Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Alcorcon
Fuenlabrada
Chornomorets
Oleksandriya
CF Talavera
Atl. Madrid B
Pribram
Petrin Plzen
Notec Czarnkow
4:00AM
Piast Gliwice 2
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
KS Kuznia Ustron (Pol)
4:00AM
Pniowek
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Steaua Bucuresti
Alexandria
Bugyi SE (Hun)
4:00AM
REAC
Radzionkow
Mikolow (Pol)
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Avia Swidnik
Stal Krasnik
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Admira Prague
Predni Kopanina
Cannes
Istres
Banik Most - Sous
Sokolov
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
Mezoturi
4:00AM
Szarvasi
Filiasi
FC U Craiova
Stechovice
Kolin
Alcoyano
Seleccion AFE
Mioveni
Unirea Bascov
Benatky
4:15AM
Meteor Prague
Nottingham U21
Deportiva Minera
Chlumec nad Cidlinou
4:15AM
Prestice
Vltavin
Zapy
Hostoun
Teplice B
I. Bratislava
Piestany
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Smederevo
Prijedor
Juventus U23
Pro Vercelli
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Pardubice B
Velka Bites
Velke Hamry
4:30AM
Liberec B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
Sroda
Lech Poznan 2
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Fremad Amager
Avarta
Montpellier
Southampton
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Uniao Lamas
Sanjoanense
Middelfart
Brabrand
Jarocin
5:00AM
Ostrovia (Pol)
Igalo
Sloboda
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Jelenia Gora
Brzeg
Liefering
Nice II (Fra)
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Rosengard
IFK Trelleborg
Kluczbork
Olawa (Pol)
Naesby
5:00AM
Marienlyst
Nysa
Woliborz
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Mlawa
Olsztyn
Bielawa (Pol)
5:00AM
Police nad Metuji (Cze)
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Vitre
Fougeres
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Pelikan
Blonianka Blonie
Suwalki
LKS Lomza
Neustadt
Ebreichsdorf
Espanyol
Girona
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Amorebieta
Castro
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Ceska Lipa
Oberlausitz
Satun Utd
Port MTI FC
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Trofense
5:30AM
Academica
Plock 2 (Pol)
5:30AM
Hutnik Warszawa
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Young Boys
Thisted FC
Skive
VSK Aarhus
Grom Nowy Staw (Pol)
6:00AM
Jeziorak (Pol)
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
Ljungskile
FBK Karlstad
Aarhus Fremad
Lyseng
Utrecht
Lens
Coruxo FC
Lugo
Naestved
Helsingor
AFC
Huizen
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Santander
Eibar
Pathum United
Kitchee
AVS
Sporting de Gijón
Rio Ave
Santa Clara
Dordrecht
Shamal
Real Oviedo B
Langreo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Bristol Rovers
Portimonense
Kobe
Tottenham
Tondela
Covilha
TB Berlin
Polar Pinguin
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Zawisza (Pol)
Legia II
Eskilsminne
Karlstad
Jong AZ
Genk U23
Neustrelitz
7:00AM
FC Ludwigsfelder
Bischofswerdaer
7:00AM
Berliner AK 07
Swansea
Vardar
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Blauw Geel
Eindhoven FC
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Excelsior Maassluis
GOES
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Angelholms
Hassleholms IF
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Atl. Paso
Tenerife
Torns
Ariana
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Tvaakers
Kongahalla
Hammarby TFF
7:00AM
United Nordic
Wehen
Metz
Lunds
Olympic
Willem II
Sparta Rotterdam
Braunschweig
VfL Osnabruck
Norrby
Orebro Syr.
