Pisek
Sobeslav
SW Essen
Lippstadt
Nottingham
Elche
Chornomorets
Oleksandriya
Alcorcon
Fuenlabrada
Spisska Nova Ves
Spisske Podhradie
Steaua Bucuresti
Alexandria
Banik Most - Sous
Sokolov
Podlesianka Katowice (Pol)
Pszczyna (Pol)
Cannes
Istres
Unia Turza Slaska
Spojnia Landek
Alcoyano
Seleccion AFE
Mezoturi
04:00
Szarvasi
Radzionkow
Mikolow (Pol)
Chernomorets 1919 (Bul)
Zagorets
CF Talavera
Atl. Madrid B
Filiasi
FC U Craiova
Stechovice
Kolin
Tomaszow Mazowiecki
Widzew Lodz II
Jaguar Gdansk
Cartusia Kartuzy
Mioveni
Unirea Bascov
Pribram
Petrin Plzen
KS Kuznia Ustron (Pol)
04:00
Pniowek
Admira Prague
Predni Kopanina
Bugyi SE (Hun)
04:00
REAC
Notec Czarnkow
04:00
Piast Gliwice 2
Avia Swidnik
Stal Krasnik
San Sebastian Reyes
Guadalajara
Benatky
04:15
Meteor Prague
Chlumec nad Cidlinou
04:15
Prestice
Nottingham U21
Deportiva Minera
Vltavin
Zapy
Juventus U23
Pro Vercelli
Hostoun
Teplice B
Velke Hamry
04:30
Liberec B
Lubaczow (Pol)
Tomasovia T. L.
I. Bratislava
Piestany
SK Odeva Lipany
NKP Podhale Nowy Targ
Smederevo
Prijedor
Sroda
Lech Poznan 2
Motorlet Prague
Hradec Kralove B
Pardubice B
Velka Bites
CF Intercity
Southampton U18
Wislanie Jaskowice (Pol)
Gornik Z. 2
GKS Belchatow
Rakow 2 (Pol)
Suwalki
LKS Lomza
KS Polkowice
Sleza Wroclaw
Orleta Radzyn
Swidniczanka Swidnik
Igalo
Sloboda
Fremad Amager
Avarta
Gwarek Tarnowskie Gory
GS Tychy 2 (Pol)
Mlawa
Olsztyn
Korona Kielce 2 (Pol)
Rakow Czestochowa U19 (Pol)
Rosengard
IFK Trelleborg
Jelenia Gora
Brzeg
Espanyol
Girona
Liefering
Nice II (Fra)
Middelfart
Brabrand
Pelikan
Blonianka Blonie
Jarocin
05:00
Ostrovia (Pol)
Skierniewice
Victoria Sulejowek
Kluczbork
Olawa (Pol)
Ceska Lipa
Oberlausitz
Naesby
05:00
Marienlyst
Poprad Machnik Muszyna (Pol)
Sandecja Nowy S.
Nietkow (Pol)
Carina Gubin (Pol)
Bielawa (Pol)
05:00
Police nad Metuji (Cze)
Vitre
Fougeres
Neustadt
Ebreichsdorf
Mazovia Minsk Mazowiecki
Bron Radom
Montpellier
Southampton
Amorebieta
Castro
Uniao Lamas
Sanjoanense
Nowe Skalmierzyce (Pol)
Sulow
Drezdenko (Pol)
Vineta W. (Pol)
Polonia Slubice (Pol)
Ilanka Rzepin (Pol)
Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice
Nysa
Woliborz
Elana Torun
Wikielec (Pol)
Katwijk
HFC
Shimizu
Reims
Plock 2 (Pol)
05:30
Hutnik Warszawa
Trofense
05:30
Academica
Satun Utd
Port MTI FC
Jaguar Gdansk
Lidzbark Warminski
Eskilsminne
Karlstad
Gedania Gdansk (Pol)
Chemik Bydgoszcz
Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Volochysk
Aarhus Fremad
Lyseng
Rio Ave
Santa Clara
Tondela
Covilha
Skive
VSK Aarhus
AFC
Huizen
Kobe
Tottenham
Grom Nowy Staw (Pol)
06:00
Jeziorak (Pol)
Utrecht
Lens
Dordrecht
Shamal
Real Oviedo B
Langreo
Kluczevia Stargard (Pol)
Warta Gorzow (Pol)
Young Boys
Thisted FC
Ljungskile
FBK Karlstad
Blekitni Stargard
Stilon Gorzow
TB Berlin
Polar Pinguin
AVS
Sporting de Gijón
Pathum United
Kitchee
Naestved
Helsingor
