Ludogorets II
Dunav Ruse
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Fenerbahce
Petrolul
Balatonfuredi
Kelen
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
Debreceni EAC
4:00AM
Szolnoki MAV
Monori
4:00AM
Hatvan
Erdi
4:00AM
Ivancsa
Bicskei
Dabas
Farul Constanta
Petrocub
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Prostejov
Ostrava B
Kazincbarcikai
Egri FC
Zlin
Vyskov
NK Bravo
Trnava
Ceske Budejovice
5:00AM
Zizkov
Gyirmot SE
5:00AM
Ajka
Varnsdorf
5:00AM
Chrudim
Dukla Prague
5:00AM
Banska Bystrica
Kisvarda
5:00AM
FC Kosice
Leuven
5:00AM
Bertem-Leefdaal
Elblag
5:00AM
Ol. Grudziadz
Lisen
5:00AM
Jihlava
Midtjylland
5:00AM
Sonderjyske
A. Salzburg
5:00AM
Union Hallein
Brno
5:00AM
Slovacko
Povazska Bystrica
5:00AM
Opava
Csornai
5:00AM
Komaromi VSE
Bregenz
5:00AM
Vaduz
Szeged
5:00AM
Hodmezovasarhely FC
Szegedi
5:00AM
Tiszafoldvar
Nyiregyhaza
5:30AM
Michalovce
Cracovia
6:00AM
Polonia Bytom
Antwerp
6:00AM
Hoogstraten
Paderborn II
6:00AM
Verl
Deisenhofen
6:00AM
Unterhaching
LKS Lodz
6:00AM
KS Wieczysta Krakow
Widzew Lodz
6:00AM
Lublin
Mainz II
6:30AM
Schalke II
Zalaegerszegi
7:00AM
Honved
Lech Poznan
7:00AM
Lechia Gdansk
Clachnacuddin
7:00AM
Inverness
Hammarby
7:00AM
Varnamo
Lippstadt
7:00AM
Lotte
Mlada Boleslav
7:00AM
Liberec
Rukh Vynnyky
7:00AM
Veres Rivne
Luzern
7:30AM
Altach
Hades
7:30AM
Genk
Termalica B-B.
8:00AM
GKS Jastrzebie
Leczna
8:00AM
Pogon Siedlce
Zaglebie Sosnowiec
8:00AM
Skra
Legnica
8:00AM
Chojniczanka
Cerro Porteno
8:00AM
Kilmarnock
Grasshoppers
8:00AM
Schaffhausen
Krasnodar
8:00AM
FK Makhachkala
Ostrava
8:00AM
Piast Gliwice
Ruch
8:00AM
Korona Kielce
Balingen
8:00AM
Freiberg
Terwolde
8:00AM
Go Ahead Eagles
SGS Essen
8:00AM
RW Essen
Lok. Gorna
8:00AM
Yantra Gabrovo
Aarau
8:00AM
Kriens
CFR Cluj
8:00AM
Slovan Bratislava
Slask Wroclaw
8:00AM
Noah
Grodzisk M.
8:00AM
Pruszkow
Podbrezova
8:00AM
Petrzalka Akademia
Debrecen
8:00AM
Cigand SE
Duren
8:00AM
Eintracht Hohkeppel
The New Saints FC
8:00AM
Flint Mountain
Levski Krumovgrad
8:00AM
Montana
Neftekhimik
8:00AM
Saratov
Lok. Sofia
8:00AM
Marek
Alloa
8:00AM
Clyde
Slavia Prague
8:00AM
FK Pardubice
Hanauer SC
8:00AM
FSV Frankfurt
Polonia Warszawa
8:00AM
Plock
Alzenau
8:00AM
Gonsenheim
Dundee Utd
8:00AM
Annan
Etar
8:00AM
Nesebar
Turkgucu Munchen
8:00AM
Landsberg
FK Krylya Sovetov Samara
8:00AM
Kamaz
Puchov
8:00AM
Trencin
Slavia Sofia
8:00AM
Belasitsa
Hobro
8:00AM
Aalborg
R. Rzeszow
8:00AM
S. Wola
Mezokovesd-Zsory
8:00AM
Budafoki
Beroe
8:00AM
Spartak Pleven
TSV Havelse
8:00AM
B. Monchengladbach II
Tychy
8:00AM
Karvina
Kufstein
8:00AM
Bayern II
Quick Boys
8:00AM
VV DOVO
Edinburgh City
8:00AM
Hibernian
Hunfelder
8:00AM
Lehnerz
Nurnberg II
8:00AM
Cham
Bocholt
8:00AM
Meppen
Spvgg Quierschied
8:00AM
Saarbrucken
Viktoria Koln
8:00AM
Bonner
KV Mechelen
8:00AM
Beerschot Wilrijk
Rakow
8:00AM
Stal Rzeszow
Elfsborg
8:00AM
Fredrikstad
Jong Utrecht
8:00AM
Rodinghausen
Lausanne Ouchy
8:00AM
Etoile-Carouge
Oadby
8:00AM
Punjab
Stal Mielec
8:00AM
Sandecja Nowy S.