Crawley Town
Crystal Palace
Kaiserslautern
Munich 1860
Darmstadt
Coventry
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
Colchester
Peterborough
Chomutov
Usti nad Labem
Torslanda
8:00AM
Lindome
LKS Lomza
8:00AM
Olsztyn
RKAV Volendam
Volendam
Bastia
8:00AM
Rodez
Walsall
Birmingham
Graficar Beograd
8:00AM
FK Indjija
Schott Mainz
Hornau
Energie Cottbus
Hannover II
Siroki Brijeg
8:00AM
FK Igman Konjic
Trollhattan
Vanersborgs IF
Kladno
FC Pencin
Saarbrucken
Hesperange
Elversberg
Viktoria Koln
Hadley
8:00AM
Wingate & Finchley
Mainz
Preussen Munster
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Slough
Potters
Valenciennes
Helmond
AB Copenhagen
8:00AM
Ariana
SG Dynamo Dresden
Regensburg
Estoril
Leiria
Ingolstadt
Ulm
Mannheim
RWDM 47
Boavista
8:00AM
Academico Viseu
Crystal Palace U21
8:00AM
QPR U21
Villefranche
8:00AM
Saint Priest
Karlbergs
IK Franke
AFC Stoneham
8:00AM
Ascot
Eupen
Waalwijk
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Mladost GAT
8:00AM
Radnicki Zrenjanin
Bristol City
Exeter
Maldon & Tiptree
Stortford
Southend
Gillingham
Karpaty Lviv
8:00AM
Skala 1911
Falkenbergs
Kristianstads
Sozopol
8:00AM
Cherno More B (Bul)
Enfield Town
Hendon
Moreirense
Penafiel
Chambly
8:00AM
Chantilly
Den Haag
Deinze
Famalicao
Casa Pia
West Brom
Mallorca
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Ilkeston
Anstey Nomads
Stratford
8:00AM
Coventry U21
Laval
8:00AM
Concarneau
Vipers
8:00AM
Police FC
OS Belenense
8:00AM
Torreense
Chipstead
8:00AM
Sevenoaks
Utrecht
Lens
FC Bihor
8:00AM
Zalau
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Asteras Tripolis
8:00AM
Panetolikos
Leotar
8:00AM
Posusje (Bih)
Radnik Bijeljina
8:00AM
Sloga Doboj
Braga B
Felgueiras
Folkestone
Margate
Ter Leede
Noordwijk
Baumberg
Fortuna Koln
Eemdijk
Sportlust
Jong Heracles (Ned)
8:30AM
Umm-Salal
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Kettering
Basford
Gentofte-Vangede
Sundby
Roda
9:00AM
Waalwijk
Doncaster
Middlesbrough
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Dordrecht
Aris
Glebe
Carrick Rangers
Jong Utrecht
Francs Borains
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Stockport
Stoke City
Hansa Rostock
Lazio
Hull City
Newcastle Utd
Weymouth
Bournemouth U21
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
TS Galaxy
Augsburg
AZ Alkmaar
Atalanta
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Kidderminster
Newport
Waregem
Red Star
Brackley
Northampton
Magdeburg
Sampdoria
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Brighton U21
9:00AM
Bromley
Portadown
Ballinamallard
La Louviere
9:00AM
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
Karlsruher
Strasbourg
Al-Shahaniya
9:30AM
Dibba Al Hisn
Katwijk
Telstar
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Barry
Swansea U21
Briton Ferry
9:30AM
Worcester
Hannover
Wolfsburg
York
Notts County
Morpeth
Darlington
Tamworth
10:00AM
Stourbridge
Rochdale
Carlisle
Fleetwood Town
Hearts
Blackfield
10:00AM
Newport IW (Eng)
Thame
Banbury
Rizespor
Nice
Carshalton
Marlow
Lancing
Hastings
Coleraine
Annagh
Eastbourne Borough
Charlton U21
Alvechurch
Bedworth
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Caen
Quevilly Rouen
Chatham
Maidstone
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Torino
10:00AM
Cremonese
Macclesfield
Buxton
Blackpool
Sunderland
Torquay
Plymouth
Larne
Rangers 2
Consett
Blyth Spartans
Rotherham
Sheffield United
Annan
10:00AM
Kilmarnock
Stalybridge
Hyde
Hednesford
Newtown
Boavista
10:00AM
Arouca
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Le Havre
Lorient
Chertsey
Hampton & Richmond
Oss
10:00AM
Al Nasr
Dorking
Farnham
Gloucester City
Haverfordwest
Hornchurch
Barnet
Leiston
Kings Lynn
Coventry Sphinx
Nuneaton
Ballyclare
Glentoran
Rushall
West Brom U23
Ashington
Workington
Grays
10:00AM
Ware
Bootle
Bala
Whitehawk
Worthing
Krotoszyn
10:00AM
Ostrovia (Pol)
Udinese
FC Koln
Peterborough Sports
Boston
Dover
Tonbridge
Aveley
Colchester U21
Sturm Graz
Grosuplje
Horndean
Bognor
Chester
Altrincham
Crumlin United
Crusaders
Drutex-Bytovia
10:00AM
Stezyca
Salford
Everton
Walton & Hersham
Lewes
Guiseley
Leeds U21
Boreham Wood
Chelsea U21
Whyteleafe
10:00AM
Eastbourne
Quorn
Ossett United
Preston
Fiorentina
Dundela
Linfield
Mansfield
Oxford Utd
Salisbury
Woking
Bangor FC
10:00AM
Fivemiletown (Nir)
Swindon Supermarine
Evesham
Amiens
Boulogne
H&W Welders
Loughgall
Chorley
Liverpool U21
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Cinderford
10:00AM
Highworth
Fylde
Tranmere
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Halesowen
Hereford
Bromsgrove
Solihull
Wigan Athletic
Blackburn
Rodopa Smolyan
10:00AM
Gigant Saedinenie (Bul)
Marine
Widnes
Radcliffe Borough
Oldham
Dartford
Sutton
AFC Totton
10:00AM
Aldershot
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Taby
Haninge
Cliftonville
Southport
Mantova
10:00AM
Carpi
Reading
QPR
Egham
Corinthian-Casuals
Barrow
Real Union
Burton
Port Vale
Witton
Lancaster
Mendrisio-Stabio
10:00AM
AS Castello (Sui)
Graafschap
Verl
AFC Wimbledon
Charlton
Shrewsbury
Derby County
Lommel SK
Al Ahli SC
Hanworth
Billericay
Institute
Dungannon
Clitheroe
Accrington
Merstham
Leatherhead
South Shields
Grimsby Town
Redditch
Walsall W.
