1 Lis
Subota
Merida AD
Merida AD
2 : 0
Pontevedra
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
Unionistas de Salamanca
2 : 1
Rayo Majadahonda
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Fuenlabrada
1 : 2
Linares
Linares
CD Badajoz
CD Badajoz
0 : 3
Ferrol
Ferrol
2 Lis
Nedjelja
Linense
Linense
1 : 1
Celta Vigo B
Celta Vigo B
Ceuta
Ceuta
1 : 3
Algeciras
Algeciras
Alcorcon
Alcorcon
4 : 1
Real Madrid B
Real Madrid B
Internacional
Internacional
12:00
Leonesa
Leonesa
CF Talavera
CF Talavera
2 : 3
Leonesa
Leonesa
Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna
0 : 1
San Fernando
San Fernando
Cordoba
Cordoba
0 : 1
San Sebastian Reyes
San Sebastian Reyes