Legnica
Chojniczanka
Ludogorets II
Dunav Ruse
Duna Aszfalt
Kecskemeti TE
Lok. Gorna
Yantra Gabrovo
Fenerbahce
Petrolul
Szeged
Hodmezovasarhely FC
Mezokovesd-Zsory
Budafoki
Bicskei
Dabas
Debreceni EAC
Szolnoki MAV
Monori
04:00
Hatvan
Puchov
Trencin
Erdi
Ivancsa
R. Rzeszow
S. Wola
Balatonfuredi
Kelen
Farul Constanta
Petrocub
IMT Novi Beograd
Chernomorets Novorossijsk
Budaorsi SC
ESMTK Budapest
NK Bravo
Trnava
Horn
Donaufeld Wien
Plzen
Lafnitz
Kazincbarcikai
Egri FC
Prostejov
Ostrava B
Cerro Porteno
Kilmarnock
Zlin
Vyskov
Podbrezova
Petrzalka Akademia
Gyirmot SE
Ajka
Kisvarda
FC Kosice
Varnsdorf
Chrudim
Gornik Zabrze
Odra Opole
Polonia Warszawa
Plock
Leuven
Bertem-Leefdaal
Stal Mielec
Sandecja Nowy S.
Grasshoppers
Schaffhausen
Bregenz
Vaduz
Brno
Slovacko
Lisen
Jihlava
A. Salzburg
Union Hallein (Aut)
Grodzisk M.
Pruszkow
Midtjylland
Sonderjyske
Ceske Budejovice
Zizkov
Csornai
Komaromi VSE
Termalica B-B.
GKS Jastrzebie
Povazska Bystrica
Opava
Warta Poznan
Chrobry Glogow
Elblag
Ol. Grudziadz
Szegedi
Tiszafoldvar
Dukla Prague
Banska Bystrica
Nyiregyhaza
Michalovce
Ruch
Korona Kielce
Leczna
Pogon Siedlce
Widzew Lodz
Lublin
Antwerp
06:00
Hoogstraten
Cracovia
Polonia Bytom
Deisenhofen
Unterhaching
Paderborn II
Verl
Viktoria Koln
Bonner
LKS Lodz
KS Wieczysta Krakow (Pol)
Mainz II
Schalke II
Lippstadt
Lotte
Lech Poznan
07:00
Lechia Gdansk
Rukh Vynnyky
Veres Rivne
Bocholt
Meppen
Zalaegerszegi
Honved
Clachnacuddin
07:00
Inverness
Hammarby
07:00
Varnamo
Mlada Boleslav
Liberec
Hades
Genk
Luzern
Altach
The New Saints FC
Flint Mountain
Etar
08:00
Nesebar
Fratria
08:00
Dobrudzha
CFR Cluj
08:00
Slovan Bratislava
Beroe
08:00
Spartak Pleven
Lausanne
08:00
Yverdon
Levski Krumovgrad
08:00
Montana
Spvgg Quierschied
08:00
Saarbrucken
Hunfelder
08:00
Lehnerz
RKTSV Terwinselen (Ned)
08:00
Roda
Arka Gdynia
08:00
Linfield
TSV Havelse
08:00
B. Monchengladbach II
Debrecen
08:00
Cigand SE
Nurnberg II
08:00
Cham
Zaglebie Sosnowiec
08:00
Skra
Turkgucu Munchen
08:00
Landsberg
FK Krylya Sovetov Samara
08:00
Kamaz
Jong Utrecht
08:00
Rodinghausen
Babelsberg
08:00
Berliner AK 07
Neftekhimik
08:00
Saratov
Dundee Utd
08:00
Annan
Oadby
08:00
Punjab (Eng)
Tychy
08:00
Karvina
Aarau
08:00
Kriens
Kufstein
08:00
Bayern II
SV Sulzemoos
08:00
Munich 1860
Koln II
08:00
TSV Steinbach
Slask Wroclaw
08:00
Noah
Quick Boys
08:00
VV DOVO
Edinburgh City
08:00
Hibernian
Kickers Offenbach
08:00
Schott Mainz
Brondby
08:00
Vejle
Lok. Sofia
08:00
Marek
Balingen
08:00
Freiberg
Alloa
08:00
Clyde
KV Mechelen
08:00
Beerschot Wilrijk
Slavia Prague
08:00
FK Pardubice
SGS Essen
08:00
RW Essen
Rakow
08:00
Stal Rzeszow
Hradec Kralove
08:00
Zaglebie Sosnowiec
Hanauer SC
08:00
FSV Frankfurt
Elfsborg
08:00
Fredrikstad
Ostrava
08:00
Piast Gliwice
Duren
08:00
Eintracht Hohkeppel
