Nogomet
Svijet

Prijateljske utakmice

Odaberi tim
Posljednji video sažeci
Highlights: Barcelona - U.N.A.M.- Pumas (6-0) | Club Friendly
7 Kol | FC Barcelona
Highlights: Inter - Villarreal (2-4) | Club Friendly
6 Kol | Inter
Highlights: Almere City - Ajax (1-1) | Club Friendly
31 Srp | AFC Ajax
Highlights: Real Madrid - Juventus (2-0) | Club Friendly
31 Srp | Real Madrid
Highlights: New York Red Bulls - Barcelona (0-2) | Club Friendly
31 Srp | FC Barcelona
Highlights: Salzburg - Liverpool (1-0) | Club Friendly
27 Srp | Liverpool FC
Highlights: Feyenoord - Breda (6-1) | Club Friendly
27 Srp | Feyenoord
Highlights: Real Madrid - Club America (2-2) | Club Friendly
27 Srp | Real Madrid
Highlights: Barcelona - Juventus (2-2) | Club Friendly
27 Srp | FC Barcelona
Highlights: Ajax - Shakhtar Donetsk (3-1) | Club Friendly
26 Srp | AFC Ajax
Highlights: Brighton & Hove Albion - Brentford (0-1) | Club Friendly
26 Srp | Brentford Football Club
Highlights: Real Madrid - Barcelona (0-1) | Club Friendly
24 Srp | FC Barcelona
Highlights: Bayern Munich - Manchester City (0-1) | Club Friendly
24 Srp | FC Bayern München
Highlights: Juventus - Guadalajara Chivas (2-0) | Club Friendly
24 Srp | Juventus
Highlights: Manchester United - Aston Villa (2-2) | Club Friendly
23 Srp | Manchester United
Pokaži još ostale (+12)
Info - Prijateljske utakmice
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Prijateljske utakmice - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
2 Kol
Utorak
Basingstoke
Basingstoke
08:00
Lymington
Lymington
Bedford
Bedford
14:00
Luton
Luton
Worksop
Worksop
14:30
Mickleover
Mickleover
Walthamstow
Walthamstow
14:45
Royston
Royston
3 Kol
Srijeda
Borec
Borec
12:00
Kozuv Gevgelija
Kozuv Gevgelija
4 Kol
Četvrtak
Pro Patria
Pro Patria
10:30
Torres
Torres
Trento
Trento
11:00
Verona U19
Verona U19
Westfalia Herne
Westfalia Herne
13:30
Sprockhovel
Sprockhovel
5 Kol
Petak
Melita FC
Melita FC
12:30
Mosta FC
Mosta FC
6 Kol
Subota
St. Neots
St. Neots
08:00
Kempston
Kempston
Northwood
Northwood
08:00
Berkhamsted
Berkhamsted
Merthyr Town
Merthyr Town
08:00
Gresley
Gresley
Bedfont Sports
Bedfont Sports
08:00
Sholing
Sholing
Ware
Ware
08:00
Potters
Potters
Pontefract
Pontefract
10:00
Ashton Utd
Ashton Utd
7 Kol
Nedjelja
Voska Sport
Voska Sport
11:30
Egnatia Rrogozhine
Egnatia Rrogozhine
Mosta FC
Mosta FC
14:30
Santa Lucia
Santa Lucia
9 Kol
Danas
Worksop
Worksop
14:15
Huddersfield
Huddersfield
Linares
Linares
15:00
El Ejido
El Ejido
10 Kol
Sutra
CD Vitoria
CD Vitoria
08:00
Alaves B
Alaves B
8 Kol
Ponedjeljak
Avellino
Avellino
1 : 1
Casertana
Casertana
Albacete
Albacete
1 : 0
Socuellamos
Socuellamos