Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Έλτσε
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
Banik Most - Sous
Sokolov
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Filiasi
FC U Craiova
Alcoyano
Seleccion AFE
Stechovice
Kolin
Mioveni
Unirea Bascov
CF Talavera
Atl. Madrid B
Pribram
Petrin Plzen
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Admira Prague
Predni Kopanina
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Cannes
Istres
Vltavin
Zapy
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Smederevo
Prijedor
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Pardubice B
Velka Bites
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Mlawa
Olsztyn
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Vitre
Fougeres
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Fremad Amager
Avarta
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Espanyol
Girona
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Middelfart
Brabrand
Μονπελιέ
Σαουθάμπτον
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Liefering
Nice II (Fra)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Jelenia Gora
Brzeg
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Rosengard
IFK Trelleborg
Nysa
Woliborz
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Katwijk
HFC
Shimizu
Ρεμς
Satun Utd
Port MTI FC
Trofense
5:30AM
Academica
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Eskilsminne
Karlstad
Young Boys
Thisted FC
Pathum United
Kitchee
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Τοντέλα
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza (Pol)
Legia II
Ljungskile
FBK Karlstad
Skive
VSK Aarhus
Naestved
Helsingor
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Santander
Εϊμπάρ
Dordrecht
Shamal
Aarhus Fremad
Lyseng
Ρίο Άβε
Σάντα Κλάρα
Coruxo FC
Lugo
Ουτρέχτη
Λανς
AVS
Sporting de Gijón
AFC
Huizen
Bristol Rovers
Πορτιμονένσε
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Kobe
Τότεναμ
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Jong AZ
Genk U23
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Blauw Geel
Eindhoven FC
Swansea
Vardar
Angelholms
Hassleholms IF
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Torns
Ariana
Atl. Paso
Tenerife
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Tvaakers
Kongahalla
Biala Podlaska
Jagiellonia II
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Wehen
Μετς
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Βίλεμ
Σπάρτα Ρόττερνταμ
Lunds
Olympic
Sroda
Legnica 2
Braunschweig
VfL Osnabruck
Telstar
HFC
Norrby
Orebro Syr.
Colchester
Peterborough
Darmstadt
Coventry
Crawley Town
Κρίσταλ Πάλας
Kaiserslautern
Munich 1860
Bastia
8:00AM
Rodez
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Enfield Town
Hendon
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Γουέστ Μπρομ
Mallorca
Ilkeston
Anstey Nomads
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Vipers
8:00AM
Police FC
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Μάιντζ
Preussen Munster
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Ουτρέχτη
Λανς
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Braga B
Felgueiras
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
Estoril
Leiria
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Μποαβίστα
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Torslanda
8:00AM
Lindome
Eupen
Βάαλβαϊκ
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Walsall
Birmingham
Bristol City
Exeter
Falkenbergs
Kristianstads
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Kladno
FC Pencin
Saarbrucken
Hesperange
Μορεϊρένσε
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Ντεν Χάαγκ
Deinze
Valenciennes
Helmond
Φαμαλικάο
Casa Pia
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Έμμεν
Slough
Potters
Laval
8:00AM
Concarneau
SG Dynamo Dresden
Regensburg
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Αστέρας Τρίπολης
8:00AM
Παναιτωλικός ΓΦΣ
Leotar
8:00AM
Posusje (Bih)
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Southend
Gillingham
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Folkestone
Margate
Maldon & Tiptree
Stortford
Chomutov
Usti nad Labem
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Gentofte-Vangede
Sundby
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Σαμπντόρια
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Portadown
Ballinamallard
Brighton U21
9:00AM
Bromley
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Roda
9:00AM
Βάαλβαϊκ
Doncaster
Middlesbrough
Jong Utrecht
