Nogomet
Ukrajina

Premier League

Odaberi tim
| | |
25 Srp
22 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: Dnipro-1 - FK Zorya Luhansk (0-4) | Premier League
26 Ruj | Football Hub
Highlights: Shakhtar Donetsk - Veres Rivne (4-1) | Premier League
25 Ruj | Канали Футбол 1,2,3
Highlights: Desna - Veres Rivne (0-4) | Premier League
29 Kol | Канали Футбол 1,2,3
Highlights: Lviv - Oleksandriya (1-1) | Premier League
15 Kol | Канали Футбол 1,2,3
Highlights: Shakhtar Donetsk - Oleksandriya (1-2) | Premier League
7 Kol | Канали Футбол 1,2,3
Highlights: Lviv - Mariupol | Premier League
23 Srp | Канали Футбол 1,2,3
Pokaži još ostale (+3)
Info - Premier League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Premier League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
25 Vel
Petak
Minaj
Minaj
12:30
Desna
Desna
26 Vel
Subota
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
07:00
Inhulets
Inhulets
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
10:00
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
Oleksandriya
Oleksandriya
12:30
Lviv
Lviv
27 Vel
Nedjelja
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
07:00
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
Dnipro-1
Dnipro-1
10:00
Desna
Desna
Vorskla Poltava
Vorskla Poltava
12:30
Veres Rivne
Veres Rivne
28 Vel
Ponedjeljak
Chornomorets
Chornomorets
12:30
Mariupol
Mariupol
5 Ožu
Subota
Minaj
Minaj
07:00
Veres Rivne
Veres Rivne
Oleksandriya
Oleksandriya
10:00
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
FK Zorya Luhansk
FK Zorya Luhansk
12:30
Mariupol
Mariupol
6 Ožu
Nedjelja
Inhulets
Inhulets
07:00
Lviv
Lviv
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
10:00
Chornomorets
Chornomorets
Desna
Desna
12:30
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
7 Ožu
Ponedjeljak
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
10:00
Dnipro-1
Dnipro-1
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
12:30
Vorskla Poltava
Vorskla Poltava
12 Ožu
Subota
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
10:00
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
Veres Rivne
Veres Rivne
10:00
Desna
Desna
Dnipro-1
Dnipro-1
10:00
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
10:00
Minaj
Minaj
O P N I Golovi Bod
1 Shakhtar Donetsk 18 15 2 1 49:10 47
2 Dynamo Kiev 18 14 3 1 47:9 45
3 Dnipro-1 18 13 1 4 35:17 40
4 FK Zorya Luhansk 18 11 3 4 37:19 36
5 Vorskla Poltava 18 9 6 3 30:18 33
6 Oleksandriya 18 7 5 6 19:16 26
7 Desna 18 7 4 7 22:27 25
8 Kolos Kovalyovka 18 7 3 8 14:23 24
9 Veres Rivne 18 6 5 7 15:20 23
10 Metalist 1925 Kharkiv 18 6 1 11 17:29 19
11 Rukh Vynnyky 17 4 6 7 16:21 18
12 Lviv 18 4 5 9 14:30 17
13 Chornomorets 18 3 5 10 20:40 14
14 Inhulets 17 3 4 10 13:28 13
15 Minaj 18 1 7 10 12:30 10
16 Mariupol 18 2 2 14 21:44 8
# Igrač Tim G A
1. . Artem Dovbyk Dnipro-1 14 4
2. . Viktor Tsygankov Dynamo Kiev 11 2
3. . Tete Shakhtar Donetsk 9 1
4. . Vitaliy Buyalskyy Dynamo Kiev 9 0
5. . Olivier Thill Vorskla Poltava 8 7
6. . Sayyad A. FK Zorya Luhansk 7 4
7. . Denys Garmash Dynamo Kiev 7 2
7. . Bezborodko D. Desna 7 2
9. . Shahab Zahedi FK Zorya Luhansk 6 3
10. . Stepanyuk R. Vorskla Poltava 6 2
11. . Kulakov A. Mariupol 6 0
11. . Traore L. Shakhtar Donetsk 6 0
13. . Gladky O. FK Zorya Luhansk 5 3
13. . Pikhalyonok O. Dnipro-1 5 3
15. . Maksym Tretyakov Oleksandriya 5 2
15. . Vladyslav Kochergin FK Zorya Luhansk 5 2
15. . Fernando Shakhtar Donetsk 5 2
18. . Avagimian A. Chornomorets 5 0
18. . Klimchuk Y. Rukh Vynnyky 5 0
18. . Marlyson Metalist 1925 Kharkiv 5 0
25 Vel
Petak
Minaj
Minaj
12:30
Desna
Desna
26 Vel
Subota
Dynamo Kiev
Dynamo Kiev
07:00
Inhulets
Inhulets
Metalist 1925 Kharkiv
Metalist 1925 Kharkiv
10:00
Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk
Oleksandriya
Oleksandriya
12:30
Lviv
Lviv
27 Vel
Nedjelja
Rukh Vynnyky
Rukh Vynnyky
07:00
Kolos Kovalyovka
Kolos Kovalyovka
Dnipro-1
Dnipro-1
10:00
Desna
Desna
Vorskla Poltava
Vorskla Poltava
12:30
Veres Rivne
Veres Rivne
28 Vel
Ponedjeljak
Chornomorets
Chornomorets
12:30
Mariupol
Mariupol