Zawisza (Pol)
Legia II
Bristol Rovers
Portimonense
Coruxo FC
Lugo
Pogon Lebork (Pol)
Luzino
Santander
Eibar
Jong AZ
Genk U23
Lechia Dzierzoniow
Zabkowice Slaskie (Pol)
Wehen
Metz
Neustrelitz
07:00
FC Ludwigsfelder
Excelsior Maassluis
GOES
Blauw Geel
Eindhoven FC
Atl. Paso
Tenerife
Lichtenberg
Reinickendorfer Fuchse (Ger)
Willem II
Sparta Rotterdam
Swansea
Vardar
Avia Swidnik
Ostrowiec Swietokrzyski
Biala Podlaska
Jagiellonia II
Torns
Ariana
GKS Belchatow
Omega Kleszczow (Pol)
Hammarby TFF
07:00
United Nordic
Bischofswerdaer
07:00
Berliner AK 07
Tvaakers
Kongahalla
Lunds
Olympic
Angelholms
Hassleholms IF
Darmstadt
Coventry
Colchester
Peterborough
Crawley Town
Crystal Palace
Braunschweig
VfL Osnabruck
Kaiserslautern
Munich 1860
Norrby
Orebro Syr.
Sroda
Legnica 2
Telstar
HFC
AFC Stoneham
08:00
Ascot
FC Bihor
08:00
Zalau
Stratford
08:00
Coventry U21
Elversberg
Viktoria Koln
Enfield Town
Hendon
Siroki Brijeg
08:00
FK Igman Konjic
Radnik Bijeljina
08:00
Sloga Doboj
Mainz
Preussen Munster
Braga B
Felgueiras
Karpaty Lviv
08:00
Skala 1911
Folkestone
Margate
RKAV Volendam
Volendam
Utrecht
Lens
Estoril
Leiria
Vipers
08:00
Police FC
Slough
Potters
Den Haag
Deinze
Chomutov
Usti nad Labem
Mannheim
RWDM 47
Boavista
08:00
Academico Viseu
Laval
08:00
Concarneau
West Brom
Mallorca
Arminia Bielefeld
FC Emmen
Graficar Beograd
08:00
FK Indjija
Torslanda
08:00
Lindome
Schott Mainz
Hornau
Eupen
Waalwijk
Energie Cottbus
Hannover II
Mladost GAT
08:00
Radnicki Zrenjanin
Saarbrucken
Hesperange
Bristol City
Exeter
Leotar
08:00
Posusje (Bih)
Weston
Cardiff U21 (Wal)
Asteras Tripolis
08:00
Panetolikos
Hadley
08:00
Wingate & Finchley
Trollhattan
Vanersborgs IF
Falkenbergs
Kristianstads
Southend
Gillingham
Scunthorpe
Halifax
Cray Valley Paper Mills
Welling
Moreirense
Penafiel
Ilkeston
Anstey Nomads
Valenciennes
Helmond
SG Dynamo Dresden
Regensburg
Chambly
08:00
Chantilly
LKS Lomza
08:00
Olsztyn
Ingolstadt
Ulm
AB Copenhagen
08:00
Ariana
Famalicao
Casa Pia
Sozopol
08:00
Cherno More B (Bul)
Kladno
FC Pencin
Bovinghausen (Ger)
Hohenlimburg
Walsall
Birmingham
Crystal Palace U21
08:00
QPR U21
OS Belenense
08:00
Torreense
Maldon & Tiptree
Stortford
Bastia
08:00
Rodez
Karlbergs
IK Franke
Villefranche
08:00
Saint Priest
Chipstead
08:00
Sevenoaks
Jong Heracles (Ned)
08:30
Umm-Salal
Gentofte-Vangede
Sundby
Rijnvogels
Rijnsburgse Boys
Ter Leede
Noordwijk
Eemdijk
Sportlust
Kettering
Basford
Baumberg
Fortuna Koln
Wda Swiecie
Nielba Wagrowiec
Sparta Prague U19
Odense U19 (Den)
Hull City
Newcastle Utd
Brighton U21
09:00
Bromley
Coagh Utd (Nir)
Ballymena
Stockport
Stoke City
Kidderminster
Newport
Magdeburg
Sampdoria
Bangor FC
Ballymacash (Nir)
Glebe
Carrick Rangers
Lisburn Rangers (Nir)
Ballymena
Doncaster
Middlesbrough
Portadown
Ballinamallard
Weymouth
Bournemouth U21
La Louviere
09:00
Union Titus Petange
Queens Univ.
