Nogomet
Svijet

Prijateljske utakmice

Odaberi tim
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Sparta Prague - Nurnberg (3-1) | Club Friendly
21 Sij | 1. FC Nürnberg - CLUB TV
Youtube
Highlights: Lechia Gdansk - FK Crvena zvezda (1-3) | Club Friendly
15 Sij | Crvena zvezda
Youtube
Highlights: Schalke - Werder Bremen (0-1) | Club Friendly
14 Sij | FC Schalke 04
Youtube
Highlights: Borussia Monchengladbach - St. Pauli (0-1) | Club Friendly
14 Sij | Borussia Mönchengladbach
Youtube
Highlights: Bayern Munich - Salzburg (4-4) | Club Friendly
14 Sij | Bundesliga
Youtube
Highlights: Dortmund - Basel (6-0) | Club Friendly
13 Sij | Bundesliga
Youtube
Highlights: PSV - AC Milan (3-0) | Club Friendly
30 Pro | PSV
Youtube
Highlights: Juventus - Standard Liege (1-1) | Club Friendly
30 Pro | Juventus
Youtube
Highlights: Atalanta - AZ Alkmaar (0-1) | Club Friendly
30 Pro | AZ Alkmaar
Youtube
Highlights: Feyenoord - FC Emmen (5-0) | Club Friendly
28 Pro | Feyenoord
Youtube
Highlights: VfL Osnabruck - Schalke (2-2) | Club Friendly
23 Pro | FC Schalke 04
Youtube
Highlights: Reggina 1914 - Inter (0-2) | Club Friendly
22 Pro | Inter
Youtube
Highlights: Valencia - AZ Alkmaar (1-3) | Club Friendly
22 Pro | AZ Alkmaar
Youtube
Highlights: Juventus - Rijeka (1-0) | Club Friendly
22 Pro | Juventus
Youtube
Highlights: Napoli - Lille (1-4) | Club Friendly
22 Pro | LOSC
Pokaži još ostale (+12)
Info - Prijateljske utakmice
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Prijateljske utakmice - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
8 Sij
Nedjelja
Jeddeloh
Jeddeloh
07:00
Oldenburg
Oldenburg
Geestemunde
Geestemunde
07:00
Ahlerstedt/Ottendorf
Ahlerstedt/Ottendorf
SG Dynamo Dresden
SG Dynamo Dresden
08:00
Jablonec
Jablonec
Boca Juniors
Boca Juniors
16:00
Independiente
Independiente
10 Sij
Utorak
Grasshoppers
Grasshoppers
08:00
Mainz
Mainz
Voluntari
Voluntari
09:30
Plock
Plock
Neustrelitz
Neustrelitz
12:00
Babelsberg
Babelsberg
11 Sij
Srijeda
LKS Lodz
LKS Lodz
08:00
Swit Skolwin
Swit Skolwin
Independiente
Independiente
16:00
Colo Colo
Colo Colo
12 Sij
Četvrtak
Mezokovesd-Zsory
Mezokovesd-Zsory
08:00
SumQayit
SumQayit
13 Sij
Petak
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
08:00
Aktobe
Aktobe
Petrolul
Petrolul
08:00
CSKA 1948 Sofia
CSKA 1948 Sofia
Sion
Sion
08:00
Bochum
Bochum
FC Copenhagen
FC Copenhagen
08:00
Hvidovre
Hvidovre
Rellinghausen
Rellinghausen
13:00
Schonnebeck
Schonnebeck
Legion
Legion
13:30
Tallinna Kalev
Tallinna Kalev
14 Sij
Subota
Widzew Lodz
Widzew Lodz
03:30
Paks
Paks
Pribram
Pribram
04:00
Zbuzany
Zbuzany
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
05:00
FK Pardubice
FK Pardubice
Thun
Thun
05:00
Vaduz
Vaduz
31 Ožu
Petak
Levski
Levski
2 : 0
Botev Vratsa
Botev Vratsa
Beroe
Beroe
1 : 3
Septemvri Sofia
Septemvri Sofia
Ekenas
Ekenas
1 : 1
SJK Akatemia
SJK Akatemia
Stjordals Blink
Stjordals Blink
3 : 2
Nardo
Nardo
2 Tra
Sutra
Stromsgodset
Stromsgodset
11:00
Sandefjord
Sandefjord