Steaua Bucuresti
Metaloglobus
CSS Slatina
Campulung
Leganes
Alcorcon
CF Intercity
Elche
Mioveni
Tunari
Bordeaux
Southampton
Leixoes U23
Salgueiros
Patro Eisden
5:00AM
Helmond
Real Murcia B
Nottingham U21
Academica
Torreense
Lusitania FC
Beira Mar
Leixoes
5:30AM
AD Fafe
Ferreira
Felgueiras
Fremad Amager
Helsingor
Gil Vicente
Rio Ave
Kashima
Brighton & Hove Albion
Belupo
6:00AM
St. Pauli
Widzew Lodz II
Plock 2
Academico Viseu
Covilha
Cerezo Osaka
Dortmund
Iwata
Reims
Famalicao
Penafiel
Santa Clara
8:00AM
Moreirense
Boavista
8:00AM
Casa Pia
FC Porto B
AVS
Skala 1911
8:00AM
Kolos Kovalivka U19 (Ukr)
Grosuplje
Sencur
Santa Clara
Boavista
Graficar Beograd
8:00AM
Rudar
Sporting B
Sao Joao Ver
Mafra
Dezembro
Amadora
Estoril
Karlsruher
Munich 1860
Tomaszow Mazowiecki
Rakow 2
Royal Union SG 2
OC Charleroi
Amedspor
Altinordu
FC Emmen
Verl
Oxford Utd
Exeter
Sassuolo
Trento
Swansea
FC Koln
Monza
Alcione Milano
Willem II
Patro Eisden
Tottenham U23
Al-Ettifaq
Jedinstvo
Smederevo
Bohemians 1905 B
10:30AM
Hrebec (Cze)
Wolfsburg
Lille
Ostrowiec Swietokrzyski
Ozarow
Den Haag
Waregem
Metz
Francs Borains
Boulogne
Versailles
Goztepe
Istra 1961
Ried
Bradford
Chambly
Rouen
Modena
Legnago Salus
Cittadella
Real Vicenza
Clermont
Le Havre
Besiktas
Bandirmaspor
Valenciennes
Umm-Salal
Elversberg
Hoffenheim
CSM Satu Mare
11:00AM
Gloria 2018 Bistrita
Usti nad Labem B (Cze)
Brozany
Zambrow
Mazovia Minsk Mazowiecki
Virtus Verona
Verona
Sozopol
Spartak II
Frosinone
Bari
Oberlausitz
Liberec B
Trapani
Cosenza
Pelister
Voska Sport
HNK Gorica
Konyaspor
FC Bihor
Bihorul Beius (Rou)
Al-Duhail
Ittihad Kalba
Pobeda
12:00PM
Kozuv Gevgelija
Sassuolo
Sassuolo U19
Horovicko
Pribram
Odra Wodzislaw
Rozwoj Katowice
Vihren
Bregalnica Stip
Marseille
Toulon
KF Gostivar
Detonit Junior
Bologna
Brixen
Neratovice
Kolin
Belasica
Vardar Negotino
Lewart Lubartow (Pol)
Orleta Radzyn
Brest
Laval
St. Pauli
Lyon
Ozimek
Podlesianka Katowice (Pol)
Caen
Le Mans
Szarvasi
Szentesi (Hun)
Brescia
Pergolettese
Dukla Prague B
Chomutov
Kolovec
Domazlice
Cham
Baden
Aluminij
Al Khaleej
Ceska Lipa
Benesov
Barakaldo
Eibar
Sloga Vinica
Sasa
Grenoble
Bourg Peronnas
Motorlet Prague
Zapy
Twente
Schalke
Zdralovi
Sesvete
Foto-Higiena Gac
Brzeg
Karlovac
Dubrava
AZ Alkmaar
Aris
Slany
Kladno
FC Rottach-Egern
Bayern Munich
Sporting B
Trofense
Ath Bilbao B
Ponferradina
Tomasov
Samorin U19
Nimes
Istres
Valencia
Alaves
CD Calahorra
Zaragoza
Venlo
Al Rayyan
Ahrensfelde (Ger)
Fortuna Biesdorf
Arminia Ludwigshafen
Pfeddersheim
Al Feiha
Reichenau
FC Ludwigsfelder
1:00PM
BFC Preussen
Breda
OFI Crete
Meyrin
Vevey
Woliborz
Jelenia Gora
Parndorf
Favoritner
Roeselare Daisel (Bel)
Oudenaarde
Wismar
Pampow
Suderelbe
1:30PM
Teutonia Ottensen
Buderich
Holzheimer
TuRU Dusseldorf
SSVg Velbert
Engers
Cosmos Koblenz
Yeclano
Cartagena
Jette
RWDM 47
Jeunesse Esch
Ettelbruck
Galatasaray
Lecce
Stern
Sparta Lichtenberg
Santander
Athletic Bilbao
Osasuna
Huesca
Sion
Villarreal
Bettembourg
UNA Strassen
Getafe
Real Oviedo
Hibernian
Watford
PSV
Eindhoven FC
Zeilsheim
Hornau
Dep. La Coruna B
Silva SD
Bergantinos
Ferrol
Chester
Manchester Utd U21
Derby
Chesterfield
Gateshead
Middlesbrough
H&W Welders
2:30PM
Holywood (Nir)
Maidenhead
West Ham U21
Havant & Waterlooville
Farnborough
Birmingham
Rangers
Warrington
Salford
1874 Northwich
Salford
Chelmsford
Milton Keynes Dons
Portimonense
Al-Nassr