West Brom - Birmingham : Championship - Nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo

West Brom - Birmingham

NogometNogomet

Championship Championship

#5 West Brom
okt 10
Zaključeno

0:1

Birmingham #4
Championship
Zadnji video povzetki
2026
Youtube
Povzetek tekme: West Brom - Blackburn (3-2) | Championship
okt 17 | West Bromwich Albion
Youtube
Povzetek tekme: Birmingham - QPR (3-0) | Championship
okt 17 | Queens Park Rangers FC
Youtube
Povzetek tekme: Wrexham - West Brom (1-2) | Championship
okt 14 | West Bromwich Albion
Youtube
Povzetek tekme: Birmingham - Preston (4-0) | Championship
okt 14 | Birmingham City Football Club
Youtube
Povzetek tekme: West Brom - Birmingham (0-1) | Championship
okt 10 | West Bromwich Albion
Prikaži še ostale (+2)
Deli s prijatelji

West Brom

Birmingham

O Z N P Goli T
1 Middlesbrough 12 7 4 1 27:17 25
2 Swansea 11 7 2 2 16:8 23
3 West Ham United 11 6 4 1 30:12 22
4 Birmingham 11 5 5 1 20:11 20
5 West Brom 11 6 2 3 15:12 20
6 Stoke City 11 6 1 4 18:16 19
7 Wolverhampton Wanderers 11 5 3 3 19:16 18
8 Portsmouth 12 5 3 4 16:15 18
9 Southampton 11 6 3 2 21:10 17
10 QPR 11 4 5 2 15:12 17
11 Sheffield Utd 12 4 4 4 16:15 16
12 Blackburn 11 4 3 4 17:16 15
13 Millwall 12 4 3 5 19:20 15
14 Wrexham 11 3 5 3 15:16 14
15 Bristol City 11 4 2 5 12:15 14
16 Bolton 12 4 2 6 16:23 14
17 Charlton 12 3 5 4 11:18 14
18 Norwich City 12 4 0 8 20:22 12
19 Lincoln City 11 3 3 5 9:19 12
20 Cardiff 11 2 5 4 18:17 11
21 Watford 11 3 2 6 10:19 11
22 Burnley 11 1 5 5 16:21 8
23 Derby 12 1 4 7 10:21 7
24 Preston 11 1 1 9 9:24 4
# Igralec Ekipa G POD
1. Sammie Szmodics. Sammie Szmodics Blackburn 27 4
2. . Armstrong A. Southampton 21 13
3. Crysencio Summerville. Crysencio Summerville Leeds United 19 9
4. . Whittaker M. Plymouth 19 8
5. Jamie Vardy. Jamie Vardy Leicester 18 2
6. Haji Wright. Haji Wright Coventry 16 7
7. Che Adams. Che Adams Southampton 16 4
8. Joshua Sargent. Joshua Sargent Norwich City 16 2
9. . Latte Lath E. Middlesbrough 16 1
10. Jack Clarke. Jack Clarke Sunderland 15 4
11. . Gomes G. Norwich City 13 12
12. Conor Chaplin. Conor Chaplin Ipswich 13 8
13. Daniel James. Daniel James Leeds United 13 7
14. . Broadhead N. Ipswich 13 3
14. . Keane W. Preston 13 3
14. Joel Piroe. Joel Piroe Leeds United 13 3
17. . Simms E. Coventry 13 1
18. . Dewsbury-Hall K. Leicester 12 14
19. . Mavididi S. Leicester 12 6
19. . Philogene-Bidace J. Hull City 12 6
okt 9
Petek
West Ham United
West Ham United
1 : 1
QPR
QPR
okt 10
Sobota
Charlton
Charlton
1 : 1
Bristol City
Bristol City
Swansea
Swansea
2 : 1
Norwich City
Norwich City
West Brom
West Brom
0 : 1
Birmingham
Birmingham
Watford
Watford
0 : 4
Burnley
Burnley
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 0
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton Wanderers
Sheffield Utd
Sheffield Utd
3 : 0
Lincoln City
Lincoln City
Bolton
Bolton
1 : 2
Stoke City
Stoke City
Derby
Derby
1 : 1
Wrexham
Wrexham
Preston
Preston
0 : 1
Millwall
Millwall
Blackburn
Blackburn
2 : 1
Cardiff
Cardiff
okt 11
Nedelja
Southampton
Southampton
1 : 0
Portsmouth
Portsmouth