Rogaska
09:00
Aluminij
2024 | ||||
Hoogtepunten: NK Bravo - Radomlje (1-1) | Prva Liga
27 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Koper - NK Bravo (0-0) | Prva Liga
21 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Radomlje - Mura (1-2) | Prva Liga
20 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: NK Bravo - Maribor (1-1) | Prva Liga
14 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Mura - Koper (1-1) | Prva Liga
14 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Celje - NK Bravo (2-1) | Prva Liga
10 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Maribor - Mura (5-0) | Prva Liga
10 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: NK Bravo - Domzale (1-3) | Prva Liga
7 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Mura - Celje (1-3) | Prva Liga
7 apr | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Hoogtepunten: Domzale - Mura (3-5) | Prva Liga
30 mrt | Prva liga Telekom Slovenije
|
||||
Laat andere video's zien (+7) |
Klemen Mihelak | 1 | |
Florijan Raduha | 13 | |
Vid Sumenjak | 28 |
Klemen Pucko | 3 | |
Leard Sadriu | 5 | |
Ziga Kous | 11 | |
Filippo Tripi | 16 | |
Tilen Scernjavic | 21 | |
Roko Jurisic | 23 | |
Borna Proleta | 26 | |
Zan Trontelj | 32 | |
Daniel Katic | 41 | |
Darick Morris | 70 | |
Gaber Dobrovoljc | 73 |
Tomaz Brdik | ||
Matic Marusko | 9 | |
Ben Cottrell | 10 | |
Zan Bucek | 15 | |
Niko Kasalo | 20 | |
Jaka Domijan | 25 | |
Anej Jelovica | 34 | |
Timotej Brkic | 49 | |
Niko Graj | 66 | |
Luka Turudija | 77 | |
Nikola Petkovic | 80 | |
Dardan Shabanhaxhaj | 99 |
Kai Cipot | 2 | |
Emir Saitoski | 7 | |
Ivan Saric | 10 | |
Amadej Marosa | 17 | |
Nikola Jovicevic | 22 | |
Almin Kurtovic | 30 |
Dejan Grabic |
G | W | D | V | D | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 33 | 23 | 6 | 4 | 71:29 | 75 | |
2 | NK Olimpija Ljubljana | 33 | 18 | 9 | 6 | 68:41 | 63 | |
3 | Maribor | 33 | 17 | 9 | 7 | 61:32 | 60 | |
4 | NK Bravo | 33 | 11 | 12 | 10 | 39:40 | 45 | |
5 | Koper | 33 | 11 | 11 | 11 | 46:45 | 44 | |
6 | Mura | 33 | 11 | 8 | 14 | 40:52 | 41 | |
7 | Domzale | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:55 | 39 | |
8 | Rogaska | 33 | 9 | 6 | 18 | 34:58 | 33 | |
9 | Radomlje | 33 | 6 | 10 | 17 | 30:49 | 28 | |
10 | Aluminij | 33 | 7 | 6 | 20 | 31:66 | 27 |
# | Speler | Team | G | A | |
---|---|---|---|---|---|
1. | . | Arnel Jakupovic | Maribor | 17 | 2 |
2. | . | Aljosa Matko | Celje | 15 | 5 |
3. | . | El Arbi Soudani | Maribor | 13 | 2 |
4. | . | Rui Pedro | NK Olimpija Ljubljana | 10 | 3 |
5. | . | Matej Poplatnik | NK Bravo | 10 | 2 |
6. | . | Josip Iličić | Maribor | 9 | 6 |
6. | . | Amadej Marosa | Mura | 9 | 6 |
8. | . | Jost Pisek | Domzale | 9 | 5 |
9. | . | Raul Florucz | NK Olimpija Ljubljana | 9 | 4 |
10. | . | Timothee Nkada | Koper | 9 | 3 |
10. | . | Madzid Sosic | Radomlje | 9 | 3 |
12. | . | Patrik Mijic | Rogaska | 9 | 0 |
13. | . | Mario Krstovski | Domzale | 8 | 0 |
14. | . | Nemanja Motika | NK Olimpija Ljubljana | 7 | 7 |
14. | . | Jan Repas | Maribor | 7 | 7 |
16. | . | Timi Max Elšnik | NK Olimpija Ljubljana | 7 | 5 |
17. | . | Dardan Shabanhaxhaj | Mura | 7 | 3 |
18. | . | Nejc Gradisar | Rogaska | 7 | 0 |
19. | . | Edmilson | Celje | 6 | 5 |
20. | . | Danijel Sturm | Domzale | 6 | 4 |