Piłka nożna

Prva Liga

Sportni park Aluminij (Kidricevo)
Arbiter: Jug M. (Slo)
#9 Aluminij
2 lis
Finished

1:3

Maribor #1
Prva Liga
Last video highlights
Highlights: Aluminij - Maribor (1-3) | Prva Liga
3 lis | Prva liga Telekom Slovenije
Podziel się z przyjaciółmi

Aluminij

1:3

Maribor

1. połowa
22'
Horvat L. (Missed Penalty)
Mlakar J.
29'
Vancas R.
35'
Mitrovic N.
40'

2. połowa
46'
Prsa R. Pecnik T.
46'
Cermak M. Grajfoner L.
57'
Krajnc A.
Kronaveter R.
60'
65'
Dzankic A. Pantalon R.
65'
Stusej J. Kim D.
65'
Bosilj D. Maletic M.
Silva F. Milec M.
68'
Obreht Z. Repas J.
68'
Mihelic R. Vrhovec B.
68'
75'
Stusej J.
Tavares M. Kronaveter R.
83'
84'
Azemovic E.
Mesanovic J. Vancas R.
90'
  Statystyki  
Kartki
2
0
Posiadanie piłki
Kartki
1
0
3
9
Strzały na bramkę
10
15
Sytuacje bramkowe
10%
20%
Success
7
6
Strzały niecelne
0
0
Strzały zablokowane
6
2
Interwencje bramkarzy
7
9
Rzuty rożne
15
15
Rzuty wolne
0
1
Spalone
15
14
Faule

Składy wyjściowe
22
Janzekovic L. (B)
Jug A. (B)
1
55
Azemovic E.
Klinar D.
2
18
Grajfoner L.
Kronaveter R.
7
5
Horvat L.
Milec M.
22
6
Jaksic N.
Mitrovic N.
32
13
Kim D.
Mlakar J.
29
99
Krajnc A.
Pericic S.
55
93
Maletic M.
Pihler A.
6
23
Matjasic J.
Repas J.
15
42
Pantalon R.
Vancas R.
10
7
Pecnik T.
Vrhovec B.
5

Rezerwowi
16
Bosilj D.
Bajde G.
20
14
Cermak M.
Kolmanic Z.
23
51
Cotman A. (B)
Matko A.
17
4
Dzankic A.
Mesanovic J.
27
20
Majcen J.
Mihelic R.
14
21
Ploj A.
Obreht Z.
18
12
Prsa R.
Piric K. (B)
13
17
Stusej J.
Silva F.
96
Silva F.
Tavares M.
9

Treneri
Grubor S.
Camoranesi M.
M W R P Bramki P
1 Maribor 19 11 5 3 38:23 38
2 NK Olimpija Ljubljana 19 10 5 4 25:14 35
3 Mura 19 9 6 4 24:13 33
4 Koper 19 8 6 5 28:23 30
5 Domzale 19 6 7 6 26:24 25
6 Tabor Sezana 18 7 3 8 22:23 24
7 Celje 19 6 5 8 20:21 23
8 NK Bravo 18 5 7 6 16:20 22
9 Aluminij 19 3 6 10 15:32 15
10 ND Gorica 19 2 4 13 12:33 10
# Player Team B A
1. . Mulahusejnovic N. Koper 9 1
2. . Dario Kolobaric Domzale 8 3
2. . Djordje Ivanovic NK Olimpija Ljubljana 8 3
4. . Andres Vombergar NK Olimpija Ljubljana 8 1
5. . Rok Kronaveter Maribor 7 1
6. . Aljosa Matko Maribor 6 0
7. . Dare Vrsic Koper 5 6
8. . Nino Kouter Mura 5 3
9. . Filip Dangubic Celje 5 2
9. . Rovas C. Tabor Sezana 5 2
9. . Rudi Vancas Pozeg Maribor 5 2
12. . Luka Bobicanec Mura 5 1
13. . Mico Kuzmanovic Celje 5 0
13. . Zan Zuzek Koper 5 0
15. . Aldair Tabor Sezana 4 3
16. . Andrija Filipovic Mura 4 1
16. . Jan Mlakar Maribor 4 1
18. . Jan Repas Maribor 3 4
19. . Mustafa Nukic NK Bravo 3 3
20. . David Bosilj Aluminij 3 1
2 lis
Poniedziałek
Mura
Mura
0 : 0
Celje
Celje
Aluminij
Aluminij
1 : 3
Maribor
Maribor
3 lis
Wtorek
Koper
Koper
2 : 1
Tabor Sezana
Tabor Sezana
ND Gorica
ND Gorica
0 : 2
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
9 gru
Środa
NK Bravo
NK Bravo
1 : 0
Domzale
Domzale