Glenavon
AZ Alkmaar
Atalanta
TS Galaxy
Augsburg
Jong Utrecht
Francs Borains
Roda
09:00
Waalwijk
Hansa Rostock
Lazio
Dordrecht
Aris
Brackley
Northampton
Waregem
Red Star
Al-Shahaniya
09:30
Dibba Al Hisn
Hannover
Wolfsburg
Karlsruher
Strasbourg
Katwijk
Telstar
Barry
Swansea U21
Nijmegen
Olympiakos Piraeus
Spakenburg
GVVV
Briton Ferry
09:30
Worcester
Mansfield
Oxford Utd
Boreham Wood
Chelsea U21
Farnborough
Yeovil
Oss
10:00
Al Nasr
Wigan Athletic
Blackburn
Annan
10:00
Kilmarnock
Thame
Banbury
Dagenham & Red.
Tottenham U21
Ipswich
Dusseldorf
Caen
Quevilly Rouen
South Shields
Grimsby Town
Bath City
Bristol City U21
Dorking
Farnham
Marine
Widnes
Fylde
Tranmere
Walton & Hersham
Lewes
Hornchurch
Barnet
Scarborough Athletic
Sheffield Wed U21 (Eng)
Chertsey
Hampton & Richmond
Halesowen
Hereford
Rochdale
Carlisle
Lommel SK
Al Ahli SC
Amiens
Boulogne
Krotoszyn
10:00
Ostrovia (Pol)
Bromsgrove
Solihull
Fleetwood Town
Hearts
Peterborough Sports
Boston
Witton
Lancaster
Dover
Tonbridge
Chippenham Town
Melksham
Mendrisio-Stabio
10:00
AS Castello (Sui)
Ashington
Workington
Torquay
Plymouth
Dartford
Sutton
Lancing
Hastings
Sturm Graz
Grosuplje
Le Havre
Lorient
Tamworth
10:00
Stourbridge
Ballyclare
Glentoran
Blackfield
10:00
Newport IW (Eng)
AFC Totton
10:00
Aldershot
Coleraine
Annagh
Horndean
Bognor
Shrewsbury
Derby County
Preston
Fiorentina
Wroxham
Cheshunt
Chester
Altrincham
Quorn
Ossett United
Hanworth
Billericay
Rotherham
Sheffield United
Burton
Port Vale
Blackpool
Sunderland
Dundela
Linfield
Merstham
Leatherhead
Aveley
Colchester U21
Wealdstone
Milton Keynes Dons
Graafschap
Verl
Larne
Rangers 2
Swindon Supermarine
Evesham
Udinese
FC Koln
Torino
10:00
Cremonese
Drutex-Bytovia
10:00
Stezyca
AFC Wimbledon
Charlton
Consett
Blyth Spartans
H&W Welders
Loughgall
Spennymoor
Whitby
Rushall
West Brom U23
Bury Town
Ipswich U23
Gloucester City
Haverfordwest
Radcliffe Borough
Oldham
York
Notts County
Chorley
Liverpool U21
Rodopa Smolyan
10:00
Gigant Saedinenie (Bul)
Harrogate
Lincoln City
Cinderford
10:00
Highworth
Boavista
10:00
Arouca
Ebbsfleet
Cambridge Utd
Morpeth
Darlington
Bangor FC
10:00
Fivemiletown (Nir)
Whitehawk
Worthing
Dorchester
Bemerton
Leiston
Kings Lynn
Taby
Haninge
Alton FC
Baffins Milton Rovers (Eng)
Coventry Sphinx
Nuneaton
St. Albans
Luton U21 (Eng)
Hartlepool
Sunderland U21
Salford
Everton
Carshalton
Marlow
Grays
10:00
Ware
Reading
QPR
Avro (Eng)
Curzon
Cliftonville
Southport
Bootle
Bala
Egham
Corinthian-Casuals
North Ferriby FC (Eng)
Farsley
Whyteleafe
10:00
Eastbourne
Institute
Dungannon
Stalybridge
Hyde
Rizespor
Nice
Mantova
10:00
Carpi
Eastbourne Borough
Charlton U21
Barrow
Real Union
Alvechurch
Bedworth
Tamworth
10:00
Crewe
Crumlin United
Crusaders
Clitheroe
Accrington
Hednesford
Newtown
Salisbury
Woking
Chatham
Maidstone
Guiseley
Leeds U21
Redditch
Walsall W.