Alzenau
08:00
Gonsenheim
Lausanne Ouchy
08:00
Etoile-Carouge
Terwolde (Ned)
08:00
Go Ahead Eagles
Krasnodar
08:00
FK Makhachkala
Slavia Sofia
08:00
Belasitsa
Hobro
08:00
Aalborg
Randers FC
08:00
Nordsjaelland
Westerlo
08:00
Seraing
Anderlecht
08:30
Dender
Brechin
09:00
Forfar Athletic
Cardiff Metropolitan
09:00
Carmarthen Town
Montrose
09:00
BanksO'Dee
Civil Service Stroll
09:00
Stenhousemuir
Sparta Prague
09:00
AIK
Drochtersen/Assel
09:00
Bersenbruck
Colwyn Bay
09:00
Llanrwst United
Strathspey Thistle
09:00
Buckie Thistle
East Fife
09:00
Raith
Admira Linz
09:00
Blau-Weiß Linz
FC Gießen
09:00
Stadtallendorf
Komarno
09:00
Ujpest
Utrecht
09:00
Elinkwijk
Falkirk
09:00
Dumbarton
Bamberg
09:00
Greuther Furth
Tyumen
09:00
Miass
Preussen Munster 2
09:00
Dusseldorf II
Airbus
09:00
1874 Northwich
Huntly
09:00
St Johnstone
GAIS
09:15
Vendsyssel FF
SV Weisskirchen (Aut)
09:30
Fortuna Koln
Arminia Bielefeld
09:30
ASC 09 Dortmund
Broxburn Athletic
09:30
Stirling
Knokke
09:30
Club Brugge KV
Pontypridd
09:30
Bridgend Street
Ramlingen-Ehlershausen
09:30
Hannover
Hartberg
10:00
WSC Wels
Coburg
10:00
Grossbardorf
Arbroath
10:00
Dundee FC
Tienen
10:00
St. Truiden
CSKA Moscow
10:00
Shinnik Yaroslavl
Stadtwerke Bruck/Mur
10:00
Leoben
H&W Welders
10:00
Crusaders
Elgin City
10:00
Inverurie Loco Works
Airdrieonians
10:00
Albion Rovers
Ashton Town
10:00
Chorley
Waren
10:00
Hansa Rostock
Elfsborg
10:00
Fredrikstad
Teutonia Ottensen
10:00
ETSV Hamburg
Emley (Eng)
10:00
Huddersfield
Bahlinger
10:00
Lahr
Jong Excelsior
10:00
Sparta Rotterdam
Berwick
10:00
Bonnyrigg Rose
White Star Lauwe
10:00
Kortrijk
Larne
10:00
Bala
Kassel
10:00
Baunatal
Farul Constanta
10:00
Petrocub
Blyth Town
10:00
Musselburgh
Morton
10:00
Queen of South
Schwaben Augsburg
10:00
Heimstetten
Formartine Utd
10:00
Peterhead
Cliftonville
10:00
Caernarfon
Spartans
10:00
Livingston
Solec K. (Pol)
10:00
Chojniczanka
CSKA Sofia
10:30
Poli Iasi
Partizani
11:00
KF Llapi
Austria Vienna
11:00
DAC Dunajska Streda
Ostrava
11:00
Pogon Szczecin
Primorje
11:00
MTK Budapest
Den Bosch
11:00
AEK Larnaca
Babolnai
11:00
Feherver FC
Salzburg
11:00
Unterhaching
Gyor
11:00
Zilina
Sigma Olomouc B
11:00
Skalica
Mjallby
11:00
Hvidovre
Sturm Graz
11:00
Admira
Aubel
11:00
Standard Liege
Oranje Wit
11:00
Dordrecht
Bischofshofen
11:30
First Vienna
Levski
11:30
Septemvri Sofia
Shkendija
11:30
Drita
Shakhtar Donetsk
11:30
FK Sarajevo
Dinamo Bucuresti
11:30
Domzale
Piast Gliwice
12:00
Lech Poznan
DVTK
12:00
Putnok
Ludogorets
12:00
CS U. Craiova
Vojvodina
12:00
Decic
Malzenice
12:00
Zlate Moravce
Pinkafeld
12:30
Grazer
FK Komarov
12:30
FK Pardubice
Lugano
12:30
Stade Nyonnais
KFC Lint
13:00
Lierse K.
Merelbeke
13:00
Gent
Neeroeteren
13:30
Patro Eisden
L. Mikulas
14:00
Ruzomberok