Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
22:31
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Delaware State - Bowie State University : NCAA FCS - Am. nogomet. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Delaware State - Bowie State University
Am. nogomet
NCAA FCS
Delaware St. Bowie St.
Delaware State
Bowie State University
2 sep
13:00
Sledi
Sledi
Kdo bo zmagal
0
1
0
100%
NCAA FCS
Deli s prijatelji
Rezultati
Medseboj
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7
Round 8
Round 9
Round 10
Round 11
Round 12
Round 13
26 avg
Sobota
Mercer
15:30
North Alabama
Mercer
17 : 7
North Alabama
Albany
19:00
Fordham
Jackson State
19:30
South Carolina State
31 avg
Četrtek
Texas A&M University-Commerce
01:00
UC Davis
Indiana State
18:00
Eastern Illinois Panthers
Charleston
13 : 10
North Greenville University
Charleston
18:00
North Greenville University
Morehead State University
37 : 35
West Virginia State University
Morehead State University
18:00
West Virginia State University
Indiana State
0 : 27
Eastern Illinois Panthers
Stony Brook
13 : 37
Delaware Fightin
Wake Forest
37 : 17
Elon Phoenix
Kennesaw State
19:00
Tusculum University
Campbell University
19:00
William & Mary Tribe
Wake Forest
19:00
Elon Phoenix
Wake Forest
19:00
Elon Phoenix
Campbell University
24 : 34
William & Mary Tribe
Western Michigan
35 : 17
St. Francis
Furman
19:00
Tennessee Tech
Western Michigan
19:00
St. Francis
Western Michigan
19:00
St. Francis
Furman
45 : 10
Tennessee Tech
Georgia State Panthers
42 : 35
Rhode Island
Georgia State Panthers
19:00
Rhode Island
Georgia State Panthers
19:00
Rhode Island
Samford Bulldogs
69 : 14
Shorter University
Nicholls State
19:00
CS Sacramento
Kennesaw State
19:00
Tusculum University
Samford Bulldogs
19:00
Shorter University
Stony Brook
19:00
Delaware Fightin
Youngstown State
19:30
Valparaiso University
Youngstown State
52 : 10
Valparaiso University
Missouri
35 : 10
South Dakota Coyotes
Lamar
20:00
Idaho
Missouri
20:00
South Dakota Coyotes
UAB
20:00
North Carolina A&T
Texas A&M University-Commerce
20:00
UC Davis
UAB
20:00
North Carolina A&T
UAB
35 : 6
North Carolina A&T
Weber State
20:00
Central Washington University
Lindenwood University
20:00
University of Wisconsin-Stevens Point
Abilene
31 : 11
Northern Colorado
Lindenwood University
20:00
University of Wisconsin-Stevens Point
South Dakota State
45 : 7
Western Oregon University
Abilene
20:00
Northern Colorado
Tulsa
20:00
Arkansas-Pine B.
Lamar
17 : 42
Idaho
Tulsa
20:00
Arkansas-Pine B.
Tulsa
42 : 7
Arkansas-Pine B.
South Dakota State
20:00
Western Oregon University
Missouri
20:00
South Dakota Coyotes
Arizona State
21:00
Southern Utah
Arizona State
21:00
Southern Utah
Arizona State
24 : 21
Southern Utah
1 sep
Petek
Eastern Michigan
33 : 23
Howard Bison
Eastern Michigan
18:30
Howard Bison
Kansas
20:00
Missouri State
Kansas
48 : 17
Missouri State
Kansas
20:00
Missouri State
2 sep
Sobota
Central Connecticut State
00:00
American International College
Cal Poly Mustangs
03:00
University of San Diego
Duquesne D.
12:00
Pennsylvania Western University, Edinboro
Lehigh University
12:00
Villanova Wildcats
Lehigh University
10 : 38
Villanova Wildcats
Georgetown University
12:30
Marist College
Delaware State
11 : 22
Bowie State University
Illinois State
13:00
University of Dayton
Holy Cross Crusaders
13:00
Merrimack College
Delaware State
13:00
Bowie State University
Stonehill College
13:00
New Hampshire
Air Force
42 : 7
Robert Morris
Air Force
13:00
Robert Morris
Air Force
13:00
Robert Morris
Virginia Military Institute
12 : 7
Davidson College
Virginia Military Institute
13:30
Davidson College
University of St. Thomas
14:00
Black Hills State University
Iowa State
14:00
Northern Iowa
Iowa State
14:00
Northern Iowa
Norfolk State
14:00
Virginia State University
Mississippi
14:00
Mercer
Iowa State
30 : 9
Northern Iowa
Mississippi
14:00
Mercer
Mississippi
73 : 7
Mercer
Jacksonville State
14:00
East Tennessee State
Jacksonville State
14:00
East Tennessee State
Ohio
14:00
Long Island University
Jacksonville State
49 : 3
East Tennessee State
Ohio
14:00
Long Island University
Montana Grizzlies
14:00
Butler University
Ohio
27 : 10
Long Island University
Norfolk State
14:00
Virginia State University
Oregon
81 : 7
Portland State
Oregon
15:00
Portland State
Grambling State
15:00
Hampton P.
