Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
22:26
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Wilson Reis - Ricky Bandejas : Cage Warriors - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Wilson Reis - Ricky Bandejas
MMA
Cage Warriors
Bantamweight
Sycuan Casino Resort | El Cajon, CA
Wilson Reis
Ricky Bandejas
ZDA
ZDA
15 dec
22:00
Sledi
Sledi
23-9-0
REKORD
13-4-0
0%
KO/TKO
46%
43%
SUB
23%
57%
DEC
31%
162 cm
VIŠINA
170 cm
56 kg
TEŽA
61 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Loss Decision
[09-08-2023] Trevin Jones
CW 159 - Cage Warriors 159: San Diego
Runda 3 | 5:00
NC Accidental Eye Poke
Francisco Rivera [05-03-2023]
XMMA 6 - Bash at the Beach
Runda 2 | 0:58
Win Submission
[03-03-2023] Johnny Campbell
CW 149 - Cage Warriors 149: San Diego
Runda 3 | 2:20
Loss Decision
Ray Borg [03-11-2022]
EFC 46 - Eagle FC 46: Lee vs. Sanchez
Runda 3 | 5:00
Win UD
[12-31-2022] Tuomas Gronvall
CW 148 - Cage Warriors 148
Runda 3 | 5:00
Win UD
Alan Cantu Garcia [12-12-2021]
Combate Global - Copa Combate 2021
Runda 1 | 5:00
Win Decision
[03-04-2022] Jeremiah Labiano
CW 133 - Cage Warriors 133
Runda 3 | 5:00
Loss Technical Submission
Kevin Cordero [09-03-2021]
Combate Global - Cordero vs. Bandejas
Runda 1 | 4:59
Loss UD
[12-11-2021] Taylor Lapilus
Ares FC 2 - Ares Fighting Championship 2
Runda 3 | 5:00
Win UD
Terry Bartholomew [08-06-2021]
Combate Global - Bandejas vs. Bartholomew
Runda 3 | 5:00
Loss KO
[04-10-2021] Adonilton Matos
BSC 2 - Budo Sento Championship 2
Runda 1 | 0:16
Loss Submission
Leandro Higo [10-15-2020]
Bellator 249 - Cyborg vs. Blencowe
Runda 2 | 2:32
Cage Warriors
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
CW 97
CW 98
CW 99
CW 100
CW 101
CW 102
CW 103
CW 104
CW 105
CW 106
CW Unplugged 2
CW 107
CW 108
CW 109
CW 110
CW 111
CW 112
MFP
CW 114
CW 115
CW 117
CW 118
CW 119
CW 120
CW 121
CW 122
CW 128
CW 129
CW 131
CW 132
CW 133
CW 134
CW 135
CW 136
CW 137
CW 138
CW 139
CW 140
CW 141
CW 142
CW 143
CW 144
CW 145
CW 149
CW 150
CW 151
CW 152
CW 153
CW 154
CW 155
CW 156
CW 157
CW 158
CW 159
CW 160
CW 161
CW 162
CW 163
CW 164
CW 165
CW 166
CW 167
CW 168
CW 169
CW 170
CW 171
15 dec
Petek
Roberto Hernandez
Round 3 Decision (Unanimous)
Trevin Jones
Wilson Reis
Bantamweight
Ricky Bandejas
Sean Rose
Heavyweight
Diego Vazquez
Bobby Winther
Round 1 Submission (Armbar)
Anthony Zaragosa
Vsi MMA dvoboji
Simon vs. Ramos
Brave 78
6 dec
|
Cote Dor | St. Pierre
Hulme vs. Nguphane
EFC 110
6 dec
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Kelly vs. Solimeis
2023 - Finals
7 dec
|
The Green Halls | Riyadh
Hadbi vs. Naurdiev
Brave CF 79
7 dec
|
Cote Dor | St. Pierre
Kryklia vs. Roberts
One On Prime 17
7 dec
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
Song vs. Gutierrez
UFC Fight Night 233
8 dec
|
Enterprise Center | St. Louis, Missouri
Keita vs. Samsonidse
Oktagon 50
8 dec
|
Festhalle | Frankfurt
Watley vs. Gjetji
CFFC 128
14 dec
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Torres vs. Ndebele
Brave CF 80
14 dec
|
Cote Dor | St. Pierre
Bekoev vs. Fernando
LFA 173
14 dec
|
Sanford Pentagon | Sioux Falls, SD
Uchegbu vs. Scott
FCC 36
15 dec
Edwards vs. Covington
UFC 296
15 dec
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Bartosinski vs. Parnasse
KSW 89
15 dec
|
Ergo Arena | Gdansk
Mora vs. Silva
AFL 33
15 dec
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Velickovic vs. Michailidis
Oktagon 51
28 dec
|
Festhalle | Frankfurt
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
22:26