Toggle navigation
Насловна страна
Календар
Бесплатна мобилна апликација
Преноси уживо
Абстрацтс
Бесплатни виџети
Контакт
Спортски водич уживо на ТВ-у
| Никада не пропустите још један меч уживо!
Mобилна апликација
Абстрацтс
Календар
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
12:21 PM
Све
ТВ
Програм
Лига
Тим
Radostka - K. Nove Mesto : Slovensky pohar - Фудбал. Где да гледате бесплатан пренос уживо на ТВ-у или онлајн стриминг
Radostka - K. Nove Mesto
Фудбал
Slovensky pohar
Radostka
K. Nove Mesto
Jul 27
11:00 AM
Прати
Прати
Slovensky pohar
Подели са пријатељима
Резултати
Омјер
Састав
Radostka
K. Nove Mesto
1/256 finals
1/128 finals
Jul 26
Петак
NMSK 1922 Bratislava
2(1) : 1(1)
D. Luzna
Jul 27
Данас
AFC Nove Mesto
10:30AM
Krasno
Banov
11:00AM
Tvrdosovce
Kostolne Kracany
11:00AM
Galanta
Krskany
11:00AM
Nitra
Radostka
11:00AM
K. Nove Mesto
Soporna
11:00AM
Sala
Trebatice
11:00AM
Castkovce
Priechod
11:30AM
Badin
Slovenska Lupca
11:30AM
HA Banska Bystrica
Topolcany
11:30AM
Tovarniky
Vrakuna B.
11:30AM
Tomasov
Jarovce
11:30AM
Rusovce
Limbach
11:30AM
Domino
Jul 28
Сутра
Spartak Vysoka
10:30AM
FO Kinex Bytca
Kmetovo
11:00AM
SK Surany
Povazan Pruske
11:00AM
Kvasov
TJ Visnove
11:00AM
Cadca
Komjatice
11:00AM
Branc
Rybky
11:00AM
Dubovce
Topolniky
11:00AM
Gabcikovo
Kopcany
11:00AM
Borsky Mikulas
SK Bab
11:00AM
Belusa
Uhrovec
11:00AM
Banik Prievidza
Koseca
11:00AM
Spartak Dubnica
Slovan Sastin-Straze
11:00AM
Gbely
Velka Lomnica
11:00AM
Harichovce
Lysa pod Makytou
11:00AM
Crystal
Stara Bystrica
11:00AM
Magura Vavrecka
Velke Lovce
11:00AM
Sered
Melcice
11:00AM
OSK Trencianske Stankovce
Vrbove
11:00AM
Blava Jaslovske Bohunice
Stary Tekov
11:00AM
Zeliezovce
Horna Krupa
11:00AM
Boleraz
Nevidzany
11:00AM
Levice
TJ Horne Saliby
11:00AM
Trstice
Novy Zivot
11:00AM
Cierny Brod
Kanianka
11:00AM
Lehota p. V.
TJ Salka
11:00AM
Sturovo
Lozorno
11:30AM
Devinska N. Ves
Aug 7
Среда
Vysoke Tatry
11:00AM
MSK Slovoj Spisska Bela
FK Jesenske
11:00AM
Rimavska Sobota
Siroke
11:00AM
Brezovica
Bidovce
11:00AM
Geca 73
Ladomerska Vieska
11:00AM
Kovacova
Oravan
11:00AM
Sokol Zubrohlava
Sokol Brezovicka
11:00AM
Gelnica
Zaluzice
11:00AM
Nacina Ves
FK Slovan Zabokreky
11:00AM
Besenova
Podluzany
11:00AM
Velke Ludince
L. Hradok
11:00AM
Lip. Stiavnica
Sokol Liesek
11:00AM
Oravske Vesele
Buzitka
11:00AM
Velky Krtis
Horny Hricov
11:00AM
SK Javornik Makov
Lovca
11:00AM
Banska Stiavnica
Poltar
11:00AM
Filakovo
Iskra Hnusta
11:00AM
Novohrad Lucenec
Spisska Stara Ves
11:00AM
Kezmarok
Bystricka
11:00AM
Nededza
Mala Ida
11:00AM
Kechnec
Pribis
11:00AM
D. Kubin
Chlebnice
11:00AM
Tvrdosin
Jasenov
11:00AM
Medzilaborce
Tahanovce
11:00AM
Medzev
Maraton Sena
11:00AM
Lok. Kosice
Rohoznik
11:00AM
Malacky
Druzstevnik Circ
11:00AM
Gerlachov
Jelsava
11:00AM
Partizan Osrblie
Tatran Ladce
11:00AM
Jednota Banova
Novaky
11:00AM
MSK Martin
Salkova
11:00AM
Druzstevnik Latky
Dynamo Diviaky
11:00AM
Medzibrod
Kendice
11:00AM
Dvorniky
Vechec
11:00AM
Bystre
Odorin
11:00AM
FK Kamenica
Ferenc Borsa
11:00AM
Sobrance-Sobranecko
FK Krasnohorske Podhradie
11:00AM
Roznava
Sasova
11:00AM
Detva
Vinica
11:00AM
Hlinik nad Hronom
Bacuch
11:00AM
Revuca
Olovary
11:00AM
TJD Pribelce
Fatran Varin
11:30AM
SK Bela
Изаберите временску зону
Временска зона
време
12:21 PM