Francs Borains
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Dordrecht
ΠΑΕ Άρης
Glebe
Carrick Rangers
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Λάτσιο
Hull City
Νιουκάστλ
Weymouth
Bournemouth U21
TS Galaxy
Άουγκσμπουργκ
Αλκμάαρ
Αταλάντα
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Βόλφσμπουργκ
Karlsruher
Στρασβούργο
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Ολυμπιακος
Spakenburg
GVVV
Radcliffe Borough
Oldham
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Eastbourne Borough
Charlton U21
Halesowen
Hereford
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie (Bul)
Marine
Widnes
Dartford
Sutton
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Macclesfield
Buxton
Cliftonville
Southport
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Mantova
10:00AM
Carpi
Reading
QPR
Egham
Corinthian-Casuals
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Witton
Lancaster
Clitheroe
Accrington
Graafschap
Verl
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby County
Lommel SK
Al Ahli SC
Hanworth
Billericay
Institute
Dungannon
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Merstham
Leatherhead
South Shields
Grimsby Town
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Bath City
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Chippenham Town
Melksham
Ipswich
Dusseldorf
Dorchester
Bemerton
Alton FC
Baffins Milton Rovers (Eng)
Spennymoor
Whitby
Harrogate
Lincoln City
Rizespor
Νις
Carshalton
Marlow
York
Notts County
Morpeth
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
Banbury
Hartlepool
Sunderland U21
Lancing
Hastings
Coleraine
Annagh
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Blackpool
Sunderland
Torquay
Plymouth
Caen
Quevilly Rouen
Chatham
Maidstone
Amiens
Boulogne
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Τορίνο
10:00AM
Cremonese
Stalybridge
Hyde
Hednesford
Newtown
Larne
Rangers 2
Consett
Blyth Spartans
Rotherham
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Gloucester City
Haverfordwest
Μποαβίστα
10:00AM
Arouca
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Le Havre
Λοριάν
Chertsey
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
Farnham
Ashington
Workington
Hornchurch
Barnet
Leiston
Kings Lynn
Coventry Sphinx
Nuneaton
Ballyclare
Glentoran
Rushall
West Brom U23
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
Bala
Whitehawk
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Ουντινέζε
Κολωνία
Peterborough Sports
Boston
Dover
Tonbridge
Salford
Έβερτον
Aveley
Colchester U21
Sturm Graz
Grosuplje
Horndean
Bognor
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Preston
Φιορεντίνα
Dundela
Linfield
Mansfield
Oxford Utd
Walton & Hersham
Lewes
Guiseley
Leeds U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
Ossett United
Avro (Eng)
Curzon
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
Tranmere
Salisbury
Woking
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
Evesham
H&W Welders
Loughgall
Chorley
Liverpool U21
Σεντ Ετιέν
10:30AM
Βιγιαρεάλ
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Μπολόνια
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Ουνιόν Βερολίνου
Rangers
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Ναντ
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Ρεν
11:00AM
Ανζέρ
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport (Mkd)
11:30AM
Suhareka
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Ατλέτικο Μαδρίτης
12:00PM
Numancia
PSV Αϊντχόφεν
Βαλένθια
Ρόμα
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Caldas
12:00PM
Mafra
Lusitania FC
12:00PM
Μποαβίστα
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Rodez
12:00PM
Σεντ Ετιέν
Aluminij
12:00PM
Dob
Λοριάν
12:00PM
Guingamp
Μαρσέιγ
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac (Srb)
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Ουέσκα
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Νασιονάλ Μαδέιρα
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Νιμ
1:00PM
Aubagne
Αλαβές
Λεβάντε
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Πάρμα
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Ίντερ
Las Palmas
Temse
1:30PM
Gent U21
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Βαγιαδολίδ
2:00PM
Burgos
Χετάφε
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Πάσος Φερέιρα
Βερόνα
2:30PM
FeralpiSalo
Πορτιμονένσε
2:30PM
Benfica B
Σπόρτινγκ
2:30PM
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Avellino
3:00PM
Κροτόνε
Τσέλσι
Celtic
Μάντσεστερ Σίτι
Μίλαν
Γούλβς
Γουέστ Χαμ
Vancouver Whitecaps
Wrexham