Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
14:19
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Alonzo Menifield - Devin Clark : UFC - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Alonzo Menifield - Devin Clark
MMA
UFC
Early - Light Heavy
UFC Apex | Las Vegas, NV
Alonzo Menifield
Atomic
Devin Clark
Brown Bear
ZDA
ZDA
6 jun
22:00
Zmagovalec
Round 3 Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
15-4-1
REKORD
14-8-0
67%
KO/TKO
29%
20%
SUB
7%
13%
DEC
64%
182 cm
VIŠINA
182 cm
92 kg
TEŽA
92 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Loss KO
[05-11-2024] Carlos Ulberg
UFC on ESPN 56 - Lewis vs. Nascimento
Runda 1 | 0:12
Loss Technical Submission
Kennedy Nzechukwu [05-06-2023]
UFC 288 - Sterling vs. Cejudo
Runda 2 | 2:28
Win UD
[12-16-2023] Dustin Jacoby
UFC 296 - Edwards vs. Covington
Runda 3 | 5:00
Win UD
Da Woon Jung [02-04-2023]
UFC Fight Night 218 - Lewis vs. Spivak
Runda 3 | 5:00
Win Submission
[07-08-2023] Jimmy Crute
UFC 290 - Volkanovski vs. Rodriguez
Runda 2 | 1:55
Loss TKO
Azamat Murzakanov [08-13-2022]
UFC on ESPN 41 - Vera vs. Cruz
Runda 3 | 1:18
Draw Draw
[02-11-2023] Jimmy Crute
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Win TKO
William Knight [04-16-2022]
UFC on ESPN 34 - Luque vs. Muhammad 2
Runda 3 | 3:21
Win KO
[10-15-2022] Misha Cirkunov
UFC Fight Night 212 - Grasso vs. Araujo
Runda 1 | 1:28
Loss UD
Ion Cutelaba [09-18-2021]
UFC Fight Night 192 - Smith vs. Spann
Runda 3 | 5:00
Win TKO
[06-04-2022] Askar Mozharov
UFC Fight Night 207 - Volkov vs. Rozenstruik
Runda 1 | 4:40
Loss Submission
Anthony Smith [11-28-2020]
UFC on ESPN 18 - Smith vs. Clark
Runda 1 | 2:34
UFC
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
UFC 304
6 jun
Sobota
Amanda Nunes
Round 5 Decision (Unanimous)
Felicia Spencer
Cody Garbrandt
Round 2 KO (Punch)
Raphael Assuncao
Cory Sandhagen
Aljamain Sterling
Round 1 Submission (Rear-Naked Choke)
Neil Magny
Round 3 Decision (Unanimous)
Anthony Rocco Martin
Sean O'Malley
Round 1 KO (Punch)
Eddie Wineland
Chase Hooper
Alex Caceres
Round 3 Decision (Unanimous)
Ian Heinisch
Round 1 TKO (Punches)
Gerald Meerschaert
Charles Byrd
Maki Pitolo
Round 2 TKO (Punches)
Cody Stamann
Round 3 Decision (Unanimous)
Brian Kelleher
Jussier Formiga
Alex Perez
Round 1 TKO (Leg Kick)
Alonzo Menifield
Devin Clark
Round 3 Decision (Unanimous)
Evan Dunham
Herbert Burns
Round 1 - Submission
Vsi MMA dvoboji
Bachun vs. Bezobrazov
BFC 53
27 maj
|
Prime Hall | Minsk
Woodley vs. Burns
UFC ON ESPN 9
29 maj
|
Etihad Arena | Yas Island
Sleptsov vs. Lunev
BFC 54
10 jun
|
Prime Hall | Minsk
Blaydes vs. Volkov
UFC ON ESPN 11
19 jun
|
Etihad Arena | Yas Island
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
14:19