Arka Gdynia
8:00AM
Linfield
Warta Poznan
8:00AM
Chrobry Glogow
Koln II
8:00AM
TSV Steinbach
Randers FC
8:00AM
Nordsjaelland
Hradec Kralove
8:00AM
Zaglebie Sosnowiec
Fratria
8:00AM
Dobrudzha
Lausanne
8:00AM
Yverdon
Brondby
8:00AM
Vejle
SV Sulzemoos
8:00AM
Munich 1860
Babelsberg
8:00AM
Berliner AK 07
Kickers Offenbach
8:00AM
Schott Mainz
RKTSV Terwinselen
8:00AM
Roda
Westerlo
8:00AM
Seraing
Gornik Zabrze
8:00AM
Odra Opole
Anderlecht
8:30AM
Dender
Falkirk
9:00AM
Dumbarton
Huntly
9:00AM
St Johnstone
Airbus
9:00AM
1874 Northwich
Admira Linz
9:00AM
Blau-Weiß Linz
Montrose
9:00AM
BanksO'Dee
Cardiff Metropolitan
9:00AM
Carmarthen Town
Sparta Prague
9:00AM
AIK
Bamberg
9:00AM
Greuther Furth
Strathspey Thistle
9:00AM
Buckie Thistle
Brechin
9:00AM
Forfar Athletic
Tyumen
9:00AM
Miass
Drochtersen/Assel
9:00AM
Bersenbruck
Civil Service Stroll
9:00AM
Stenhousemuir
Utrecht
9:00AM
Elinkwijk
Colwyn Bay
9:00AM
Llanrwst United
FC Gießen
9:00AM
Stadtallendorf
Preussen Munster 2
9:00AM
Dusseldorf II
Komarno
9:00AM
Ujpest
East Fife
9:00AM
Raith
GAIS
9:15AM
Vendsyssel FF
Arminia Bielefeld
9:30AM
ASC 09 Dortmund
SV Weisskirchen (Aut)
9:30AM
Fortuna Koln
Broxburn Athletic
9:30AM
Stirling
Knokke
9:30AM
Club Brugge KV
Pontypridd
9:30AM
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
9:30AM
Hannover
Blyth Town
10:00AM
Musselburgh
CSKA Moscow
10:00AM
Shinnik Yaroslavl
H&W Welders
10:00AM
Crusaders
Cliftonville
10:00AM
Caernarfon
Elfsborg
10:00AM
Fredrikstad
Jong Excelsior
10:00AM
Sparta Rotterdam
Airdrieonians
10:00AM
Albion Rovers
Coburg
10:00AM
Grossbardorf
Larne
10:00AM
Bala
Bahlinger
10:00AM
Lahr
Elgin City
10:00AM
Inverurie Loco Works
Morton
10:00AM
Queen of South
Kassel
10:00AM
Baunatal
Emley
10:00AM
Huddersfield
Spartans
10:00AM
Livingston
Schwaben Augsburg
10:00AM
Heimstetten
Arbroath
10:00AM
Dundee FC
Solec K.
10:00AM
Chojniczanka
Farul Constanta
10:00AM
Petrocub
Tienen
10:00AM
St. Truiden
Ashton Town
10:00AM
Chorley
Waren
10:00AM
Hansa Rostock
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00AM
Leoben
Formartine Utd
10:00AM
Peterhead
Berwick
10:00AM
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
10:00AM
Kortrijk
Teutonia Ottensen
10:00AM
ETSV Hamburg
Hartberg
10:00AM
WSC Wels
CSKA Sofia
10:30AM
Poli Iasi
Partizani
11:00AM
KF Llapi
Ostrava
11:00AM
Pogon Szczecin
Primorje
11:00AM
MTK Budapest
Aubel
11:00AM
Standard Liege
Salzburg
11:00AM
Unterhaching
Austria Vienna
11:00AM
DAC Dunajska Streda
Sigma Olomouc B
11:00AM
Skalica
Sturm Graz
11:00AM
Admira
Den Bosch
11:00AM
AEK Larnaca
Babolnai
11:00AM
Feherver FC
Gyor
11:00AM
Zilina
Mjallby
11:00AM
Hvidovre
Oranje Wit
11:00AM
Dordrecht
Shakhtar Donetsk
11:30AM
FK Sarajevo
Dinamo Bucuresti
11:30AM
Domzale
Levski
11:30AM
Septemvri Sofia
Bischofshofen
11:30AM
First Vienna
Shkendija
11:30AM
Drita
Malzenice
12:00PM
Zlate Moravce
Ludogorets
12:00PM
CS U. Craiova
Vojvodina
12:00PM
Decic
Piast Gliwice
12:00PM
Lech Poznan
DVTK
12:00PM
Putnok
FK Komarov
12:30PM
FK Pardubice
Lugano
12:30PM
Stade Nyonnais
Pinkafeld
12:30PM
Grazer
KFC Lint
1:00PM
Lierse K.
Merelbeke
1:00PM
Gent
Neeroeteren
1:30PM
Patro Eisden
L. Mikulas
2:00PM
Ruzomberok