Rukomet
Španjolska

Asobal

Odaberi tim
| | |
3 Ruj
2 Lip
Info - Asobal
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
Asobal - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
2 Pro
Petak
Torrelavega
Torrelavega
14:00
Granollers
Granollers
Quabit Guadalajara
Quabit Guadalajara
14:30
Cisne
Cisne
Barcelona
Barcelona
15:15
BM Sinfin
BM Sinfin
3 Pro
Subota
La Rioja
La Rioja
11:30
Anaitasuna
Anaitasuna
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
12:30
Huesca
Huesca
Morrazo Cangas
Morrazo Cangas
14:00
Cuenca
Cuenca
Benidorm
Benidorm
15:30
Puente Genil
Puente Genil
4 Pro
Nedjelja
Atletico Valladolid
Atletico Valladolid
13:00
Ademar
Ademar
10 Pro
Subota
BM Sinfin
BM Sinfin
12:00
Quabit Guadalajara
Quabit Guadalajara
Cuenca
Cuenca
12:30
Torrelavega
Torrelavega
Anaitasuna
Anaitasuna
13:00
Benidorm
Benidorm
Puente Genil
Puente Genil
13:00
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
Granollers
Granollers
13:00
Atletico Valladolid
Atletico Valladolid
Huesca
Huesca
13:30
Morrazo Cangas
Morrazo Cangas
Ademar
Ademar
13:30
Barcelona
Barcelona
Cisne
Cisne
14:00
La Rioja
La Rioja
4 Vel
Subota
BM Sinfin
BM Sinfin
12:00
La Rioja
La Rioja
Cuenca
Cuenca
12:30
Atletico Valladolid
Atletico Valladolid
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
12:30
Benidorm
Benidorm
Puente Genil
Puente Genil
13:00
Morrazo Cangas
Morrazo Cangas
O P N I Golovi Bod
1 Barcelona 13 13 0 0 490:350 26
2 Granollers 13 11 0 2 433:388 22
3 Cuenca 13 8 2 3 386:366 18
4 Torrelavega 13 8 0 5 422:415 16
5 Ademar 13 7 2 4 440:422 16
6 La Rioja 13 6 2 5 388:397 14
7 CD Bidasoa Irun 13 7 0 6 414:368 14
8 Benidorm 13 6 1 6 387:389 13
9 Atletico Valladolid 13 5 3 5 381:394 13
10 Huesca 13 4 2 7 420:420 10
11 Anaitasuna 13 4 2 7 380:395 10
12 Puente Genil 13 4 2 7 399:427 10
13 Morrazo Cangas 13 4 1 8 364:395 9
14 Cisne 13 3 0 10 371:428 6
15 BM Sinfin 13 2 2 9 352:399 6
16 Quabit Guadalajara 13 2 1 10 365:439 5
25 Stu
Petak
Granollers
Granollers
36 : 31
Morrazo Cangas
Morrazo Cangas
Benidorm
Benidorm
27 : 28
La Rioja
La Rioja
26 Stu
Subota
Cuenca
Cuenca
30 : 25
CD Bidasoa Irun
CD Bidasoa Irun
Ademar
Ademar
28 : 36
Torrelavega
Torrelavega
BM Sinfin
BM Sinfin
25 : 27
Atletico Valladolid
Atletico Valladolid
27 Stu
Nedjelja
Huesca
Huesca
37 : 31
Puente Genil
Puente Genil
Anaitasuna
Anaitasuna
38 : 30
Quabit Guadalajara
Quabit Guadalajara
Cisne
Cisne
25 : 43
Barcelona
Barcelona