Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
23:08
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Ibrahim Mane - Juan Manuel Suarez : ARES Fighting Championship - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Ibrahim Mane - Juan Manuel Suarez
MMA
ARES Fighting Championship
Bout #2
Dome de Paris | Paris
Ibrahim Mane
Ibra Kumite
Juan Manuel Suarez
Juanma
Francija
Španija
11 maj
13:00
Sledi
Sledi
7-1-0
REKORD
26-10-0
57%
KO/TKO
29%
SUB
14%
DEC
-
VIŠINA
185 cm
83 kg
TEŽA
77 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Win KO
[03-09-2023] Leonardo Damiani
Ares FC 13 - Ares Fighting Championship 13: Lapilus vs. Beltran
Runda 1 | 2:49
Win Submission
Tamirlan Dadaev [11-12-2022]
AFL 28 - Ansgar Fighting League: Las Palmas
Runda 2 | 3:51
Win Submission
[11-03-2022] Yassin Najid
Ares FC 9 - Ares Fighting Championship 9: Lapilus vs. Ayoub 2
Runda 1 | 2:19
Loss KO
Muslim Tulshaev [02-03-2022]
Ares FC 3 - Ares Fighting Championship 3
Runda 1 | 0:56
Win UD
[06-25-2022] Magomed Ayskhanov
Ares FC 7 - Ares Fighting Championship 7
Runda 3 | 5:00
Win Submission
Carlos Antonio de Souza [10-23-2021]
AFL - Trial Series Gran Canaria
Runda 1 | 4:52
Win UD
[11-06-2021] Artur Sviridov
Brave CF 55 - Brave Combat Federation 55
Runda 3 | 5:00
Win UD
Jocimar Ferreira [11-28-2020]
The Battle Championship - Road to AFL
Runda 3 | 5:00
Loss KO
[03-11-2021] Nursultan Ruziboev
Brave CF 47 - Brave Combat Federation 47: Asian Domination
Runda 1 | 3:12
Win TKO
Karim Rabei [09-21-2019]
SA 3 - Slam Arena 3
Runda 3 | 3:06
Win UD
[09-24-2020] David Jacobsson
Brave CF 42 - Brave Combat Federation 42
Runda 3 | 5:00
Win UD
Jorge Filho [10-27-2018]
SA 2 - Slam Arena 2
Runda 3 | 5:00
ARES Fighting Championship
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
Ares FC 11
Ares FC 12
Ares FC 13
Ares FC 14
Ares FC 15
Ares FC 17
Ares FC 19
11 maj
Četrtek
Amin Ayoub
Round 1 TKO (Knees and Punches)
Alaa Mansour
Ibrahim Mane
Bout #2
Juan Manuel Suarez
Aboukhanov Azamat
Bout #3
Sergio Vega
Assia Miri
Round 3 Decision (Unanimous)
Joana Chevreuil
David-Tonatiuh Crol
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Asilder Badouiev
Alexander Soldatkin
Round 2 TKO (Shoulder Injury)
Benjamin Sehic
Moustapha Aida
Round 2 TKO (Elbow and Punches)
Abdelmoumen Mssaate
Vincent del Guerra
Nikola Joksovic
Round 2 Submission (Armbar)
Jordan Zebo
Round 3 TKO (Head Kick)
Mickael Marie Sardi
Christopher Jacquelin
Felix Klinkhammer
Round 1 Submission (Arm-Triangle Choke)
Demarte Pena
Round 5 Decision (Unanimous)
Mehdi Saadi
Vsi MMA dvoboji
DeCoursey vs. Santos
Invicta FC 53
2 maj
|
Memorial Hall, Kansas City
Sterling vs. Cejudo
UFC 288
5 maj
|
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV
Hazan vs. Loughran
CW 154
5 maj
|
Sycuan Casino Resort | San Diego, CA
Holmes vs. Rodrigues
Fury FC 79
6 maj
|
Imagen Venues | Houston, TX
Kruger vs. Seabi
EFC 103
10 maj
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Mousasi vs. Edwards
Bellator 296
11 maj
|
3Arena | Dublin
Hooi vs. Grzebyk
KSW 82
12 maj
|
Paris
Rozenstruik vs. Almeida
UFC ON ABC 4
12 maj
|
Kingdom Arena | Riyadh
Jones vs. Lebosnoyani
LFA 158
18 maj
|
Horseshue Casino | Hammond
Frolov vs. Abdulaev
ACA 157
18 maj
|
St. Petersburg
AlQaisi vs. Arnett
UEA Warriors 42
19 maj
Kincl vs. Vemola
Oktagon 43
19 maj
|
Fortuna Arena | Prague
Dern vs. Hill
UFC Fight Night 223
19 maj
|
Kingdom Arena | Riyadh
Bagratunyan vs. Piniewski
ACA YE 35
24 maj
|
St. Petersburg
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
23:08