Halifax
11:00
Ebbsfleet
2023 | ||||
Hoogtepunten: Chesterfield - Bromley (3-2) | National League
7 mei | BT Sport
|
||||
Hoogtepunten: Notts County - Boreham Wood (3-2) | National League
7 mei | BT Sport
|
||||
Hoogtepunten: Torquay - Wrexham (1-1) | National League
30 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Wrexham - Boreham Wood (3-1) | National League
23 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Wrexham - Yeovil (3-0) | National League
19 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Barnet - Wrexham (0-0) | National League
16 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Wrexham - Notts County (3-2) | National League
10 apr | BT Sport
|
||||
Hoogtepunten: Halifax - Wrexham (3-1) | National League
9 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Wrexham - Oldham (5-1) | National League
2 apr | Wrexham AFC
|
||||
Hoogtepunten: Wrexham - York (3-0) | National League
26 mrt | Wrexham AFC
|
||||
Laat andere video's zien (+7) |
G | W | D | V | D | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chesterfield | 41 | 30 | 5 | 6 | 100:55 | 95 | |
2 | Barnet | 40 | 23 | 5 | 12 | 77:53 | 74 | |
3 | Bromley | 40 | 19 | 13 | 8 | 62:44 | 70 | |
4 | Gateshead | 40 | 19 | 9 | 12 | 82:57 | 66 | |
5 | Solihull | 41 | 18 | 12 | 11 | 64:57 | 66 | |
6 | Altrincham | 41 | 18 | 10 | 13 | 77:58 | 64 | |
7 | Aldershot | 40 | 19 | 7 | 14 | 69:70 | 64 | |
8 | Halifax | 39 | 17 | 11 | 11 | 50:44 | 62 | |
9 | Oldham | 40 | 15 | 15 | 10 | 57:50 | 60 | |
10 | Southend | 41 | 18 | 11 | 12 | 60:39 | 55 | |
11 | Rochdale | 40 | 15 | 10 | 15 | 64:59 | 55 | |
12 | Dagenham & Red. | 41 | 13 | 11 | 17 | 58:54 | 50 | |
13 | Fylde | 41 | 13 | 10 | 18 | 68:74 | 49 | |
14 | Hartlepool | 40 | 14 | 7 | 19 | 60:74 | 49 | |
15 | Woking | 41 | 13 | 9 | 19 | 42:49 | 48 | |
16 | Wealdstone | 38 | 12 | 11 | 15 | 51:59 | 47 | |
17 | Ebbsfleet | 39 | 13 | 8 | 18 | 55:66 | 47 | |
18 | Eastleigh | 40 | 12 | 11 | 17 | 67:81 | 47 | |
19 | York | 41 | 10 | 16 | 15 | 50:65 | 46 | |
20 | Maidenhead | 40 | 11 | 12 | 17 | 44:58 | 45 | |
21 | Boreham Wood | 40 | 10 | 14 | 16 | 49:65 | 44 | |
22 | Kidderminster | 41 | 10 | 13 | 18 | 35:48 | 43 | |
23 | Dorking | 40 | 12 | 6 | 22 | 47:73 | 42 | |
24 | Oxford City | 41 | 7 | 8 | 26 | 51:87 | 29 |
# | Speler | Team | G | A | |
---|---|---|---|---|---|
1. | . | Paul McCallum | Eastleigh | 30 | 0 |
2. | . | Will Grigg | Chesterfield | 25 | 0 |
3. | . | Nicke Kabamba | Barnet | 20 | 0 |
4. | . | Michael Cheek | Bromley | 19 | 0 |
4. | . | Chris Conn-Clarke | Altrincham | 19 | 0 |
4. | . | Dieseruvwe E. | Hartlepool | 19 | 0 |
4. | . | Dinanga M. | Gateshead | 19 | 0 |
8. | . | Lorent Tolaj | Aldershot | 18 | 0 |
9. | . | Nick Haughton | Fylde | 17 | 0 |
9. | . | James Norwood | Oldham | 17 | 0 |
11. | . | Cardwell H. | Southend | 16 | 0 |
12. | . | Poleon D. | Ebbsfleet | 15 | 0 |
12. | . | Josh Stokes | Aldershot | 15 | 0 |
14. | . | Effiong I. | Dagenham & Red. | 14 | 0 |
14. | . | Mitchell K. | Rochdale | 14 | 0 |
16. | . | Campbell T. | Solihull | 13 | 0 |
16. | . | Kelly J. | Solihull | 13 | 0 |
16. | . | Josh Parker | Oxford City | 13 | 0 |
16. | . | Callum Stead | Barnet | 13 | 0 |
20. | . | Akinyemi D. | York | 12 | 0 |