Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
10:14 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Magomed Ankalaev - Anthony Smith : UFC - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Magomed Ankalaev - Anthony Smith
MMA
UFC
Bout #10
American Airlines Center | Dallas, TX
Magomed Ankalaev
Anthony Smith
Lionheart
Rusija
SAD
Srp 30
10:00 PM
Pobjednik
Round 2 TKO (Punches)
Prati
Prati
17-1-1
REKORD
37-19-0
53%
KO/TKO
54%
0%
SUB
38%
47%
DEC
8%
75 in
VISINA
76 in
203 lbs
TEŽINA
203 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
NC Illegal Knee
[10-21-2023] Johnny Walker
UFC 294 - Makhachev vs. Volkanovski 2
Krug 1 | 3:13
Loss TKO
Khalil Rountree [12-09-2023]
UFC Fight Night 233 - Song vs. Gutierrez
Krug 3 | 0:56
Draw Draw
[12-10-2022] Jan Blachowicz
UFC 282 - Blachowicz vs. Ankalaev
Krug 5 | 5:00
Win Decision
Ryan Spann [08-26-2023]
UFC Fight Night 225 - Holloway vs. Korean Zombie
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[07-30-2022] Anthony Smith
UFC 277 - Pena vs. Nunes 2
Krug 2 | 3:09
Loss UD
Johnny Walker [05-13-2023]
UFC on ABC 4 - Rozenstruik vs. Almeida
Krug 3 | 5:00
Win UD
[03-12-2022] Thiago Santos
UFC Fight Night 203 - Santos vs. Ankalaev
Krug 5 | 5:00
Loss TKO
Magomed Ankalaev [07-30-2022]
UFC 277 - Pena vs. Nunes 2
Krug 2 | 3:09
Win UD
[10-30-2021] Volkan Oezdemir
UFC 267 - Blachowicz vs. Teixeira
Krug 3 | 5:00
Win Submission
Ryan Spann [09-18-2021]
UFC Fight Night 192 - Smith vs. Spann
Krug 1 | 3:47
Win UD
[02-27-2021] Nikita Krylov
UFC Fight Night 186 - Rozenstruik vs. Gane
Krug 3 | 5:00
Win TKO
Jimmy Crute [04-24-2021]
UFC 261 - Usman vs. Masvidal 2
Krug 1 | 5:00
DRUŠTVENI MEDIJI
|
|
UFC
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
Srp 30
Subota
Julianna Pena
Amanda Nunes
Round 5 Decision (Unanimous)
Brandon Moreno
Round 3 TKO (Body Kick and Punches)
Kai Kara France
Derrick Lewis
Sergei Pavlovich
Round 1 TKO (Punches)
Alexandre Pantoja
Round 1 Submission (Neck Crank)
Alex Perez
Magomed Ankalaev
Round 2 TKO (Punches)
Anthony Smith
Alex Morono
Round 3 Decision (Unanimous)
Matthew Semelsberger
Drew Dober
Round 3 KO (Punch to the Body)
Rafael Alves
Justin Tafa
Don'Tale Mayes
Drakkar Klose
Round 3 Decision (Unanimous)
Rafa Garcia
Ji Yeon Kim
Joselyne Edwards
Round 3 Decision (Split)
Ignacio Bahamondes
Ludovit Klein
Nicolae Negumereanu
Round 2 TKO (Punches and Knees)
Ihor Potieria
Orion Cosce
Round 3 Decision (Unanimous)
Mike Mathetha
Sve MMA borbe
Driscoll vs. Hardwick
CW 141
Srp 21
|
Braehead Arena | Glasgow
Ridder vs. Bigdash
One 159
Srp 21
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Lima vs. Jackson
Bellator 283
Srp 21
|
Accor Arena | Paris
Blaydes vs. Aspinall
UFC Fight Night 208
Srp 22
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Romanowski vs. Grzebyk
KSW 72
Srp 22
|
Ergo Arena | Gdansk
Diaz vs. Pyfer
2022 - Week 1
Srp 25
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Lee vs. Beard
CFFC 111
Srp 28
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Gibson vs. Amil
LFA 137
Srp 28
|
LA, California
Martins vs. Marques
Brave 60
Srp 29
|
Cote Dor | St. Pierre
Campbell vs. Duncan
2022 - Week 2
Kol 1
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Santos vs. Hill
UFC ON ESPN 40
Kol 4
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Pettis vs. Ray
PFL 7 - Playoffs
Kol 4
|
The Green Halls | Riyadh
Grabinski vs. Lutterbach
Brave 61
Kol 5
|
Cote Dor | St. Pierre
Borrego vs. Nickal
2022 - Week 3
Kol 8
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Biko vs. Alves
EFC 96
Kol 10
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Gracie vs. Yamauchi
Bellator 284
Kol 11
|
Accor Arena | Paris
Creasey vs. Brcic
CW 142
Kol 12
|
Braehead Arena | Glasgow
MacDonald vs. Umalatov
PFL 8 - Playoffs
Kol 12
|
The Green Halls | Riyadh
Vera vs. Cruz
UFC ON ESPN 41
Kol 12
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
10:14 AM