Toggle navigation
Dom
Kalendarz
Darmowa aplikacja mobilna
Transmisje na żywo
Wideo
Darmowe widżety
Skontaktuj się z nami
Sport TV na żywo programowe
| Nigdy więcej nie przegap kolejnego meczu na żywo!
Aplikacja mobilna
Wideo
Kalendarz
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
20:16
Wszystko
Stacja
Program
Ligi
Drużyna
Division 1 - Transmisja TV na żywo i stream (Polska) | Hokej na lodzie
Hokej na lodzie
Norwegia
Division 1
Obserwuj
Wybierz drużynę
https://www.hockey.no/live/Standings?tournamentid=390381&teamid=0
22 wrz
18 kwi
Get-ligaen
Dodaj widżet
Division 1
do swojej strony internetowej.
Info - Division 1
Na żywo
Tabela
Wyniki
×
Info!
Use
Country / TV Station
option to define your local stations.
Division 1
- Gry na żywo w telewizji
Nie znaleziono wyników
M
W
WO
P
PO
P
1
Narvik
35
25
3
5
2
83
2
Nidaros
35
21
4
9
1
72
3
Gruner
35
21
2
9
3
70
4
Gjovik
35
16
4
14
1
57
5
Bergen
35
15
3
12
5
56
6
Furuset
35
11
1
19
4
39
7
Ski Elite
35
8
1
26
0
26
8
Hasle/Loren
35
5
0
28
2
17
Dodaj tabele do twojej strony internetowej.
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-21
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-28
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-05
2022-10-08
2022-10-09
2022-10-12
2022-10-15
2022-10-16
2022-10-19
2022-10-22
2022-10-23
2022-10-26
2022-10-29
2022-10-30
2022-11-02
2022-11-05
2022-11-09
2022-11-16
2022-11-18
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-23
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-30
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-07
2022-12-10
2022-12-11
2022-12-17
2022-12-18
2023-01-04
2023-01-07
2023-01-08
2023-01-11
2023-01-14
2023-01-15
2023-01-18
2023-01-21
2023-01-22
2023-01-25
2023-01-28
2023-01-29
2023-02-01
2023-02-04
2023-02-05
2023-02-11
2023-02-12
2023-02-15
2023-02-18
2023-02-19
Final
2023-03-17
2023-03-18
2023-03-19
2023-09-22
2023-09-23
2023-09-24
2023-09-27
2023-09-30
2023-10-01
2023-10-04
2023-10-07
2023-10-08
2023-10-11
2023-10-14
2023-10-15
2023-10-18
2023-10-21
2023-10-22
2023-10-25
2023-10-27
2023-10-28
2023-10-29
2023-11-01
2023-11-02
2023-11-04
2023-11-05
2023-11-15
2023-11-18
2023-11-22
2023-11-25
2023-11-26
2023-11-29
2023-12-02
2023-12-03
2023-12-06
2023-12-07
2023-12-09
2023-12-10
2023-12-13
2023-12-16
2023-12-17
2023-12-20
2024-01-05
2024-01-06
2024-01-07
2024-01-10
2024-01-13
2024-01-14
2024-01-17
2024-01-20
2024-01-21
2024-01-24
2024-01-27
2024-01-28
2024-01-31
2024-02-03
2024-02-04
2024-02-14
2024-02-17
2024-02-18
2024-02-21
2024-02-24
2024-02-25
Final
2024-03-08
2024-03-09
2024-03-10
17 wrz
Sobota
Bergen
4(4) : 5(4)
Nidaros
Furuset
2 : 3
Narvik
Hasle/Loren
3 : 6
Comet
Lorenskog
7 : 2
Gjovik
Wybierz strefę czasową
Strefa czasowa
Czas
20:16
Wybierz drużynę