Toggle navigation
Naslovnica
Kalendar
Besplatna mobilna aplikacija
Streamovi Uživo
Sažeci
Besplatni widgeti
Kontakt
Vodič sportova Uživo na TV
| Nikada ne propusti još jedan meč uživo!
Mobilna aplikacija
Sažeci
Kalendar
Sve
TV
Program
Liga
Tim
11:09 AM
Sve
TV
Program
Liga
Tim
Guelor Sondi - Robert Simbowe : Extreme Fighting Championship - MMA. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu
Guelor Sondi - Robert Simbowe
MMA
Extreme Fighting Championship
Lightweight
EFC Performance Institute | Johannesburg
Guelor Sondi
Robert Simbowe
Black Tiger
Južna Afrika
Zambija
Lip 15
1:00 PM
Prati
Prati
0-1-0
REKORD
3-5-0
KO/TKO
33%
SUB
67%
DEC
0%
-
VISINA
68 in
154 lbs
TEŽINA
154 lbs
-
DOHVAT
-
-
LEG REACH
-
Posljednje borbe
Loss Submission
[09-08-2022] Kaleka Kabanda
EFC 97 - EFC Worldwide 97
Krug 2 | 1:30
Loss Submission
Tapiwa Katikati [11-03-2022]
EFC 99 - EFC Worldwide 99
Krug 1 | 1:49
Win TKO
[06-04-2022] Elvis Ngwalangwala
EFC 94 - EFC Worldwide 94
Krug 1 | 3:34
Win Submission
Given Majuba [07-16-2022]
EFC 95 - EFC Worldwide 95
Krug 1 | 4:01
Loss Submission
[05-07-2022] Tapiwa Katikati
EFC Worldwide - Fight Night 2
Krug 2 | 3:21
Loss Decision
Boule Godogo [04-09-2022]
EFC 93 - EFC Worldwide 93
Krug 3 | 5:00
Win TKO
[03-05-2022] Hanro Enslin
EFC 92 - EFC Worldwide 92
Krug 2 | 0:00
Loss UD
Rocky Illunga [06-12-2021]
EFC 86 - EFC Worldwide 86
Krug 3 | 5:00
Win KO
[11-06-2021] Warren Richards
EFC 90 - EFC Worldwide 90
Krug 1 | 3:16
Loss Submission
Tyson Chelin [10-07-2017]
EFC 64 - EFC Worldwide 64
Krug 1 | 3:25
Loss Submission
[09-10-2021] Ashley Calvert
EFC 89 - EFC Worldwide 89
Krug 1 | 1:26
Win TKO
Anicet Kanyeba [05-13-2017]
EFC 59 - EFC Worldwide 59
Krug 1 | 1:57
Extreme Fighting Championship
Podijeli sa prijateljima
Borbe
Drugi MMA mečevi
EFC Worldwide 75
EFC Worldwide 76
EFC 77
EFC 78
EFC 79
EFC 83
EFC 94
EFC 96
EFC 102
EFC 103
EFC 104
EFC 106
EFC 107
EFC 108
EFC 109
EFC 110
EFC 111
EFC 112
EFC 113
Lip 15
Četvrtak
Igeu Kabesa
Title fight - Featherweight
Vince Bembe
Tapiwa Katikati
Lightweight
Cole Henning
Sifiso Ngcobo
Bantamweight
Roevan De Beer
Guelor Sondi
Lightweight
Robert Simbowe
Sve MMA borbe
Loughnane vs. Pinedo
PFL 4
Lip 7
|
The Green Halls | Riyadh
Freymanov vs. Zoltsetseg
One On Prime 11
Lip 8
|
Lumpinee Boxing Stadium | Bangkok
El-Hefnawy vs. Strazzella
BFL 77
Lip 8
|
Harbour Convention Centre | Vancouver, BC
Nunes vs. Aldana
UFC 289
Lip 9
|
Rio Arena | Rio de Janeiro
Heerden vs. Costa
Eternal MMA 76
Lip 9
|
Gold Coast Convention Centre | Broadbeach, QSL
Nemkov vs. Romero
Bellator 297
Lip 15
|
Accor Arena | Paris
Reznikov vs. Vartanyan
ACA 159
Lip 15
|
St. Petersburg
Delija vs. Greene
PFL 5
Lip 15
|
The Green Halls | Riyadh
Sweeney vs. Begosso
LFA 160
Lip 15
|
LA, California
Ndregjoni vs. Clarke
CFFC 120
Lip 15
|
Hard Rock Hotel & Casino | Tulsa, OK
Jaghdal vs. Mora
AFL 30
Lip 16
|
Cataluny Sport Palace | Tarragona
Vettori vs. Cannonier
UFC ON ESPN 47
Lip 16
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Langer vs. Poppeck
Oktagon 44
Lip 16
|
Festhalle | Frankfurt
Formela vs. Akishev
FEN 47
Lip 16
|
Hala Mosir | Pila
Williams vs. Missin
FCC 34
Lip 16
Bandel vs. Magomedov
Brave CF 71
Lip 18
|
Cote Dor | St. Pierre
Bogatov vs. Abdrashitov
Brave 72
Lip 22
|
Cote Dor | St. Pierre
Aubin-Mercier vs. Romero
PFL 6
Lip 22
|
The Green Halls | Riyadh
Emmett vs. Topuria
UFC ON ABC 5
Lip 23
|
UFC Apex | Las Vegas, NV
Walker vs. Trujillo
Fury FC 80
Lip 24
|
Imagen Venues | Houston, TX
Odaberite vremensku zonu
Vremenska zona
Vrijeme
11:09 AM