Farnborough
Yeovil
Bath City
Bristol City U21
Tamworth
10:00AM
Crewe
Bury Town
Ipswich U23
Wroxham
Cheshunt
Dorchester
Bemerton
Alton FC
Baffins Milton Rovers (Eng)
Spennymoor
Whitby
Harrogate
Lincoln City
Avro (Eng)
Curzon
Chippenham Town
Melksham
Ipswich
Dusseldorf
St Etienne
10:30AM
Villarreal
Roda
10:30AM
Alemannia Aachen
Stockholm Internazionale
10:45AM
Sollentuna
Smouha
11:00AM
Kazma SC
Grenoble
11:00AM
Auxerre
Echallens
11:00AM
Vevey
Modena
11:00AM
SG City Nova (Ita)
Andover Town
11:00AM
Lymington
IC Croix
11:00AM
Feignies-Aulnoye
Nantes
11:00AM
Dunkerque
Guingamp
11:00AM
Le Havre
Biala Podlaska
11:00AM
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Rennes
11:00AM
Angers
Maritsa Plovdiv
11:00AM
Svilengrad 1921 (Bul)
Vejprnice (Cze)
11:00AM
Kolovec
Union Berlin
Rangers
Bologna
11:00AM
Caldiero Terme (Ita)
Sao Joao Ver
11:00AM
Uniao Lamas
Bavois
11:00AM
Lausanne II (Sui)
Neom SC (Sau)
11:00AM
Al Kuwait
Chateauroux
11:00AM
Troyes
Versailles
11:00AM
UNFP
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00AM
Padova
Bashkimi
11:30AM
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30AM
Osogovo
Sileks
11:30AM
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30AM
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30AM
Borec
Vardarski
11:30AM
Detonit Junior
Voska Sport (Mkd)
11:30AM
Suhareka
AS Roma
12:00PM
Toulouse
Caen
12:00PM
Le Havre
RFC Liege
12:00PM
Maastricht
Lusitania FC
12:00PM
Boavista
Caldas
12:00PM
Mafra
Rodez
12:00PM
St Etienne
Aluminij
12:00PM
Dob
Lorient
12:00PM
Guingamp
Tienen
12:00PM
Royal Union SG 2
Marseille
12:00PM
Pau
Clermont
12:00PM
Annecy
SV Sierndorf (Aut)
12:00PM
Retz
Atletico CP
12:00PM
FC Barreirense
Cartagena
12:00PM
Al-Ettifaq
Oliveirense
12:00PM
FC Porto B
Tirsense
12:00PM
Salgueiros
FK Vozdovac
12:00PM
Vrsac (Srb)
Heist
12:00PM
Lierse K.
Varazdin
12:00PM
Al-Raed
Patro Eisden
12:00PM
Vukovar 91
Petrin Plzen
12:00PM
Doubravka
Bourg Peronnas
12:00PM
Jura Sud
Atletico Madrid
12:00PM
Numancia
PSV
Valencia
HNK Gorica
12:30PM
Rudes
Amarante
12:30PM
Os Sandinenses
Lumezzane
12:30PM
Brescia
Sesvete
12:30PM
Dubrava
Besiktas
1:00PM
Genclerbirligi
Varzim
1:00PM
AD Marco 09
Chaves
Nacional
Eldense
1:00PM
Real Oviedo
Nimes
1:00PM
Aubagne
Atletico Arteixo (Esp)
1:00PM
Dep. La Coruna B
Huesca
1:00PM
Osasuna B
Macva
1:00PM
Sloven Ruma
Dinamo Zagreb
1:00PM
Shakhtar Donetsk
Ponferradina
1:00PM
Tudelano
Ath Bilbao B
1:00PM
Sestao
Temse
1:30PM
Gent U21
Alaves
Levante
Malaga
1:30PM
Almeria
Galatasaray
1:30PM
Parma
Tarazona
1:30PM
Zaragoza
Inter
Las Palmas
Valladolid
2:00PM
Burgos
Getafe
2:00PM
Albacete
Merida AD
2:00PM
Betis B
Ourense CF
2:00PM
Ferrol
Sabadell
2:00PM
Gimnastic
Vizela
2:00PM
Ferreira
Deportivo La Coruna
2:00PM
Pontevedra
Portimonense
2:30PM
Benfica B
Sporting
2:30PM
Athletic Bilbao
Verona
2:30PM
FeralpiSalo
Avellino
3:00PM
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham