Nogomet
Španjolska

Segunda Division B - Group 1

Odaberi tim
5 Ruj
23 Lip
Info - Segunda Division B - Group 1
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Segunda Division B - Group 1 - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
Nema rezultata
O P N I Golovi Bod
1 Pontevedra 34 18 11 5 66:35 65
2 Union Adarve 34 17 10 7 54:39 61
3 Navalcarnero 34 17 6 11 41:32 57
4 Coruxo FC 34 14 10 10 46:32 52
5 Cristo Atletico 34 14 10 10 51:41 52
6 Bergantinos 34 13 10 11 36:37 49
7 Leganes B 34 13 9 12 44:34 48
8 Compostela 34 11 14 9 47:38 47
9 Real Aviles 34 11 14 9 43:37 47
10 Arenteiro 34 10 15 9 35:35 45
11 Langreo 34 11 11 12 40:41 44
12 Marino de Luanco 34 12 7 15 38:38 43
13 G. Segoviana 34 11 9 14 37:42 42
14 CD Mostoles 34 11 8 15 37:44 41
15 Salmantino 34 10 11 13 26:29 41
16 Llanera 34 11 7 16 39:55 40
17 Arosa SC 34 10 9 15 32:48 39
18 Union Club Ceares 34 5 3 26 23:78 18
# Igrač Tim G A
1. . Charles Pontevedra 19 0
2. . Alvaro Sanchez CD Mostoles 16 0
3. . Alfredo Sualdea Cristo Atletico 15 0
3. . Zanelli R. Arenteiro 15 0
5. . Alvaro Montejo Calleja Union Adarve 13 0
5. . Rufino Sanchez Pontevedra 13 0
7. . Alvaro Portero Union Adarve 12 0
7. . Alberto Rodenas Martinez Real Aviles 12 0
9. . Brais Abelenda Pontevedra 10 0
9. . Alex Leganes B 10 0
9. . Oscar Fernandez Union Club Ceares 10 0
12. . Al Watani Y. Coruxo FC 9 0
12. . Anton Escobar Bergantinos 9 0
12. . Alvaro Gomez Martin Cristo Atletico 9 0
12. . Natalio Poquet Real Aviles 9 0
12. . Steven Nicanor Prieto Morales Marino de Luanco 9 0
12. . Primo Compostela 9 0
19. . Adrian Perez Cristo Atletico 8 0
19. . Pana Langreo 8 0
19. . Mateo Miguez Coruxo FC 8 0
4 Ruj
Subota
Langreo
Langreo
3 : 0
Bergantinos
Bergantinos
Arosa SC
Arosa SC
1 : 0
Arenteiro
Arenteiro
5 Ruj
Nedjelja
Cristo Atletico
Cristo Atletico
2 : 1
Coruxo FC
Coruxo FC
Union Club Ceares
Union Club Ceares
0 : 2
Leganes B
Leganes B
Union Adarve
Union Adarve
4 : 1
G. Segoviana
G. Segoviana
Real Aviles
Real Aviles
2 : 1
Marino de Luanco
Marino de Luanco
Pontevedra
Pontevedra
1 : 1
Compostela
Compostela
Navalcarnero
Navalcarnero
2 : 0
Llanera
Llanera
Salmantino
Salmantino
1 : 0
CD Mostoles
CD Mostoles