Odbojka
Europa

Champions League

Odaberi tim
| | |
19 Lis
2 Svi
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Roeselare - Tours (0-3) | Champions League
11 Stu | CEV - European Volleyball
Youtube
Highlights: Friedrichshafen - Montpellier (3-2) | Champions League
11 Stu | CEV - European Volleyball
Info - Champions League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Champions League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
29 Stu
Sutra
Friedrichshafen
Friedrichshafen
12:00
Jastrzebski
Jastrzebski
Duren
Duren
13:00
Perugia
Perugia
Trentino
Trentino
14:30
Kedzierzyn-Kozle
Kedzierzyn-Kozle
Benfica
Benfica
15:00
Tours
Tours
30 Stu
Srijeda
ACH Ljubljana
ACH Ljubljana
12:00
Ziraat Bankasi
Ziraat Bankasi
Hebar
Hebar
12:00
Halkbank
Halkbank
Karlovarsko
Karlovarsko
12:00
Prefaxis Menen
Prefaxis Menen
Zawiercie
Zawiercie
12:00
BR Volleys
BR Volleys
Vojvodina
Vojvodina
12:00
Montpellier
Montpellier
Roeselare
Roeselare
14:30
Lube Civitanova
Lube Civitanova
13 Pro
Utorak
Jastrzebski
Jastrzebski
12:00
Montpellier
Montpellier
BR Volleys
BR Volleys
13:30
Halkbank
Halkbank
Friedrichshafen
Friedrichshafen
14:00
Vojvodina
Vojvodina
Roeselare
Roeselare
14:30
Benfica
Benfica
14 Pro
Srijeda
Zawiercie
Zawiercie
12:00
Hebar
Hebar
Lube Civitanova
Lube Civitanova
13:00
Tours
Tours
Duren
Duren
14:00
ACH Ljubljana
ACH Ljubljana
Kedzierzyn-Kozle
Kedzierzyn-Kozle
14:30
Prefaxis Menen
Prefaxis Menen
15 Pro
Četvrtak
Perugia
Perugia
14:00
Ziraat Bankasi
Ziraat Bankasi
Trentino
Trentino
14:30
Karlovarsko
Karlovarsko
Grupa A O P N I Golovi Bod
1 Jastrzebski 2 2 0 0 6:1 6
2 Friedrichshafen 2 2 0 0 6:2 5
3 Montpellier 2 0 0 2 3:6 1
4 Vojvodina 2 0 0 2 0:6 0
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 Zawiercie 2 2 0 0 6:2 6
2 Halkbank 2 1 0 1 4:4 3
3 BR Volleys 2 1 0 1 4:5 2
Grupa C O P N I Golovi Bod
1 Lube Civitanova 2 2 0 0 6:3 5
2 Tours 2 1 0 1 4:3 3
3 Roeselare 2 1 0 1 3:5 2
Grupa D O P N I Golovi Bod
1 Trentino 2 2 0 0 6:1 6
2 Kedzierzyn-Kozle 2 2 0 0 6:1 6
3 Karlovarsko 2 0 0 2 2:6 0
4 Prefaxis Menen 2 0 0 2 0:6 0
Grupa E O P N I Golovi Bod
1 Perugia 2 2 0 0 6:1 6
2 Duren 2 1 0 1 4:4 3
3 ACH Ljubljana 2 1 0 1 3:4 3
4 Ziraat Bankasi 2 0 0 2 2:6 0
Ranking of second-placed teams O P N I Golovi Bod
2 Kedzierzyn-Kozle 2 2 0 0 6:1 6
2 Tours 2 1 0 1 4:3 3
2 Halkbank 2 1 0 1 4:4 3
3 Montpellier 2 0 0 2 3:6 1
3 ACH Ljubljana 2 1 0 1 3:4 3
29 Stu
Sutra
Friedrichshafen
Friedrichshafen
12:00
Jastrzebski
Jastrzebski
Duren
Duren
13:00
Perugia
Perugia
Trentino
Trentino
14:30
Kedzierzyn-Kozle
Kedzierzyn-Kozle
Benfica
Benfica
15:00
Tours
Tours
30 Stu
Srijeda
Zawiercie
Zawiercie
12:00
BR Volleys
BR Volleys
Vojvodina
Vojvodina
12:00
Montpellier
Montpellier
ACH Ljubljana
ACH Ljubljana
12:00
Ziraat Bankasi
Ziraat Bankasi
Hebar
Hebar
12:00
Halkbank
Halkbank
Karlovarsko
Karlovarsko
12:00
Prefaxis Menen
Prefaxis Menen
Roeselare
Roeselare
14:30
Lube Civitanova
Lube Civitanova