Oregon
15:00
Portland State
Pittsburgh
15:30
Wofford
Cincinnati
66 : 13
Eastern Kentucky
Washington Eagles
15:30
North Dakota State
Pittsburgh
15:30
Wofford
Notre Dame
15:30
Tennessee State
North Dakota State
15:30
Washington Eagles
Maryland
38 : 6
Towson Tigers
Notre Dame
15:30
Tennessee State
Pittsburgh
45 : 7
Wofford
Appalachian State
15:30
Gardner-Webb
Notre Dame
56 : 3
Tennessee State
Cincinnati
15:30
Eastern Kentucky
Appalachian State
15:30
Gardner-Webb
Appalachian State
45 : 24
Gardner-Webb
Maryland
15:30
Towson Tigers
Cincinnati
15:30
Eastern Kentucky
Washington Eagles
15:30
North Dakota State
North Carolina Central Eagles
47 : 21
Winston-Salem State University
North Carolina Central Eagles
16:00
Winston-Salem State University
Mississippi Valley State University
21 : 24
Central State University
Arkansas
16:00
Western Carolina Catamounts
Mississippi Valley State University
16:00
Central State University
North Dakota
16:00
Drake University
UNLV Rebels
44 : 14
Bryant Bulldogs
Syracuse
16:00
Colgate R.
Arkansas
16:00
Western Carolina Catamounts
Arkansas
56 : 13
Western Carolina Catamounts
Mississippi St.
16:00
Southeastern Louisiana
Mississippi St.
48 : 7
Southeastern Louisiana
Mississippi St.
16:00
Southeastern Louisiana
Syracuse
16:00
Colgate R.
Syracuse
65 : 0
Colgate R.
UNLV Rebels
16:00
Bryant Bulldogs
Murray State Racers
18:00
Presbyterian
Charlotte
18:00
South Carolina State
Florida Atlantic
42 : 20
Monmouth Hawks
Sacred Heart University
18:00
Lafayette Leopards
Fordham
18:00
Wagner
Florida Atlantic
18:00
Monmouth Hawks
Florida Atlantic
18:00
Monmouth Hawks
Cal Poly Mustangs
27 : 10
University of San Diego
Stetson University
18:00
St. Thomas
Georgia Southern
18:00
Citadel Bulldogs
Georgia Southern
34 : 0
Citadel Bulldogs
Murray State Racers
18:00
Presbyterian
Georgia Southern
18:00
Citadel Bulldogs
James Madison
18:00
Bucknell
Central Connecticut State
18:00
American International College
James Madison
38 : 3
Bucknell
Alabama S.
18:00
Southern Jaguars
James Madison
18:00
Bucknell
Fordham
18:00
Wagner
Marshall
18:00
Albany
Stetson University
18:00
St. Thomas
Marshall
21 : 17
Albany
Alabama S.
18:00
Southern Jaguars
Marshall
18:00
Albany
Richmond Spiders
18:00
Morgan State
Charlotte
18:00
South Carolina State
Charlotte
24 : 3
South Carolina State
Florida International
18:30
Maine
Florida International
18:30
Maine
Florida International
14 : 12
Maine
Kansas State
19:00
Southeast Missouri St
Southern Illinois
19:00
Austin Peay Governors
Kansas State
19:00
Southeast Missouri St
Troy
48 : 30
Stephen F. Austin
Oklahoma State
27 : 13
Central Arkansas
Vanderbilt
19:00
Alabama A&M
North Alabama
19:00
Chattanooga
Vanderbilt
19:00
Alabama A&M
Georgia
48 : 7
Tennessee-Martin
Memphis
56 : 14
Bethune Cookman
Southern Miss
19:00
Alcorn State
Houston Baptist
19:00
Arkansas Baptist
Houston Baptist
19:00
Arkansas Baptist
Southern Miss
19:00
Alcorn State
Kansas State
45 : 0
Southeast Missouri St
Troy
19:00
Stephen F. Austin
Oklahoma State
19:00
Central Arkansas
Vanderbilt
47 : 13
Alabama A&M
Troy
19:00
Stephen F. Austin
Oklahoma State
19:00
Central Arkansas
Georgia
19:00
Tennessee-Martin
Memphis
19:00
Bethune Cookman
Memphis
19:00
Bethune Cookman
Southern Miss
40 : 14
Alcorn State
Georgia
19:00
Tennessee-Martin
Louisiana-Lafayette
19:30
Northwestern State
Louisiana-Lafayette
19:30
Northwestern State
McNeese State
20:00
Tarleton State University
Texas Southern
20:00
Prairie V.
Montana
20:00
Utah Tech University
McNeese State
20:00
Tarleton State University
Texas Southern
34 : 37
Prairie V.
Montana
20:00
Utah Tech University
Louisiana-Lafayette
38 : 13
Northwestern State
New Mexico State
21:00
Western Illinois
New Mexico State
58 : 21
Western Illinois
UTEP
21:00
Incarnate Word
New Mexico State
21:00
Western Illinois
UTEP
28 : 14
Incarnate Word
UTEP
21:00
Incarnate Word
San Diego State
21:30
Idaho State
San Diego State
21:30
Idaho State
Arizona
38 : 3
Northern Arizona
Arizona
22:00
Northern Arizona
Arizona
22:00
Northern Arizona
San Diego State
36 : 28
Idaho State
3 sep
Nedelja
Florida A&M
15:00
Jackson State
Florida A&M
15:00
Jackson State
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
22:31