Tenis
Njemačka

ATP Hamburg

Hamburg
| |
Level: ATP 500
Datum: Jul 18 - Jul 25, 2022
Podloga: Pijesak
Novčana nagrada: €1,718,170
Singlovi broj igrača: 32
18 Srp
25 Srp
Hamburg
Posljednji video sažeci
Youtube
Highlights: Carlos Alcaraz Garfia - Lorenzo Musetti (1-2) | ATP Hamburg
24 Srp | Tennis TV
Youtube
Delbonis vs Carreno Busta; Krajinovic vs Djere | Hamburg 2021 Semi-Final Highlights
17 Srp | Tennis TV
Youtube
Tsitsipas Faces Krajinovic; Paire & Delbonis Clash | Hamburg 2021 Quarter-Final Highlights
16 Srp | Tennis TV
Youtube
Tsitsipas Returns vs Koepfer; Krajinovic Faces Kohlschreiber | Hamburg 2021 Day 3 Highlights
14 Srp | Tennis TV
Youtube
Pouille Faces Lajovic; Lopez, Struff In Action | Hamburg 2021 Day 2 Highlights
13 Srp | Tennis TV
Youtube
Top 10 Best Shots & Rallies! | Hamburg 2020
28 Ruj | Tennis TV
Youtube
Tsitsipas, Garin Set Clash; Ruud Continues Fine Form | Hamburg 2020 Quarter-Final Highlights
25 Ruj | Tennis TV
Youtube
Tsitsipas Battles Cuevas; Ruud Bests Fognini, Humbert Advances | Hamburg 2020 Day 4 Highlights
24 Ruj | Tennis TV
Youtube
Tsitsipas Sees Off Evans; Bublik Shocks Auger-Aliassime | Hamburg 2020 Day 3 Highlights
23 Ruj | Tennis TV
Youtube
Humbert Shocks Medvedev; Monfils Out, Fognini & Khachanov Win | Hamburg 2020 Day 2 Highlights
22 Ruj | Tennis TV
Pokaži još ostale (+9)
Info - ATP Hamburg
× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja.
ATP Hamburg - Sljedeće utakmice uživo na TV-u
Nema rezultata
18 Srp
Ponedjeljak
Botic Van De Zandschulp
Botic Van De Zandschulp
0 : 2
Alejandro Davidovich Fokina
Alejandro Davidovich Fokina
Marko Topo
Marko Topo
0 : 2
Alex Molcan
Alex Molcan
Lorenzo Musetti
Lorenzo Musetti
2 : 1
Dušan Lajović
Dušan Lajović
Jozef Kovalik
Jozef Kovalik
2 : 1
Max Hans Rehberg
Max Hans Rehberg
Jan-Lennard Struff
Jan-Lennard Struff
1 : 2
Karen Khachanov
Karen Khachanov
19 Srp
Utorak
Emil Ruusuvuori
Emil Ruusuvuori
2 : 0
Diego Sebastian Schwartzman
Diego Sebastian Schwartzman
Tallon Griekspoor
Tallon Griekspoor
2 : 0
Holger Vitus Nodskov Rune
Holger Vitus Nodskov Rune
Laslo Djere
Laslo Djere
1 : 2
Borna Ćorić
Borna Ćorić
Pablo Carreno-Busta
Pablo Carreno-Busta
2 : 0
Luca Nardi
Luca Nardi
Aljaž Bedene
Aljaž Bedene
1 : 2
Fabio Fognini
Fabio Fognini
Carlos Alcaraz Garfia
Carlos Alcaraz Garfia
2 : 1
Nicola Kuhn
Nicola Kuhn
Sebastian Baez
Sebastian Baez
1 : 2
Filip Krajinović
Filip Krajinović
Nikoloz Basilashvili
Nikoloz Basilashvili
0 : 2
Aslan Karatsev
Aslan Karatsev
Federico Coria
Federico Coria
0 : 2
Daniel Elahi Galan Riveros
Daniel Elahi Galan Riveros
Cerundolo F.
Cerundolo F.
2 : 1
Daniel Altmaier
Daniel Altmaier
20 Srp
Srijeda
Ricardas Berankis
Ricardas Berankis
0 : 2
Andrey Rublev
Andrey Rublev