Macclesfield
Buxton
Roda
10:30
Alemannia Aachen
St Etienne
10:30
Villarreal
Stockholm Internazionale
10:45
Sollentuna
Union Berlin
Rangers
Smouha
11:00
Kazma SC
Grenoble
11:00
Auxerre
Andover Town
11:00
Lymington
Maritsa Plovdiv
11:00
Svilengrad 1921 (Bul)
Dolomiti Bellunesi (Ita)
11:00
Padova
Sao Joao Ver
11:00
Uniao Lamas
Biala Podlaska
11:00
Miedzyrzec Podlaski (Pol)
Versailles
11:00
UNFP
Echallens
11:00
Vevey
Modena
11:00
SG City Nova (Ita)
Bologna
11:00
Caldiero Terme (Ita)
Guingamp
11:00
Le Havre
Nantes
11:00
Dunkerque
Bavois
11:00
Lausanne II (Sui)
IC Croix
11:00
Feignies-Aulnoye
Vejprnice (Cze)
11:00
Kolovec
Rennes
11:00
Angers
Neom SC (Sau)
11:00
Al Kuwait
Chateauroux
11:00
Troyes
Sileks
11:30
Dubocica
Slavia Prague U19
11:30
West Ham U19 (Eng)
Vardar Negotino (Mkd)
11:30
Borec
Voska Sport (Mkd)
11:30
Suhareka
Vardarski
11:30
Detonit Junior
Bashkimi
11:30
Pobeda
Bregalnica Stip
11:30
Osogovo
Caen
12:00
Le Havre
Marseille
12:00
Pau
Tirsense
12:00
Salgueiros
Petrin Plzen
12:00
Doubravka
Caldas
12:00
Mafra
Lorient
12:00
Guingamp
PSV
Valencia
Clermont
12:00
Annecy
Oliveirense
12:00
FC Porto B
Aluminij
12:00
Dob
RFC Liege
12:00
Maastricht
Cartagena
12:00
Al-Ettifaq
Varazdin
12:00
Al-Raed
Atletico CP
12:00
FC Barreirense
Tienen
12:00
Royal Union SG 2
Bourg Peronnas
12:00
Jura Sud
Rodez
12:00
St Etienne
Heist
12:00
Lierse K.
FK Vozdovac
12:00
Vrsac (Srb)
AS Roma
12:00
Toulouse
Atletico Madrid
12:00
Numancia
Lusitania FC
12:00
Boavista
SV Sierndorf (Aut)
12:00
Retz
Patro Eisden
12:00
Vukovar 91
HNK Gorica
12:30
Rudes
Lumezzane
12:30
Brescia
Sesvete
12:30
Dubrava
Amarante
12:30
Os Sandinenses
Huesca
13:00
Osasuna B
Besiktas
13:00
Genclerbirligi
Atletico Arteixo (Esp)
13:00
Dep. La Coruna B
Chaves
Nacional
Macva
13:00
Sloven Ruma
Eldense
13:00
Real Oviedo
Ponferradina
13:00
Tudelano
Dinamo Zagreb
13:00
Shakhtar Donetsk
Nimes
13:00
Aubagne
Varzim
13:00
AD Marco 09
Ath Bilbao B
13:00
Sestao
Galatasaray
13:30
Parma
Inter
Las Palmas
Temse
13:30
Gent U21
Malaga
13:30
Almeria
Alaves
Levante
Tarazona
13:30
Zaragoza
Vizela
14:00
Ferreira
Sabadell
14:00
Gimnastic
Deportivo La Coruna
14:00
Pontevedra
Valladolid
14:00
Burgos
Getafe
14:00
Albacete
Ourense CF
14:00
Ferrol
Merida AD
14:00
Betis B
Sporting
14:30
Athletic Bilbao
Verona
14:30
FeralpiSalo
Portimonense
14:30
Benfica B
Avellino
15:00
Crotone
Chelsea
Celtic
Manchester City
AC Milan
Wolverhampton Wanderers
West Ham United
Vancouver Whitecaps
Wrexham