CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
Mioveni
Tunari
CF Intercity
Elche
Real Murcia B
Nottingham U21
Academica
Torreense
Bordeaux
Southampton
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
5:00AM
Helmond
Lusitania FC
Beira Mar
Leixoes
5:30AM
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Academico Viseu
Covilha
Fremad Amager
Helsingor
Gil Vicente
Rio Ave
Kashima
Brighton & Hove Albion
Belupo
6:00AM
St. Pauli
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Mafra
Dezembro
Amadora
Estoril
Grosuplje
Sencur
Famalicao
Penafiel
Santa Clara
Boavista
Boavista
8:00AM
Casa Pia
Santa Clara
8:00AM
Moreirense
FC Porto B
AVS
Skala 1911
8:00AM
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Graficar Beograd
8:00AM
Rudar
Sporting B
Sao Joao Ver
Karlsruher
Munich 1860
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Monza
Alcione Milano (Ita)
FC Emmen
Verl
Sassuolo
Trento
Oxford Utd
Exeter
Swansea
FC Koln
Willem II
Patro Eisden
Bohemians 1905 B
10:30AM
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Jedinstvo
Smederevo
Valenciennes
Umm-Salal
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Elversberg
Hoffenheim
CSM Satu Mare
11:00AM
Gloria 2018 Bistrita
Ried
Bradford
Den Haag
Waregem
Metz
Francs Borains
Modena
Legnago Salus
Besiktas
Bandirmaspor
Boulogne
Versailles
Goztepe
Istra 1961
Chambly
Rouen
Cittadella
Real Vicenza
Clermont
Le Havre
Oberlausitz
Liberec B
HNK Gorica
Konyaspor
Pelister
Voska Sport
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Trapani
Cosenza
Virtus Verona
Verona
Sozopol
Spartak II (Bul)
Frosinone
Bari
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Sassuolo
Sassuolo U19
Pobeda
12:00PM
Kozuv Gevgelija
Ceska Lipa
Benesov
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Grenoble
Bourg Peronnas
KF Gostivar
Detonit Junior
Sloga Vinica
Sasa
Horovicko
Pribram
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Marseille
Toulon
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Vihren
Bregalnica Stip
Neratovice
Kolin
Bologna
Brixen
Brescia
Pergolettese
Brest
Laval
St. Pauli
Lyon
Aluminij
Al Khaleej
Belasica
Vardar Negotino
Caen
Le Mans
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Barakaldo
Eibar
Cham
Baden
Dukla Prague B
Chomutov
Kolovec
Domazlice
Motorlet Prague
Zapy
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Twente
Schalke
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Zdralovi
Sesvete
Slany
Kladno
Karlovac
Dubrava
AZ Alkmaar
Aris
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Ath Bilbao B
Ponferradina
Sporting B
Trofense
Nimes
Istres
Tomasov
Samorin U19
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Valencia
Alaves
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
CD Calahorra
Zaragoza
Al Feiha
Reichenau
Venlo
Al Rayyan
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Parndorf
Favoritner
FC Ludwigsfelder
1:00PM
BFC Preussen
Breda
OFI Crete
Wismar
Pampow
Osasuna
Huesca
Santander
Athletic Bilbao
Buderich
Holzheimer
Sion
Villarreal
Engers
Cosmos Koblenz
Jette
RWDM 47
Suderelbe
1:30PM
Teutonia Ottensen
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Yeclano
Cartagena
Stern
Sparta Lichtenberg
Galatasaray
Lecce
Zeilsheim
Hornau
Bettembourg
UNA Strassen
Getafe
Real Oviedo
Hibernian
Watford
Dep. La Coruna B
Silva SD
PSV
Eindhoven FC
Bergantinos
Ferrol
Chester
Manchester Utd U21
Derby County
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
2:30PM
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
1874 Northwich
Salford
Birmingham
Rangers
Warrington
Salford
Portimonense
Al-Nassr