Toggle navigation
Dom
Kalendarz
Darmowa aplikacja mobilna
Transmisje na żywo
Wideo
Darmowe widżety
Skontaktuj się z nami
Sport TV na żywo programowe
| Nigdy więcej nie przegap kolejnego meczu na żywo!
Aplikacja mobilna
Wideo
Kalendarz
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
22:06
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
Eduard Kexel - Bekhruz Zugurov : National Fighting Championship - MMA. Gdzie oglądać mecz. Transmisja online, live stream
Eduard Kexel - Bekhruz Zugurov
MMA
National Fighting Championship
Featherweight
Dusseldorf
Eduard Kexel
Bekhruz Zugurov
Ong-Bak
Niemcy
Tadżykistan
27 maj
17:00
Obserwuj
Obserwuj
6-1-0
RECORD
16-6-0
33%
KO/TKO
69%
0%
SUB
19%
67%
DEC
13%
-
HEIGHT
172 cm
70 kg
WEIGHT
61 kg
-
REACH
-
-
LEG REACH
-
Ostatnie walki
Win TKO
[03-25-2023] Abubakr Sobirov
NFC 13 - National Fighting Championship
Round 1 | 2:59
Loss KO
Fabiano Silva da Conceicao [09-24-2022]
EMC 10 - Elite MMA Championship 10
Round 1 | 2:12
Win UD
[06-25-2022] Shtegu Vrajolli
SLM 3 - Super League MMA
Round 3 | 5:00
Win KO
Paulo Goncalves Silva [04-16-2022]
EMC 9 - Elite MMA Championship 9
Round 3 | 1:58
Win UD
[10-30-2021] Rijad Jaha
NFC 6 - National Fighting Championship
Round 3 | 5:00
Loss KO
Elismar Lima da Silva [09-24-2021]
ACA 129 - Magomedov vs. Sarnavskiy
Round 3 | 2:36
Win Decision
[06-19-2021] Leo Baumann Ounok
GMC Fight Night - German MMA Championship
Round 3 | 5:00
Win TKO
Roman Podrugin [02-26-2021]
ACA 118 - Abdulaev vs. Vagaev 2
Round 2 | 2:38
Loss KO
[03-20-2021] Adam Meskini
GMC Fight Night - German MMA Championship
Round 1 | 3:16
Loss TKO
Tural Ragimov [09-19-2020]
ACA 111 - Balaev vs. Khasbulaev
Round 3 | 1:23
Win UD
[09-26-2020] Ramon Emilio Martinez
GMC Fight Night - Grabinski vs. Stoimenov
Round 3 | 5:00
Win TKO
Ivan Zhvirblia [07-13-2020]
ACA 106 - St. Petersburg
Round 2 | 0:00
National Fighting Championship
Podziel się z przyjaciółmi
Karta Walki
Other MMA Events
NFC 14
27 maj
Sobota
Eduard Kexel
Featherweight
Bekhruz Zugurov
Timo Ernst
161lb Catchweight
Shamdin Al Hassan
Cihad Akipa
163lbCatchweight
Elias Jackobi
Wszystkie mecze MMA
Frolov vs. Abdulaev
ACA 157
18 maj
|
St. Petersburg
Jones vs. Lebosnoyani
LFA 158
18 maj
|
LA, California
AlQaisi vs. Arnett
UEA Warriors 42
19 maj
Dern vs. Hill
UFC Fight Night 223
19 maj
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Kincl vs. Vemola
Oktagon 43
19 maj
|
Festhalle | Frankfurt
Bagratunyan vs. Piniewski
ACA YE 35
24 maj
|
St. Petersburg
Gonzalez vs. Jr.
UWC 44
25 maj
|
Zonkey Arena | Tijuana
Polastri vs. Conceicao
LFA 159
26 maj
|
LA, California
Alvarez vs. Wallace
A1 Combat 11
26 maj
Goncalves vs. Soares
JF 116
26 maj
|
Rio de Janeiro
Kuberski vs. Wojciechowski
FEN 46
26 maj
|
Hala Mosir | Pila
Bogdanovic vs. Prazeres
Titan FC 82
1 cze
|
Fencing Pavilion | Santo Domingo
Olenichev vs. Mokhnatkin
ACA 158
1 cze
|
St. Petersburg
Lynch vs. Driscoll
CW 155
1 cze
|
Braehead Arena | Glasgow
France vs. Albazi
UFC ON ESPN 46
2 cze
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Khalidov vs. Askham
KSW 83
2 cze
|
Ergo Arena | Gdansk
Garnett vs. Schloenbach
HMMA 8
2 cze
|
Arena Futuroscope | Poitiers
Kabesa vs. Bembe
EFC 104
7 cze
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
7 cze
|
The Green Halls | Riyadh
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
8 cze
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
8 cze
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Nunes vs. Aldana
UFC 289
9 cze
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
9 cze
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Wybierz strefę czasową
Strefa czasowa
Czas
22:06