Toggle navigation
Prva stran
Koledar
Brezplačna mobilna aplikacija
Streami v živo
Povzetki
Brezplačni vtičniki
Kontaktiraj nas
Športni TV spored, prenosi v živo
| Nikoli več ne zamudi tekme!
Mobilna aplikacija
Povzetki
Koledar
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
14:32
Vse
TV
Spored
Liga
Ekipa
Alonzo Menifield - Dustin Jacoby : UFC - MMA. Kje gledati prenos tekme na TV, stream v živo
Alonzo Menifield - Dustin Jacoby
MMA
UFC
Early Prelims - Light Heavyweight
T-Mobile Arena | Las Vegas
Alonzo Menifield
Atomic
Dustin Jacoby
ZDA
ZDA
16 dec
20:30
Zmagovalec
Round 3 Decision (Unanimous)
Sledi
Sledi
15-4-1
REKORD
11-5-0
67%
KO/TKO
73%
20%
SUB
9%
13%
DEC
18%
182 cm
VIŠINA
193 cm
92 kg
TEŽA
83 kg
-
DOSEG
-
-
DOSEG NOG
-
Zadnje borbe
Loss KO
[05-11-2024] Carlos Ulberg
UFC on ESPN 56 - Lewis vs. Nascimento
Runda 1 | 0:12
Loss UD
Alonzo Menifield [12-16-2023]
UFC 296 - Edwards vs. Covington
Runda 3 | 5:00
Win UD
[12-16-2023] Dustin Jacoby
UFC 296 - Edwards vs. Covington
Runda 3 | 5:00
Win TKO
Kennedy Nzechukwu [08-05-2023]
UFC on ESPN 50 - Sandhagen vs. Font
Runda 1 | 1:22
Win Submission
[07-08-2023] Jimmy Crute
UFC 290 - Volkanovski vs. Rodriguez
Runda 2 | 1:55
Loss UD
Azamat Murzakanov [04-15-2023]
UFC on ESPN 44 - Holloway vs. Allen
Runda 3 | 5:00
Draw Draw
[02-11-2023] Jimmy Crute
UFC 284 - Makhachev vs. Volkanovski
Runda 3 | 5:00
Loss Decision
Khalil Rountree [10-29-2022]
UFC Fight Night 213 - Kattar vs. Allen
Runda 3 | 5:00
Win KO
[10-15-2022] Misha Cirkunov
UFC Fight Night 212 - Grasso vs. Araujo
Runda 1 | 1:28
Win KO
Da Woon Jung [07-16-2022]
UFC on ABC 3 - Ortega vs. Rodriguez
Runda 1 | 3:13
Win TKO
[06-04-2022] Askar Mozharov
UFC Fight Night 207 - Volkov vs. Rozenstruik
Runda 1 | 4:40
Win UD
Michal Oleksiejczuk [03-05-2022]
UFC 272 - Covington vs. Masvidal
Runda 3 | 5:00
UFC
Deli s prijatelji
Dvoboji
Drugi MMA dogodki
UFC 229
UFC 230
UFC 28 Finale
UFC 231
UFC 232
UFC 234
UFC 235
UFC 236
UFC 237
UFC 238
UFC 239
UFC 240
UFC 241
UFC 242
UFC 243
UFC 244
UFC 245
UFC 246
UFC 247
UFC 248
UFC 249
UFC 250
UFC 251
UFC 252
UFC 253
UFC 254
UFC 255
UFC 256
UFC 257
UFC 258
UFC 259
UFC 260
UFC 261
UFC 262
UFC 263
UFC 264
UFC 266
UFC 267
UFC 268
UFC 269
UFC 270
UFC 271
UFC 272
UFC 273
UFC 274
UFC 275
UFC 276
UFC 277
UFC 278
UFC 279
UFC 280
UFC 282
UFC 283
UFC 284
UFC 285
UFC 286
UFC 287
UFC 288
UFC 289
UFC 290
UFC 291
UFC 292
UFC 293
UFC 294
UFC 295
UFC 296
UFC 297
UFC 298
UFC 299
UFC 300
UFC 301
UFC 302
UFC 303
UFC 304
17 dec
Nedelja
Leon Edwards
Round 5 Decision (Unanimous)
Colby Covington
Alexandre Pantoja
Round 5 Decision (Unanimous)
Brandon Royval
Shavkat Rakhmonov
Round 2 Submission (Rear-Naked Choke)
Stephen Thompson
16 dec
Sobota
Tony Ferguson
Paddy Pimblett
Round 3 Decision (Unanimous)
Vicente Luque
Ian Garry
Josh Emmett
Giga Chikadze
Irene Aldana
Round 3 Decision (Unanimous)
Karol Rosa
Cody Garbrandt
Round 1 KO (Punch)
Brian Kelleher
Casey O'Neill
Ariane Lipski
Round 2 Submission (Armbar)
Alonzo Menifield
Round 3 Decision (Unanimous)
Dustin Jacoby
Martin Buday
Shamil Gaziev
Round 2 TKO (Punches)
Tagir Ulanbekov
Round 2 Submission (Face Crank)
Cody Durden
Randy Brown
Muslim Salikhov
Andre Fili
Round 1 TKO (Punches)
Lucas Almeida
Vsi MMA dvoboji
Simon vs. Ramos
Brave 78
6 dec
Hulme vs. Nguphane
EFC 110
6 dec
|
EFC Performance Institute | Johannesburg
Kelly vs. Solimeis
2023 - Finals
7 dec
|
Nashville
Hadbi vs. Naurdiev
Brave CF 79
7 dec
Song vs. Gutierrez
UFC Fight Night 233
8 dec
|
Etihad Arena | Yas Island
Keita vs. Samsonidse
Oktagon 50
8 dec
|
Aegon Arena | Bratislava
Watley vs. Gjetji
CFFC 128
14 dec
|
Florida State Fairgrounds Hall | Tampa, FL
Torres vs. Ndebele
Brave CF 80
14 dec
Bekoev vs. Fernando
LFA 173
14 dec
|
Seneca Niagara Resort & Casino | Niagara Falls, NY
Hernandez vs. Jones
CW 165
14 dec
|
BEC Arena, Manchester
Uchegbu vs. Scott
FCC 36
15 dec
Bartosinski vs. Parnasse
KSW 89
15 dec
|
Atlas Arena | Lodz
Mora vs. Silva
AFL 33
15 dec
|
Barcelona
Velickovic vs. Michailidis
Oktagon 51
28 dec
|
Aegon Arena | Bratislava
Izberi časovni pas
Časovni pas
Čas
14:32