CSS Slatina
Campulung
Steaua Bucuresti
Metaloglobus
Leganes
Alcorcon
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Bordeaux
Southampton
Academica
Torreense
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
05:00
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Leixoes
05:30
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Lusitania FC
Beira Mar
Widzew Lodz II
Plock 2 (Pol)
Belupo
06:00
St. Pauli
Fremad Amager
Helsingor
Gil Vicente
Rio Ave
Academico Viseu
Covilha
Kashima
Brighton & Hove Albion
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Santa Clara
Boavista
Boavista
08:00
Casa Pia
Skala 1911
08:00
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Amadora
Estoril
Famalicao
Penafiel
Mafra
Dezembro
FC Porto B
AVS
Sporting B
Sao Joao Ver
Grosuplje
Sencur
Santa Clara
08:00
Moreirense
Graficar Beograd
08:00
Rudar
Karlsruher
Munich 1860
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2 (Pol)
Swansea
FC Koln
Willem II
Patro Eisden
Monza
Alcione Milano (Ita)
FC Emmen
Verl
Sassuolo
Trento
Oxford Utd
Exeter
Wolfsburg
Lille
Jedinstvo
Smederevo
Bohemians 1905 B (Cze)
10:30
Hrebec (Cze)
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Elversberg
Hoffenheim
Metz
Francs Borains
Modena
Legnago Salus (Ita)
Boulogne
Versailles
Chambly
Rouen
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Clermont
Le Havre
CSM Satu Mare
11:00
Gloria 2018 Bistrita
Goztepe
Istra 1961
Den Haag
Waregem
Besiktas
Bandirmaspor
Valenciennes
Umm-Salal
Cittadella
Real Vicenza
Ried
Bradford
Trapani
Cosenza
HNK Gorica
Konyaspor
Virtus Verona
Verona
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Sozopol
Spartak II (Bul)
Frosinone
Bari
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Oberlausitz
Liberec B
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Pelister
Voska Sport (Mkd)
Pobeda
12:00
Kozuv Gevgelija
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Marseille
Toulon
Sassuolo
Sassuolo U19
Caen
Le Mans
Sloga Vinica
Sasa
Ozimek (Pol)
Podlesianka Katowice (Pol)
Neratovice
Kolin
Cham
Baden
Kolovec
Domazlice
Belasica
Vardar Negotino (Mkd)
Brescia
Pergolettese
St. Pauli
Lyon
Ceska Lipa
Benesov
Vihren
Bregalnica Stip
Aluminij
Al Khaleej
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Odra Wodzislaw (Pol)
Rozwoj Katowice
Grenoble
Bourg Peronnas
Bologna
Brixen
Barakaldo
Eibar
KF Gostivar
Detonit Junior
Dukla Prague B
Chomutov
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Horovicko
Pribram
Brest
Laval
Karlovac
Dubrava
Slany
Kladno
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Zdralovi
Sesvete
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
AZ Alkmaar
Aris
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Valencia
Alaves
FC Ludwigsfelder
13:00
BFC Preussen
Ath Bilbao B
Ponferradina
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim (Ger)
Nimes
Istres
Al Feiha
Reichenau
Venlo
Al Rayyan
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Parndorf
Favoritner
Breda
OFI Crete
Sporting B
Trofense
CD Calahorra
Zaragoza
Wismar
Pampow
Tomasov
Samorin U19
Buderich
Holzheimer
Sion
Villarreal
Engers
Cosmos Koblenz
Suderelbe
13:30
Teutonia Ottensen
Santander
Athletic Bilbao
Jette
RWDM 47
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Galatasaray
Lecce
Jeunesse Esch
Ettelbruck (Lux)
Yeclano
Cartagena
Stern
Sparta Lichtenberg
Osasuna
Huesca
Hibernian
Watford
PSV
Eindhoven FC
Bettembourg
UNA Strassen
Zeilsheim (Ger)
Hornau
Dep. La Coruna B
Silva SD
Getafe
Real Oviedo
Bergantinos
Ferrol
Chester
Manchester Utd U21
Derby
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
14:30
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Havant & Waterlooville
Farnborough
Warrington
Salford
1874 Northwich
Salford
Birmingham
Rangers
Portimonense
Al-Nassr (Sau)