Murcia - Tortona : Champions League - Košarka. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo

Murcia - Tortona

KošarkaKošarka

Champions League Champions League

#1 Murcia
13 dec
Zaključeno

87:75

Tortona #2
Champions League
Zadnji video povzetki
2024
Youtube
Povzetek tekme: Murcia - Granada (91-78) | Španska liga ACB
11 feb | ACB
Youtube
Povzetek tekme: AEK Athens - Murcia (79-84) | Champions League
6 feb | Basketball Champions League
Youtube
Povzetek tekme: Murcia - Bilbao (96-76) | Španska liga ACB
3 feb | ACB
Youtube
Povzetek tekme: Murcia - Prometheus (90-81) | Champions League
30 jan | Basketball Champions League
Youtube
Povzetek tekme: Tenerife - Murcia (75-73) | Španska liga ACB
27 jan | ACB
2023
Youtube
Povzetek tekme: Murcia - Tortona (87-75) | Champions League
13 dec | Basketball Champions League
Prikaži še ostale (+3)
Deli s prijatelji

Murcia

87:75

Tortona


Postave
10
ZDA
Caupain T.
Leonardo Candi
ZDA
7
21
Senegal
Moussa Diagne
Chris Dowe
Senegal
5
31
Kanada
Dylan Ennis
Amine Noua
Kanada
2
8
Kuba
Howard Sant-Roos
TaShawn Thomas
Kuba
35
14
ZDA
Dustin Sleva
Kyle Weems (C)
ZDA
34

Menjave
35
Švedska
Simon Birgander
Tommaso Baldasso
Švedska
13
13
Španija
Wilhelm Falk
Grant Basile
Španija
21
22
Švedska
Ludde Hakanson
Nicholas Errica
Švedska
10
25
Češka
David Jelinek
Retin Obasohan
Češka
32
Latvija
Rodions Kurucs
Leon Radosevic
Latvija
43
11
Črna gora
Nemanja Radovic (C)
Luca Severini
Črna gora
20
18
Jordan Sakho
Andrea Zerini

