Toggle navigation
Dom
Kalendarz
Darmowa aplikacja mobilna
Transmisje na żywo
Wideo
Darmowe widżety
Skontaktuj się z nami
Sport TV na żywo programowe
| Nigdy więcej nie przegap kolejnego meczu na żywo!
Aplikacja mobilna
Wideo
Kalendarz
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
14:40
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
Limbach - Domino : Slovensky pohar - Piłka nożna. Gdzie oglądać mecz. Transmisja online, live stream
Limbach - Domino
Piłka nożna
Slovensky pohar
Limbach
Domino
27 lip
Zakończone
1:5
Obserwuj
Obserwuj
Slovensky pohar
Podziel się z przyjaciółmi
Wyniki
Head to Head
Kadra
Limbach
Domino
1/256 finals
1/128 finals
26 lip
Piątek
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
27 lip
Dzisiaj
AFC Nove Mesto
3(2) : 2(2)
Krasno
Soporna
2 : 3
Sala
Trebatice
2 : 3
Castkovce
Banov
1 : 0
Tvrdosovce
Kostolne Kracany
2 : 1
Galanta
Krskany
1(0) : 0(0)
Nitra
Radostka
2 : 5
K. Nove Mesto
Slovenska Lupca
0 : 5
HA Banska Bystrica
Topolcany
1(0) : 0(0)
Tovarniky
Vrakuna B.
11:30
Tomasov
Jarovce
1 : 5
Rusovce
Limbach
1 : 5
Domino
Priechod
0 : 3
Badin
28 lip
Jutro
Spartak Vysoka
10:30
FO Kinex Bytca
Kanianka
11:00
Lehota p. V.
Velke Lovce
11:00
Sered
TJ Salka
11:00
Sturovo
Melcice
11:00
OSK Trencianske Stankovce
SK Bab
11:00
Belusa
Kmetovo
11:00
SK Surany
Vrbove
11:00
Blava Jaslovske Bohunice
TJ Visnove
11:00
Cadca
Nevidzany
11:00
Levice
Slovan Sastin-Straze
11:00
Gbely
Komjatice
11:00
Branc
Topolniky
11:00
Gabcikovo
Stara Bystrica
11:00
Magura Vavrecka
Novy Zivot
11:00
Cierny Brod
Kopcany
11:00
Borsky Mikulas
Uhrovec
11:00
Banik Prievidza
Stary Tekov
11:00
Zeliezovce
Povazan Pruske
11:00
Kvasov
Koseca
11:00
Spartak Dubnica
Velka Lomnica
11:00
Harichovce
Horna Krupa
11:00
Boleraz
TJ Horne Saliby
11:00
Trstice
Rybky
11:00
Dubovce
Lysa pod Makytou
11:00
Crystal
Lozorno
11:30
Devinska N. Ves
7 sie
Środa
Buzitka
11:00
Velky Krtis
Rohoznik
11:00
Malacky
Olovary
11:00
TJD Pribelce
Lovca
11:00
Banska Stiavnica
FK Jesenske
11:00
Rimavska Sobota
Spisska Stara Ves
11:00
Kezmarok
Jelsava
11:00
Partizan Osrblie
Vysoke Tatry
11:00
MSK Slovoj Spisska Bela
Bystricka
11:00
Nededza
Salkova
11:00
Druzstevnik Latky
Oravan
11:00
Sokol Zubrohlava
Mala Ida
11:00
Kechnec
Kendice
11:00
Dvorniky
Zaluzice
11:00
Nacina Ves
FK Slovan Zabokreky
11:00
Besenova
Tahanovce
11:00
Medzev
Chlebnice
11:00
Tvrdosin
Sasova
11:00
Detva
Maraton Sena
11:00
Lok. Kosice
Podluzany
11:00
Velke Ludince
FK Krasnohorske Podhradie
11:00
Roznava
Horny Hricov
11:00
SK Javornik Makov
Tatran Ladce
11:00
Jednota Banova
Druzstevnik Circ
11:00
Gerlachov
Siroke
11:00
Brezovica
Novaky
11:00
MSK Martin
Bacuch
11:00
Revuca
Poltar
11:00
Filakovo
Ladomerska Vieska
11:00
Kovacova
Iskra Hnusta
11:00
Novohrad Lucenec
Vechec
11:00
Bystre
Dynamo Diviaky
11:00
Medzibrod
Sokol Brezovicka
11:00
Gelnica
Bidovce
11:00
Geca 73
Pribis
11:00
D. Kubin
Odorin
11:00
FK Kamenica
L. Hradok
11:00
Lip. Stiavnica
Sokol Liesek
11:00
Oravske Vesele
Jasenov
11:00
Medzilaborce
Vinica
11:00
Hlinik nad Hronom
Ferenc Borsa
11:00
Sobrance-Sobranecko
Fatran Varin
11:30
SK Bela
Wybierz strefę czasową
Strefa czasowa
Czas
14:40