Χουάρεθ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Kfar Shalem
Obolon Brovar Kyjev
Veres Rivne
Karlovac
Kustosija
Sigma Olomouc U19
Brno U19
Murcia
Millwall
AC Ajaccio
Martigues
Sloboda
Radnik
Kolos Kovalyovka
Dinaz Vyshgorod
Mamelodi Sundowns
Al Arabi
Al Wakra
Castellon
Kolos Kovalyovka
6:00AM
Nyva Vinnycja
Cambuur
Den Bosch
Barnsley
Mallorca
Levante B
Qatar SC
Βέρντερ Βρέμης
Sheffield Wednesday
Arouca
Τοντέλα
Φράιμπουργκ
Greuther Furth
Jong PSV
Club Brugge KV U23
Kleczew
Warta Sieradz
Sariyer
Keciorengucu
Empoli
Σπέτσια
Al Ahli SC
Al-Gharafa
Slask Wroclaw 2
Kluczbork
Kolos Kovalyovka
Lebedin
Breda
Lierse K.
Ολυμπιακος
Al Qadisiya
Al-Hilal
Mamelodi Sundowns
Zielona Gora
Swinoujscie
Nurnberg
Γιουβέντους
Cittadella
Este
Rouen
Beauvais
Rozova Dolina
Yambol 1915
Liefering
11:00AM
LASK (Am)
Bourges 18
Orleans
Evian TG
Paris FC
Real Vicenza
ArzignanoChiampo
Wadi Degla (Egy)
Al Qadisiya
AEL Limassol
Anorthosis
Hoogstraten
Anderlecht U23
Beltinci
Varazdin
Czarni Polaniec
Wisloka Debica
Kromeriz
Zbrojovka Brno B
TuS Makkabi Berlin
Berliner
Nancy
Virton
Valladolid B
Rayo Cantabria
Θέλτα
Ζιλ Βισέντε
Zavrc
NK Carda Martjanci
SV Dessau 05
Sandersdorf
Birkirkara
Naxxar Lions
Heidenheim
Normannia Gmund (Ger)
Weinland Gamlitz
1:00PM
Weindorf
Lewart Lubartow (Pol)
Wilga Garwolin (Pol)
Wiener Sportklub
Lac Inter
Ζβόλε
Graafschap
Tenerife
Al Shabab
Villarreal B
Hercules
Χέρακλες
Excelsior
Χέρενφεν
Rayo Vallecano
La Louviere
Red Star
SC Kundl
Kufstein
RW Essen
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Arenteiro
Compostela
Sochaux
Ντιζόν
Wolkersdorf (Aut)
1:30PM
Stadlau
Norwich City
Magdeburg
Oudenaarde
Gent U21
Hurth
Karbach
Meyrin
Grand-Saconnex
Exmouth Town
Poole Town
Λέστερ
Palermo
Portstewart
Coleraine
Merthyr Town
Penybont
Sheppey United
Gillingham
Bolton
Φιορεντίνα
Sholing
Hemel
Chippenham Town
Larkhall
Stamford
Peterborough
Dergview
Cockhill
Hitchin
Edgware Town
Leamington
Leicester U21
Morecambe
Blackburn
Tiverton
Truro
Nantwich
Prescot
Braintree
Cambridge Utd
Chatham
Three Bridges
Cheltenham
Bristol City
Long Eaton
Chesterfield
Cray
Crystal Palace U18
Dundee Utd
Luton
Ashton Utd
Warrington
Bishops
Taunton
Bracknell
Binfield
Σεβίλλη
Al-Ittihad FC
Λίβερπουλ
Μπέτις
Dortmund II
Almere City
Sibenik
2:00PM
GOSK Gabela