Rukomet
Europa

European League

Odaberi tim
28 Kol
23 Svi
Posljednji video sažeci
Highlights: Savehof - SC Magdeburg (26-29) | European League
17 Pro | ehfTV
Highlights: Pfadi Winterthur - CD Bidasoa Irun (23-37) | European League
17 Pro | ehfTV
Highlights: Wisla Plock - CD Bidasoa Irun (33-26) | European League
17 Pro | ehfTV
Highlights: CD Bidasoa Irun - Wisla Plock (28-29) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Nantes - Benfica (33-33) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: SC Magdeburg - Nexe (32-26) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Eurofarm Rabotnik - Sporting (31-25) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: La Rioja - Aix (33-26) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Gorenje Velenje - Savehof (31-35) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Cocks - Chekhovskiye Medvedi (27-33) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: AEK Athens - Kadetten (28-31) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Tatabanya - Nimes (30-38) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: GOG - Lemgo (34-28) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Presov - Toulouse (19-31) | European League
8 Pro | ehfTV
Highlights: Toulouse - Presov (34-20) | European League
1 Pro | ehfTV
Pokaži još ostale (+12)
Info - European League
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
European League - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
8 Vel
Utorak
Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
12:45
Fuchse Berlin
Fuchse Berlin
15 Vel
Utorak
Nimes
Nimes
12:45
Eurofarm Rabotnik
Eurofarm Rabotnik
Nexe
Nexe
12:45
Aix
Aix
Tatabanya
Tatabanya
12:45
AEK Athens
AEK Athens
Wisla Plock
Wisla Plock
12:45
Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
SC Magdeburg
SC Magdeburg
12:45
Gorenje Velenje
Gorenje Velenje
Toulouse
Toulouse
12:45
Fuchse Berlin
Fuchse Berlin
GOG
GOG
12:45
Chekhovskiye Medvedi
Chekhovskiye Medvedi
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
14:45
Presov
Presov
Benfica
Benfica
14:45
Lemgo
Lemgo
Nantes
Nantes
14:45
Cocks
Cocks
La Rioja
La Rioja
14:45
Savehof
Savehof
Kadetten
Kadetten
14:45
Sporting
Sporting
22 Vel
Utorak
AEK Athens
AEK Athens
12:45
Nimes
Nimes
Fuchse Berlin
Fuchse Berlin
12:45
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
Savehof
Savehof
12:45
Nexe
Nexe
Eurofarm Rabotnik
Eurofarm Rabotnik
12:45
Kadetten
Kadetten
Presov
Presov
12:45
Wisla Plock
Wisla Plock
Cocks
Cocks
12:45
GOG
GOG
Chekhovskiye Medvedi
Chekhovskiye Medvedi
12:45
Benfica
Benfica
Grupa A O P N I Golovi Bod
1 Fuchse Berlin 5 5 0 0 158:129 10
2 Wisla Plock 6 5 0 1 184:158 10
3 Toulouse 6 3 0 3 174:158 6
4 CD Bidasoa Irun 6 2 0 4 172:166 4
5 Pfadi Winterthur 5 1 0 4 136:168 2
6 Presov 6 1 0 5 141:186 2
Grupa B O P N I Golovi Bod
1 GOG 6 4 1 1 205:171 9
2 Benfica 6 4 1 1 200:185 9
3 Nantes 6 3 2 1 191:173 8
4 Lemgo 6 4 0 2 184:176 8
5 Chekhovskiye Medvedi 6 1 0 5 186:199 2
6 Cocks 6 0 0 6 170:232 0
Grupa C O P N I Golovi Bod
1 SC Magdeburg 6 5 1 0 185:166 11
2 Savehof 6 4 0 2 198:186 8
3 Nexe 6 4 0 2 185:179 8
4 La Rioja 6 2 1 3 185:188 5
5 Gorenje Velenje 6 1 1 4 167:182 3
6 Aix 6 0 1 5 164:183 1
Grupa D O P N I Golovi Bod
1 Nimes 6 4 1 1 172:152 9
2 Eurofarm Rabotnik 6 3 2 1 170:153 8
3 Sporting 6 3 1 2 176:172 7
4 Kadetten 6 2 2 2 165:167 6
5 AEK Athens 6 2 0 4 172:174 4
6 Tatabanya 6 1 0 5 152:189 2
16 Stu
Utorak
Chekhovskiye Medvedi
Chekhovskiye Medvedi
28 : 30
Lemgo
Lemgo
Gorenje Velenje
Gorenje Velenje
34 : 28
Nexe
Nexe
Cocks
Cocks
32 : 37
Benfica
Benfica
Savehof
Savehof
25 : 30
Aix
Aix
Nantes
Nantes
27 : 24
GOG
GOG
30 Stu
Utorak
SC Magdeburg
SC Magdeburg
33 : 31
La Rioja
La Rioja
7 Pro
Utorak
Presov
Presov
19 : 31
Toulouse
Toulouse
AEK Athens
AEK Athens
28 : 31
Kadetten
Kadetten
Tatabanya
Tatabanya
30 : 38
Nimes
Nimes
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
28 : 29
Wisla Plock
Wisla Plock
Eurofarm Rabotnik
Eurofarm Rabotnik
31 : 25
Sporting
Sporting
8 Vel
Utorak
Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
12:45
Fuchse Berlin
Fuchse Berlin