Trenerji
Španija
Sito Alonso
Marco Ramondino
Španija
Group H O Z P T
1 Murcia 6 5 1
2 Tortona 6 5 1
3 Tofas 6 2 4
4 Igokea 6 0 6
25 sep
Ponedeljek
Levice
Levice
66 : 74
AEK Larnaca
AEK Larnaca
26 sep
Torek
Strasbourg
Strasbourg
83 : 78
Jonava
Jonava
Mornar Bar
Mornar Bar
56 : 90
Obradoiro CAB
Obradoiro CAB
17 okt
Torek
VEF Riga
VEF Riga
75 : 84
Darussafaka
Darussafaka
Szczecin
Szczecin
93 : 85
Sassari
Sassari
AEK Athens
AEK Athens
84 : 79
Ludwigsburg
Ludwigsburg
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
94 : 77
Oostende
Oostende
Le Mans
Le Mans
96 : 68
Peristeri
Peristeri
18 okt
Sreda
Galatasaray
Galatasaray
77 : 88
PAOK
PAOK
Szombathely
Szombathely
78 : 87
Unicaja
Unicaja
Igokea
Igokea
102(91) : 104(91)
Tofas
Tofas
Dijon
Dijon
87 : 83
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
Breogan
Breogan
68 : 48
Bursaspor
Bursaspor
Tortona
Tortona
78 : 74
Murcia
Murcia
24 okt
Torek
Darussafaka
Darussafaka
88 : 84
Tenerife
Tenerife
Peristeri
Peristeri
87 : 70
Szombathely
Szombathely
Ludwigsburg
Ludwigsburg
82 : 78
Szczecin
Szczecin
Unicaja
Unicaja
83 : 74
Le Mans
Le Mans
25 okt
Sreda
Bursaspor
Bursaspor
73 : 91
Bonn
Bonn
Sassari
Sassari
79 : 83
AEK Athens
AEK Athens
31 okt
Torek
Tofas
Tofas
80 : 88
Tortona
Tortona
Opava
Opava
67 : 104
Dijon
Dijon
1 nov
Sreda
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
99(83) : 96(83)
Galatasaray
Galatasaray
Murcia
Murcia
72 : 47
Igokea
Igokea
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
85 : 83
Oldenburg
Oldenburg
Bonn
Bonn
74 : 75
Hapoel Holon
Hapoel Holon
7 nov
Torek
Ludwigsburg
Ludwigsburg
79 : 89
Sassari
Sassari
Le Mans
Le Mans
63 : 81
Szombathely
Szombathely
Unicaja
Unicaja
81 : 64
Peristeri
Peristeri
8 nov
Sreda
Szczecin
Szczecin
77 : 86
AEK Athens
AEK Athens
Bonn
Bonn
86 : 71
Breogan
Breogan
Tenerife
Tenerife
76 : 55
VEF Riga
VEF Riga
14 nov
Torek
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
99 : 63
Opava
Opava
Murcia
Murcia
115 : 89
Tofas
Tofas
15 nov
Sreda
PAOK
PAOK
79 : 77
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
Tortona
Tortona
91 : 84
Igokea
Igokea
Hapoel Holon
Hapoel Holon
84 : 79
Breogan
Breogan
Oostende
Oostende
88 : 83
Oldenburg
Oldenburg
21 nov
Torek
Szombathely
Szombathely
87 : 90
Peristeri
Peristeri
Bonn
Bonn
82 : 92
Bursaspor
Bursaspor
Tenerife
Tenerife
72 : 63
Darussafaka
Darussafaka
22 nov
Sreda
AEK Athens
AEK Athens
86 : 64
Szczecin
Szczecin
Breogan
Breogan
82 : 72
Hapoel Holon
Hapoel Holon
Le Mans
Le Mans
85 : 78
Unicaja
Unicaja
Sassari
Sassari
80 : 97
Ludwigsburg
Ludwigsburg
28 nov
Torek
Igokea
Igokea
63 : 79
Murcia
Murcia
Oldenburg
Oldenburg
81 : 64
Oostende
Oostende
29 nov
Sreda
Bursaspor
Bursaspor
74 : 93
Hapoel Holon
Hapoel Holon
Dijon
Dijon
99 : 64
Opava
Opava
Tortona
Tortona
91(81) : 85(81)
Tofas
Tofas
30 nov
Četrtek
Galatasaray
Galatasaray
70 : 85
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
5 dec
Torek
AEK Athens
AEK Athens
110 : 79
Sassari
Sassari
VEF Riga
VEF Riga
77 : 72
Tenerife
Tenerife
6 dec
Sreda
Hapoel Holon
Hapoel Holon
65 : 72
Bonn
Bonn
Bursaspor
Bursaspor
77 : 65
Breogan
Breogan
Peristeri
Peristeri
78 : 86
Le Mans
Le Mans
Szczecin
Szczecin
80 : 60
Ludwigsburg
Ludwigsburg
Unicaja
Unicaja
88 : 65
Szombathely
Szombathely
12 dec
Torek
Tofas
Tofas
99 : 65
Igokea
Igokea
Opava
Opava
75 : 95
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
13 dec
Sreda
Hapoel M. Jerusalem
Hapoel M. Jerusalem
71 : 61
PAOK
PAOK
Oldenburg
Oldenburg
97 : 88
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
Murcia
Murcia
87 : 75
Tortona
Tortona
19 dec
Torek
Szombathely
Szombathely
75 : 73
Le Mans
Le Mans
Darussafaka
Darussafaka
87 : 81
VEF Riga
VEF Riga
Lietuvos Rytas
Lietuvos Rytas
79 : 77
Dijon
Dijon
Oostende
Oostende
78 : 76
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
Peristeri
Peristeri
76 : 73
Unicaja
Unicaja
20 dec
Sreda
Tofas
Tofas
75 : 90
Murcia
Murcia
Igokea
Igokea
74 : 77
Tortona
Tortona
PAOK
PAOK
79 : 85
Galatasaray
Galatasaray
Breogan
Breogan
97(80) : 92(80)
Bonn
Bonn
Hapoel Holon
Hapoel Holon
74 : 75
Bursaspor
Bursaspor
Sassari
Sassari
97 : 81
Szczecin
Szczecin
Ludwigsburg
Ludwigsburg
83 : 79
AEK Athens
AEK Athens